İçeriğe geç

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye

Kurye hizmetleri özellikle son dönemlerde büyük yükseliş gösteren e-ticaret uygulamaları ile oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Ürün ve paketlerin bir yerden başka bir yere ulaştırılması konusunda kurye tercihi firmalara ciddi kazanımlar sağlamaktadır. Ticaret dışında aciliyeti ve hassasiyeti olan bireysel gönderiler içinde kurye hizmetleri tercih edilmektedir. Arabalı kurye seçeneğimiz ile sizlere tüm teslimatlarınızda hızı ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.

Motor kurye ile taşınamayacak boyutta olan paketlerinizi özel arabalarımızla adreslerine götürüyoruz. Boyut özelliği dışında taşınması ekstra hassasiyet gerektiren ve sarsılmaması gereken tarzda olan gönderileriniz içinde arabalı kurye hizmetimizi sizler için tavsiye ediyoruz. İşinde uzman ve tecrübeli tüm kadromuzla sizlere hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi en üst seviyede sunmak adına çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz oldukça etkili iş planlamamızla paketlerinizi adreslerinizden alarak alıcılarına ulaştırıyoruz.

Yağmur ve kar gibi paket taşıma ve sürüş açısından tehlike oluşturabilecek tüm dış etkenlere karşı önlemlerimizi hep üst seviyede tutuyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yerine getirirken oluşabilecek bütün arıza ihtimallerine karşı sürekli kontrol halinde olup tedbirlerimizi önceden yerine getiriyoruz. Gönderilerinizin en ufak bir hasar görmemesi ve sahiplerine hızla ulaşması için kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz.

Tüm değerli eşya, ticari gönderi, dosya, evrak ve taşınması gereken tüm eşyalarınızı kıymetleri arasında ayrım yapmadan güvencemiz altına alarak gözünüzün arkada kalmadığı bir sistemi sizler için uyguluyoruz. Arabalı kurye uygulamamız ile paketlerinizi güvenle taşırken diğer yandan müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile her aşamada sizlerin yanında oluyoruz. Aklınıza takılan bütün soruları cevaplayarak ve gönderinizin teslimat aşamaları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Paketlerinizin güvenliği için tüm tedbirleri en ufak bir aksamaya yer bırakmadan özenle uyguluyoruz.

Arabalı kurye hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirerek gece ve gündüz ayrımı yapmadan 7 gün 24 saat durmaksızın sizler için hayata geçiriyoruz. Tüm lokasyonlara hâkim kurye ekibimizle ürünlerinizi çok kısa sürelerde yerlerine ulaştırıyoruz. Paketlerinizin ağırlıkları, ölçüleri ve kateteceği mesafeler baz alınarak fiyatlandırmalarını yapıyoruz. Uygulamış olduğumuz fiyat politikamızla ücretlerimizi piyasa fiyatlarının altında ve cep yakmayan düzeyde tutuyoruz.

Özel arabalarımız ile gerçekleştirdiğimiz teslimatlar ile sizlerin ve müşterilerinizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. İşlemlerimiz sonucunda almış olduğumuz pozitif geri bildirimlerle doğru yolda olduğumuza inanıyoruz. Kendimizi ve verdiğimiz hizmeti daha fazla geliştirebilmek adına teknolojik ve yaşanılan çağın gerekliklerini her zaman yakından izleyerek uygulamalarımız için süratle hayata geçiriyoruz. Arabalı kurye seçeneğimizle işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde yerine getirildiğini ve kalitenin hakkıyla uygulandığını tecrübe ederek göreceksiniz.

Gönderilerinizin güvenliği için hızlı ve kaliteli arabalı kurye uygulamamızı içiniz rahat bir şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

  • 7 gün 24 saat kesintisiz teslimat seçeneği
  • Acil ve hızlı gönderim hizmeti
  • Gönderilerinizi takip edebilme özelliği
  • Her aşamada sürekli müşteri hizmetleri desteği
  • Bütçeye dost fiyat politikası
  • Çözüme odaklı hizmet anlayışı
  • Vip araç hizmeti
  • İşinin uzmanı personel hizmeti

Gibi sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve işlerinize olan bütün katkılarımızdan bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yasa gereği taşınmasında herhangi bir yasaklama veya kısıtlama bulunmayan tüm gönderilerinizi tercihlerinizi göz önünde tutarak en ufak bir risk almadan profesyonel hızlı ve kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşarak vakit kaybetmeden arabalı kurye seçeneğimizi tercih etmek için iletişim kanallarından bizlerle irtibata geçerek kaliteli ve hızlı anlayışımızı keşfedebilirsiniz.

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı kurye hizmetleri tercih edilen ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği gibi hizmet sektöründe artık çok daha büyük bir genişleme durumu söz konusudur. Bundan 20 yıl, 30 yıl önceye bakıldığında hizmet belki bu kadar önemli değildi. Kurumsal firmalar, bu kadar ehemmiyet vermiyordu. Günümüzde ise kesinlikle hizmetin ne kadar önemli olduğunu ve insanların tercih sebebi olduğu karşımıza çıkıyor.

İnsanlar, internet sitelerinden sipariş verirlerken dahi hangi firmanın daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde teslimat yaptığı müşteri hizmetlerinin nasıl konuştuğuna kadar dikkat ediyorlar. Tabii ki bu, artık hayatımızın bir parçası haline gelen bankaların müşteri hizmetleri veyahut da bankacılık sistemlerinin mobildeki hızlı ve benzeri noktalarda devreye giriyor. Sonuç itibariyle artık insanlar daha kaliteli ve daha doğru hizmetleri herkesten talep ediyorlar.

Gönderinizin motosiklete sığmadığı durumlarda arabalı kurye ile gönderme şansınız vardır. Bu durumda, kurye arkadaşımız, gelerek sizin gönderinizi alır. Aracına yerleştirir ve karşı tarafa ulaşımını sağlar. Günümüzde insanların bunu tercih etmesinin birçok sebebi vardır. Bir sebep hiç kuşku yok ki zamandan tasarruf edebilmektir. Şöyle düşünün, bir iş yeriniz var. İş yerinizden bir paket göndereceksiniz. Bu küçük de olabilir, büyük de olabilir. Göndereceğiniz paketi, kendiniz götürdüğünde öncelikli olarak karşı taraftaki firma tarafından olumsuz bakılır. Sonuç itibariyle bir firmanın sahibi ya da yetkilisi kalkıp da karşı taraftaki firmaya gittiği zaman o firmanın bakış açısı olumsuz olur. Küçük bir firma görüntüsü vermiş olur.

İkinci etapta kendiniz götürdüğünüz zaman, zamanı kaybedersiniz. En önemli olan şey, zaten zamandır. Her ne olursa olsun bu zamanı göz önünde bulundurmak gerekir. Arabalı kurye bu sistemlerin hepsinde sizlere yardımcı olur. Sizin gönderinizin onlara karşı tarafa götürülmesi güzel bir hizmetle karşı tarafa sunulabilmesi gibi birçok noktada arkadaşlarımız, eğitimli bir şekilde ve hizmet verirler. Günümüze bakıldığında hizmet kalitesi çok büyük bir ehemmiyet göstermektedir. Her ne alan olursa olsun bugün için insanlar hizmet kalitesinin olduğu yerlere doğru evrilmiş durumdalar.

Basit anlamda baktığımızda bir mahalle bakkalında dahi artık biz hizmet kalitesini bekliyoruz. Örneğin sipariş vereceğiz ve sipariş bize evimize kadar gelecek o poşetinin ya da kese kağıdının içerisinde olması gibi birçok ayrıcalığı artık bekliyoruz. Sadece sepete iki ekmek koyması dahi yeterli gelmeyebiliyor. Aslında eskiden beri mahalle bakkallarımızın o çocuklarımıza karşı yaklaşımı bile aslında hizmet sisteminin parçasıydı. Yani bu kişiyle bağdaşıklığı ve hizmet kalitesinin üst plana çıkmasını sağlıyordu. işte tam da bu noktada günümüzde daha kurumsal hizmetler karşımıza çıkıyor.

Arabalı kurye hizmetinden faydalanmak isteyenler, rahatlıkla bize ulaşabilirler. Biz bu konuda 7/24 hizmet veren bir firmayız. Günümüz standartlarında en üst düzeyde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bilindiği üzere, bu konuda dikkat edilmesi gereken bir çok husus var. Bunların hepsine dikkat ederek gerekli yetki belgelerinin alanı doğru ve düzenli bir şekilde hizmet verilmesini sağlıyoruz. Zaten bu noktada bize güvenen bir çok firmamız mevcut. Bu firmalarla çalışmaya devam ediyoruz. İsterseniz abonelik sistemlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Abonelik sistemlerinde biraz daha da uygun fiyata gelmiş oluyor.

Zaten firmaların birçoğunun bu sistemlerden yararlanmasının en önemli sebebi de bu oluyor. Günümüz şartlarında bir personelin dışarı çıkıp sizin adınıza bir şeyi götürmesi hem bu süreçte personeli iş kaybına hem de yine sizin bir yakıt yakmanıza sebep veriyor. Ancak biz tamamen bu sistemleri sizlere sunarak aslında bu sıkıntılardan da kurtarmış oluyoruz. Sizin bu anlamda her türlü ihtiyacınızı karşılayarak daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlamış oluyoruz. Bu anlamda siz de arabalı kurye hizmeti için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp