İçeriğe geç

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye

Kurye hizmetleri özellikle son dönemlerde büyük yükseliş gösteren e-ticaret uygulamaları ile oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Ürün ve paketlerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması konusunda kurye tercihi firmalara ciddi kazanımlar sağlamaktadır. Ticaret dışında aciliyeti ve hassasiyeti olan bireysel gönderiler içinde kurye hizmetleri tercih edilmektedir. Arabalı kurye seçeneğimiz ile sizlere tüm teslimatlarınızda hızı ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.

Motor kurye ile taşınamayacak boyutta olan paketlerinizi özel arabalarımızla adreslerine götürüyoruz. Boyut özelliği dışında taşınması ekstra hassasiyet gerektiren ve sarsılmaması gereken tarzda olan gönderileriniz içinde arabalı kurye hizmetimizi sizler için tavsiye ediyoruz. İşinde uzman ve tecrübeli tüm kadromuzla sizlere hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi en üst seviyede sunmak adına çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz oldukça etkili iş planlamamızla paketlerinizi adreslerinizden alarak alıcılarına ulaştırıyoruz.

Yağmur ve kar gibi paket taşıma ve sürüş açısından tehlike oluşturabilecek tüm dış etkenlere karşı önlemlerimizi hep üst seviyede tutuyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yerine getirirken oluşabilecek bütün arıza ihtimallerine karşı sürekli kontrol halinde olup tedbirlerimizi önceden yerine getiriyoruz. Gönderilerinizin en ufak bir hasar görmemesi ve sahiplerine hızla ulaşması için kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz.

Tüm değerli eşya, ticari gönderi, dosya, evrak ve taşınması gereken tüm eşyalarınızı kıymetleri arasında ayrım yapmadan güvencemiz altına alarak gözünüzün arkada kalmadığı bir sistemi sizler için uyguluyoruz. Arabalı kurye uygulamamız ile paketlerinizi güvenle taşırken diğer yandan müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile her aşamada sizlerin yanında oluyoruz. Aklınıza takılan bütün soruları cevaplayarak ve gönderinizin teslimat aşamaları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Paketlerinizin güvenliği için tüm tedbirleri en ufak bir aksamaya yer bırakmadan özenle uyguluyoruz.

Arabalı kurye hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirerek gece ve gündüz ayrımı yapmadan 7 gün 24 saat durmaksızın sizler için hayata geçiriyoruz. Tüm lokasyonlara hâkim kurye ekibimizle ürünlerinizi çok kısa sürelerde yerlerine ulaştırıyoruz. Paketlerinizin ağırlıkları, ölçüleri ve kateteceği mesafeler baz alınarak fiyatlandırmalarını yapıyoruz. Uygulamış olduğumuz fiyat politikamızla ücretlerimizi piyasa fiyatlarının altında ve cep yakmayan düzeyde tutuyoruz.

Özel arabalarımız ile gerçekleştirdiğimiz teslimatlar ile sizlerin ve müşterilerinizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. İşlemlerimiz sonucunda almış olduğumuz pozitif geri bildirimlerle doğru yolda olduğumuza inanıyoruz. Kendimizi ve verdiğimiz hizmeti daha fazla geliştirebilmek adına teknolojik ve yaşanılan çağın gerekliklerini her zaman yakından izleyerek uygulamalarımız için süratle hayata geçiriyoruz. Arabalı kurye seçeneğimizle işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğini ve kalitenin hakkıyla uygulandığını tecrübe ederek göreceksiniz.

Arabalı Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin güvenliği için hızlı ve kaliteli arabalı kurye uygulamamızı içiniz rahat bir şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

  • 7 gün 24 saat kesintisiz teslimat seçeneği
  • Acil ve hızlı gönderim hizmeti
  • Gönderilerinizi takip edebilme özelliği
  • Her aşamada sürekli müşteri hizmetleri desteği
  • Bütçeye dost fiyat politikası
  • Çözüme odaklı hizmet anlayışı
  • Vip araç hizmeti
  • İşinin uzmanı personel hizmeti

Gibi sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve işlerinize olan bütün katkılarımızdan bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yasa gereği taşınmasında herhangi bir yasaklama veya kısıtlama bulunmayan tüm gönderilerinizi tercihlerinizi göz önünde tutarak en ufak bir risk almadan profesyonel hızlı ve kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşarak vakit kaybetmeden arabalı kurye seçeneğimizi tercih etmek için iletişim kanallarından bizlerle irtibata geçerek kaliteli ve hızlı anlayışımızı keşfedebilirsiniz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×