İçeriğe geç

Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt İçi Uçak Kargo
Yurt İçi Uçak Kargo

Perpa Kurye olarak, sektörde 20 yılı aşkın süredir, üstün hizmet anlayışımızla kargo taşımacılığı yapıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı kargo taşımacılığında her daim güvenebileceğiniz hizmetlerimiz dahilinde yurt içi uçak kargo hizmeti de veriyor, gönderilerinizin tüm Türkiye’de çok kısa sürelerde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Değişen ve gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen modern hayatımızda hızın önemini biliyor, en hızlı ve en güvenilir olmak için çalışıyoruz. En hızlı taşımacılık ve seyahat yöntemi olan uçaklarla, şehirlerarası iletmek istediğiniz gönderilerinizi birkaç saat içerisinde teslim edebiliyoruz. Türkiye’de en çok noktaya en sık uçan Türk Hava Yolları kuruluşu olan Turkish Cargo ile yurt içi uçak kargo hizmetlerimizi veriyor, ülkenin bir ucundan diğer ucuna kısacık sürelerde teslimat yapılmasını sağlıyoruz.

Hava kargo ile taşınmasını istediğiniz tüm eşya, paket ve gönderileriniz, yurt içi uçak kargo hizmetimiz sayesinde güvenle taşınabilmektedir. Havayolları ile taşınması uygun olan:

 • Lityum bataryası olmayan elektronik eşyalar,
 • Mobilyalar,
 • Evraklar,
 • Belirli ağırlığa kadar değerli taş, mücevher ve aksesuarlar,
 • Özel taşıma ortamına ihtiyaç duyulan medikal malzemeler ve ilaçlar,
 • Antika eşyalar ve
 • Uçakla taşımaya uygun kimyasallar birkaç saat içerisinde varış noktasına güvenle ulaştırılmaktadır.

Bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise, talebinizi bize 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımızdan iletmek ve gönderinizi taşınmaya uygun hale getirmektir.

Hızla yol almanın en kolay ve güvenilir yolu olan uçaklar kullanılarak, gerçekleştirdiğimiz yurt içi uçak kargo taşımacılığı, diğer lojistik servislere oranla birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak:

 • Modern teknolojik altyapı sayesinde paket teslim edilene kadar her aşamada takip ve bilgilendirme sağlanabilmesi,
 • Karbon ayak izini tespit etmeyi sağlayan yeşil sayaç özelliği,
 • Hızla hareket edilebilmesi sayesinde, farklı şehirlere gün içerisinde teslimat yapılabilmesi,
 • En güvenilir seyahat yolu olarak kabul edilen uçaklar kullanıldığı için kaza ya da farklı olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimalinin çok daha düşük olması,
 • Taşınması istenen eşyaların güvenli bir ortamda, belirli güvenlik önlemleri alınarak ve paketlemesi yapılarak taşınması sayesinde hasarsız teslimat yapılmasıdır.

Yurt içi uçak kargo tercih etmeniz durumunda sahip olacağınız avantajlar saymakla bitmezken, bu güvenli ve hızlı deneyimi Perpa Kurye aracılığı ile yaşayabilirsiniz.

Gelişen dünyada ve ülkemizde hızlı seyahatin anahtarı olarak uçak kullanımı tercih edilmektedir. Gün geçtikçe artan uçak kullanımı sayesinde, hem seyahat hem de kargo taşımacılığı eskiye oranla çok daha ekonomik bir hale gelmiştir. Uçak kullanarak kazandığınız zaman, ücretlendirmelerde ödediğiniz farkın karşılığını kat be kat almanızı sağlamaktadır.

Tüm işlerimizde hızın önemini bilen ve hız ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermek için hizmet veren Perpa Kurye olarak bizler, yurt içi uçak kargo hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, çok uygun fiyatlarla hıza sahip olmanızı sağlamaktayız. Artan uçak kullanımı ile daha ekonomik hale gelen hava taşımacılığında, gönderinizin içeriği ve gönderinizi teslim edeceğimiz adrese göre özel ücretlendirmeler sunuyor, sizin için en ekonomik çözümleri oluşturuyoruz.

Gönderinizin boyutu, ağırlığı, maddi değerine bağlı olarak özel korumaya ihtiyaç duyulması ya da taşınırken özel ekipman gerekmesi halinde ücretlendirmelerimiz bu duruma göre değişiklik göstermekte, talebinize göre en uygun ücretler tarafımızdan sunulmaktadır.

Sizler de ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir taşımacılık anlayışı ile tanışmak ve işlerinizi en uygun şekilde çözüme kavuşturmak için bizlere ulaşabilir, yenilikçi taşımacılık anlayışımızla uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Kargo Hizmeti

Yurt içi uçak kargo herkesin ihtiyacı olan bir hizmet. Bundan 10 sene veya 15 sene öncesine gittiğimizde kullanan sayısı daha azdı. Özellikle ağırlıklı olarak yurt dışı bu tip hizmetlerden faydalanırdı. Ancak günümüzde kargo sistemlerindeki bazı aksaklıkların oluşumu, insanları daha kaliteli ve daha kolay bir hizmet algısına da yönlendirmiş bulunuyor. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz dönemlerde yaşadığımız pandemi aslında İnsanların bu konudaki duyarlılığında arttırdığını söyleyebiliriz.

Bazı hizmet alanlarının ne kadar önemli olduğu ve ne kadar ön planda olması gerektiği de bir kez daha karşımıza çıktı. Uçak kargo ile birçok gönderim yapılabiliyor. Özellikle insanlar sevimli dostlarını yurt içi uçak kargo vasıtasıyla istedikleri yere gönderebiliyorlar. Bu da çok büyük bir avantaj oluşturuyor. Çünkü güzel bir kediniz bir köpeğiniz veya herhangi bir evcil hayvanınız varsa bu durumda gönderimini yapmak da bazen insanlar için zor olabiliyor. Bunun haricinde genel anlamda kurumsallık adına da sıklıkla tercih edilen bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin bir reklam yaptırdınız ve reklamınızı hızlı bir şekilde yaymak istiyorsunuz. Farklı şehirde bir hizmet aldıysanız bu durumda böyle bir uçak kargo ile çok daha kolay şekilde reklam malzemenize ulaşabilir ve işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Yurt içi uçak kargo hizmeti aslında 2 aşamalı bir hizmettir. Hatta 3 aşamalı olduğunu da söyleyebiliriz. İlk aşamasında sizden gönderinizin teslim alınması durumu söz konusudur. Tabii ki sizler, öncelikli olarak bizi arayarak bu konuda bilgi verirsiniz. Örneğin, İzmir uçak kargo ya da Kars uçak kargo ya da Amasya uçak kargo hizmetinden yararlanmak istediniz. Öncelikli olarak arkadaşlarımız, uçakların saatlerini ve iniş saatlerini size bilgi olarak sunar. Burada iki tane farklı metod vardır. Birincisi sizin gönderinizin karşı taraftan direkt olarak havalimanından alınması yapılabilir. İkincisi de karşı tarafa da aynı şekilde teslimat yapılabilir. Burada yani sizin sipariş vermenizle birlikte motorlu kurye arkadaşlarımız gelir ve sizden gönderiniz alarak havalimanına teslim ederler.

Havalimanına teslim edildikten sonra uçağın kalkış ve varış saatine göre karşı tarafa varır ve isterseniz siz karşı taraftan alımı yapabilirsiniz. Eğer dilerseniz yine karşı tarafta da farklı bir motorlu kurye arkadaşımız sizin ürününüzün karşı tarafa ulaşmasını sağlayacaktır. Yurt içi uçak kargo hizmeti çok daha teferruat ve çok daha komplike bir hizmettir. Kurye tabii daha pratik kullanılması için profesyonel firmalarla çalışmanız çok büyük bir önem arz etmektedir. Sizin de herhangi bir sıkıntı yaşamamanız açısından gerçekten de büyük bir avantaj ve büyük bir önem arz etmektedir. Bunlara dikkat etmek, genel anlamda sizlerin alacağınız hizmetin kaliteli olması açısından önem arz etmektedir.

Yurt içi uçak kargo uçak firmalarıyla çalışılan bir firmadır. Bu yüzden bazı noktalarda farklılıklar karşımıza çıkabilmektedir. Bunları göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bu sistemlerde bir diğer önemli nokta kuryenin karşı tarafa göndermesinin yanı sıra karşı tarafa teslimat sürecidir. Bilindiği üzere firmalar açısından bu noktada kurumsallık devreye girer. Biz her şehirde farklı firmalarla özel anlaşmalar yaptık. Yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde tüm kuryeler kalite standartlarına bağlı şekilde hizmet sunmaktadır. Alacağınız hizmetlerin kalitesi kadar sunulan hizmetin en üst düzeyde kalite ile sunulması da büyük bir önem arz etmektedir.

Ekiplerimiz bu konuda her şeye dikkat ederler. Amacımız bizlere güvenen siz değerli dostlarımızın her zaman memnun olmasını sağlamak olacaktır. Yıllardır yurt içi uçak kargo hizmetlerinde her zaman bu tip ayrıcalıkları da ön planda tutarak bu hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Siz de bize güvenebilir ve bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp