İçeriğe geç

Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt İçi Uçak Kargo
Yurt İçi Uçak Kargo

Perpa Kurye olarak, sektörde 20 yılı aşkın süredir, üstün hizmet anlayışımızla kargo taşımacılığı yapıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı kargo taşımacılığında her daim güvenebileceğiniz hizmetlerimiz dahilinde yurt içi uçak kargo hizmeti de veriyor, gönderilerinizin tüm Türkiye’de çok kısa sürelerde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Değişen ve gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen modern hayatımızda hızın önemini biliyor, en hızlı ve en güvenilir olmak için çalışıyoruz. En hızlı taşımacılık ve seyahat yöntemi olan uçaklarla, şehirlerarası iletmek istediğiniz gönderilerinizi birkaç saat içerisinde teslim edebiliyoruz. Türkiye’de en çok noktaya en sık uçan Türk Hava Yolları kuruluşu olan Turkish Cargo ile yurt içi uçak kargo hizmetlerimizi veriyor, ülkenin bir ucundan diğer ucuna kısacık sürelerde teslimat yapılmasını sağlıyoruz.

Hava kargo ile taşınmasını istediğiniz tüm eşya, paket ve gönderileriniz, yurt içi uçak kargo hizmetimiz sayesinde güvenle taşınabilmektedir. Havayolları ile taşınması uygun olan:

 • Lityum bataryası olmayan elektronik eşyalar,
 • Mobilyalar,
 • Evraklar,
 • Belirli ağırlığa kadar değerli taş, mücevher ve aksesuarlar,
 • Özel taşıma ortamına ihtiyaç duyulan medikal malzemeler ve ilaçlar,
 • Antika eşyalar ve
 • Uçakla taşımaya uygun kimyasallar birkaç saat içerisinde varış noktasına güvenle ulaştırılmaktadır.

Bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise, talebinizi bize 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımızdan iletmek ve gönderinizi taşınmaya uygun hale getirmektir.

Hızla yol almanın en kolay ve güvenilir yolu olan uçaklar kullanılarak, gerçekleştirdiğimiz yurt içi uçak kargo taşımacılığı, diğer lojistik servislere oranla birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak:

 • Modern teknolojik altyapı sayesinde paket teslim edilene kadar her aşamada takip ve bilgilendirme sağlanabilmesi,
 • Karbon ayak izini tespit etmeyi sağlayan yeşil sayaç özelliği,
 • Hızla hareket edilebilmesi sayesinde, farklı şehirlere gün içerisinde teslimat yapılabilmesi,
 • En güvenilir seyahat yolu olarak kabul edilen uçaklar kullanıldığı için kaza ya da farklı olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimalinin çok daha düşük olması,
 • Taşınması istenen eşyaların güvenli bir ortamda, belirli güvenlik önlemleri alınarak ve paketlemesi yapılarak taşınması sayesinde hasarsız teslimat yapılmasıdır.

Yurt içi uçak kargo tercih etmeniz durumunda sahip olacağınız avantajlar saymakla bitmezken, bu güvenli ve hızlı deneyimi Perpa Kurye aracılığı ile yaşayabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Kargo Hizmeti

Gelişen dünyada ve ülkemizde hızlı seyahatin anahtarı olarak uçak kullanımı tercih edilmektedir. Gün geçtikçe artan uçak kullanımı sayesinde, hem seyahat hem de kargo taşımacılığı eskiye oranla çok daha ekonomik bir hale gelmiştir. Uçak kullanarak kazandığınız zaman, ücretlendirmelerde ödediğiniz farkın karşılığını kat be kat almanızı sağlamaktadır.

Tüm işlerimizde hızın önemini bilen ve hız ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermek için hizmet veren Perpa Kurye olarak bizler, yurt içi uçak kargo hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, çok uygun fiyatlarla hıza sahip olmanızı sağlamaktayız. Artan uçak kullanımı ile daha ekonomik hale gelen hava taşımacılığında, gönderinizin içeriği ve gönderinizi teslim edeceğimiz adrese göre özel ücretlendirmeler sunuyor, sizin için en ekonomik çözümleri oluşturuyoruz.

Gönderinizin boyutu, ağırlığı, maddi değerine bağlı olarak özel korumaya ihtiyaç duyulması ya da taşınırken özel ekipman gerekmesi halinde ücretlendirmelerimiz bu duruma göre değişiklik göstermekte, talebinize göre en uygun ücretler tarafımızdan sunulmaktadır.

Sizler de ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir taşımacılık anlayışı ile tanışmak ve işlerinizi en uygun şekilde çözüme kavuşturmak için bizlere ulaşabilir, yenilikçi taşımacılık anlayışımızla uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×