İçeriğe geç

Taksim Kurye

Taksim Kurye
Taksim Kurye

Günümüzde, pandemi döneminde olduğumuzdan dolayı, kurye ve kargo sektöründe sunulan hizmetlere duyulan ihtiyaç oldukça arttı. Tam da bu nedenle E-Ticaret ve yiyecek sektörleri başta olmak üzere neredeyse bütün sektörlerde teslimat işlemlerine gereksinim duyulmaya başladı. Taksim Kurye olarak bu alanda doğan ihtiyaçları karşılayabilmek adına hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerin standartlarını yükseltebilmek adına her geçen gün çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz çalışmalar neticesinde Taksim kurye ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik farklı kurye opsiyonları meydana getirdik. İşte o opsiyonlar:

 • Hızlı Kurye
 • Acil Kurye
 • Ekspres Kurye
 • Gece Kurye
 • Yaya Kurye
 • Araç Kurye
 • Uçak Kurye

Bu hizmet seçeneklerinin her biri üst düzey kalite standartlarına sahiptir. Bu standartlar sayesinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz hızlı teslimat işlemlerini sağlayabiliyoruz. Böylece değerli vaktinizi boşa harcamanıza engel olacak kurye hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz.

Taksim kurye ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayabilmek ve sizlere bütçe dostu hizmetler sunabilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece sizlere en üst düzey kalite standartlarına sahip hizmetleri en uygun fiyatlara sunabiliyoruz. Bu nedenle Beyoğlu kurye hizmetlerimizin tamamı müşterilerimizde %100 oranında memnuniyet oluşturmaktadır.

Sizlere sunduğumuz bütün hizmetler her koşulda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmemizi sağlamaktadır. Çünkü farklı hizmet opsiyonlarımız sayesinde dilediğiniz her saatte teslimatlarınızı gerçekleştirebilmekteyiz. Üstelik hizmetlerimizin tek avantajlı yanı da bu değildir. Diğer avantajlı özelliklerimizi sizler için aşağıda listeledik.

 • Sunduğumuz hizmetleri denetleyebilmemizi ve yönetebilmemizi sağlayan dijital yazılımları bünyemizde bulundurmaktayız.
 • Sahada çalışan tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde hizmetlerimizin kalitesini arttırmaktayız.
 • Karşılaşabileceğiniz teknik sorunlara çözümler sunabilecek müşteri hizmetleri hattına sahibiz.
 • Her türlü ihtiyacınızda yanınızda olabilmemizi sağlayan Vip hizmet seçeneklerine sahibiz.

Taksim Kurye Hizmeti

Acil kurye opsiyonumuz sayesinde kritik anlarda ihtiyaç duyacağınız teslimatları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aniden meydana gelen ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçtiğinizde anında adresinize bir moto kurye gelir. Sizlerden alınan paket hızlı bir şekilde dilediğiniz adrese teslim edilir. Taksim Kurye hizmetimiz yalnızca hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır.

Gece kurye hizmetimiz sayesinde mesai saatlerinin dışında da sizlerin yanınızdayız. Eğer geç bir saatte teslimat gerçekleştirmeniz gerekirse endişelenmenize gerek yok. Çünkü gece kurye opsiyonumuz sayesinde sizlere bu konuda etkili çözümler sunmaktayız.

Araçlı Kurye Eğer herhangi bir motosikletin taşıyamayacağı büyüklükte bir pakete sahipseniz teslimatınızın nasıl gerçekleşeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Kurye firması olarak bu noktada da sizlere etkili bir alternatif sunuyoruz. Araçlı kurye seçeneğimizden faydalanarak büyük ya da ağır paketlerinizin teslimatını da gerçekleştirebilirsiniz. Donanımlı araçlarla ve deneyimli şoförlerle gerçekleştirilen teslimatlarımız tamamen güvenilirdir.

Eğer farklı bir şehre paket göndermek ve bu işlemi mümkün olduğunca hızlı gerçekleştirmek istiyorsanız uçak kurye seçeneğimiz tam size göre! THY kargo ofisi ile anlaşmalı olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet sizlere büyük bir hız kazandıracaktır. Böylece bütün şehirler arası teslimatlarınızı aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Taksim Kurye firması olarak sizlere bütün hizmet opsiyonlarımızı olabildiğince uygun fiyatlara sunmaktayız. Bu konuda daima rakiplerimizden bir adım önde olarak bütçenizi korumaya çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. İşte o faktörler:

 • Tercih ettiğiniz hizmet opsiyonuna göre fiyat değişecektir.
 • Teslimat gidiş-dönüş içeriyorsa dönüş için de fiyat talep edilir.
 • Olumsuz hava koşullarından dolayı değişmek zorunda kalan güzergahlar fiyatları etkileyebilir.
 • Paket teslim alınırken bekleme süresi aşılırsa fiyat etkilenir.
 • Teslimatın gerçekleştirileceği adresin uzaklığı fiyatı etkiler.
 • Teslim edilecek paketin büyüklüğüne ve boyutuna göre fiyat değişebilir.
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp