İçeriğe geç

Araçlı Kurye

Araçlı Kurye
Araçlı Kurye

Son yıllarda özellikle e-ticaret sektöründeki hızlı yükseliş grafiği ile birlikte uygulamaların devamlılığını ve gelişimini sürdürebilmek adına kurye hizmetleri son derece önemli bir konumda yer almaktadır. Verilen hizmetin niteliği ve kalitesi piyasada ne kadar süre için kalıcı olunabileceğinin göstergesi olmaktadır. Araçlı kurye hizmetimiz ile teslimat işlerinizin süratle ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulması adına daima sizlerin yanında bulunuyoruz.

Taşınacak ürünlerin hassasiyet durumları ve boyutlarının motorlar aracılığıyla taşımaya elverişli olmamaları durumunda araçlı kurye uygulamamız tamda ihtiyacınızın karşılanması adına gerekli olan hizmetimizdir. Bireysel ve aciliyeti olan paketlerinizin yanında tüm ticari ürünlerinizi işinde uzman ekibimizle kusursuz bir şekilde hızla alıcılarına yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz son derece uygulanabilir ve etkili iş planlamamız ile gönderilerinizi adreslerinizden teslim alarak sahiplerine güvenle ulaştırıyoruz. Hızımıza güvenirken oluşabilecek tehlikeli durumlara karşı tüm tedbirleri aksatmadan yerine getiriyoruz.

Sektörde yirmi yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize kalite anlayışının üst düzeyde olduğu hizmetlerimizi hızla yerine getiriyoruz. Paketlerinizin boyutlarının motorlar ile taşınması mümkün olmayan ölçülerde veya sayılarda olması durumunda araçlı kurye hizmetimizi devreye sokuyoruz. Özel araçlarımız sayesinde ekstra hassasiyet gösterilmesi gereken tüm gönderileriniz içinde yine araçlı kurye hizmetimizi sizler için tercih etmenizi öneriyoruz.

Hava şartları ve yol durumları göz önünde bulundurularak sunulan hizmetimiz ile ürünleriniz veya eşyalarınızın dış etkenlerden hiçbir şekilde etkilenmemesi için hassasiyet gösteriyoruz. Gönderiminin gerçekleşmesini talep ettiğiniz tüm dosya, malzeme, bireysel gönderi, kıymetli eşya veya ticari gönderileriniz arasında hiçbir şekilde ayrım yapmadan tamamını güvencemiz altına alarak özenle taşıyoruz. Araçlarımızı veya uygulamalarımızı etkilemesi muhtemel tüm bakım ve oluşabilecek arıza ihtimallerine karşı tüm tedbirlerimizi üst seviye tutuyoruz.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren teslimat aşamalarının tamamında uzman müşteri hizmetleri personelimizle kaliteli hizmeti her alanda sizler için yerine getiriyoruz. Gönderilerinizi gündüz ve gece saat gözetmeksizin 7/24 kesintisiz bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. İşinde son derece tecrübeli ve usta kuryelerimiz ile güzergahların hepsine hakimiyetimizi her geçen gün ileriye taşıyoruz. Gönderilerinizi zaman tasarrufunu sonuna kadar yaşamanız adına hızla yerlerine götürüyoruz.

Teslimatlarınızı gideceği mesafe, ölçüleri ve ağırlıklarına göre fiyatlandırıyoruz. Tüm fiyatlarımızı piyasa ortalamalarının altında ve cebinize dost düzeyde tutarak hizmetlerimizdeki memnuniyetinizi katlıyoruz. İş sağlığı ve güvenliğine vermiş olduğumuz önem ile birlikte tüm personelimize eğitimlerimizi aksatmadan veriyoruz. Araçlı kurye işlemlerimizin verimli bir şekilde uygulanabilirliği aşamalarının hepsinde aklınıza takılabilecek sorular ve merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilmeniz için daima yanınızda yer alıyoruz.

Sizler için sektörel gelişmeleri ve teknolojik faaliyetleri yakından takip ederek uygulamalarımıza ekleyerek kalite ve hızımızı üst düzeyde devam ettiriyoruz.

  • Soruna değil çözüme odaklanan anlayış
  • 7/24 sürekli teslimat seçeneği
  • Vip araç seçeneği
  • İşinde uzman personel desteği
  • Kesintisiz müşteri hizmetleri
  • Bütçe dostu fiyatlandırma
  • Gönderi takip özelliği
  • Hızlı ve acil kurye hizmeti

Gibi uygulamaya koyduğumuz tüm hizmetlerimiz ile hızlı, kaliteli ve güvenli bir teslimat seçeneği sunuyoruz. İlgili yasalar ile belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde taşınmasında yasak veya kısıtlama bulunmayan tüm gönderi ve paketlerinizi sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırmak için çabalıyoruz. Tüm risklere karşı aldığımız önlemler ve kaliteden asla ödün vermediğimiz hızlı hizmetlerimiz ile işinize yansıyacak olumlu gelişmeleri tecrübe ederek keyifle yaşayacaksınız. Araçlı kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve hizmet almaya başlamak adına bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Araçlı Kurye Hizmeti

Araçlı kurye ihtiyaçları sıklıkla karşımıza çıkıyor. Büyük gönderilerde özellikle firmalar, bizlere bu konuda başvuruyorlar. Bir araç parçası gönderimi olabiliyor ya da herhangi bir büyük parça gönderimi olabiliyor. Bunun yanı sıra, bireysel ihtiyaçlar da karşımıza çıkıyor. Aslında günümüzde kurye ihtiyaçlarının yoğunlaşmasının çok açık bir nedeni var. İnsanlar, hem İstanbul trafiğinden uzak kalmak istiyor hem de daha hızlı bir şekilde işlemlerinin sonuçlanmasını istiyorlar. Kargolarda yaşanan sıkıntılar iyice yükseldi. Bu biraz da kargodaki iş gücünün artmasından kaynaklanıyor. İnsanlar pandemi döneminden sonra, ağırlıklı olarak internet siparişlerine yöneldiler. İnternet siparişleri de aslında araçlı kurye hizmetleri için çok daha ön plana çıkan bir hizmet olduğunu gösterir oldu.

Günümüzde bu yüzden insanlar ağırlıklı olarak bu hizmetlerden yararlanarak daha iyi bir sonuç almaya çalışıyorlar. Geçtiğimiz yıllarda insanlar, zamanın kıymetini yine biliyordu. Özellikle bu hizmetleri çok fazla bilmiyordu. Bu yüzden daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. daha kaliteli bir hizmet ve daha hızlı bir şekilde sonuçlanıyor Bu yüzden de firmalar da tercih ediyor araçlık buraya hizmeti nasıl sunulur araçta kurye hizmeti için sizlerin bizi aramanız gerekmektedir nereden nereye gönderim yapacaksanız ne kadar boyutta bir gönderim yapacaksınız gibi bilgiler sizden alınır müşteri hizmetleri temsilcimiz sonrasında size bir fiyat verir abonelik sistemine geçtiğinizde abonelik sisteminde daha uygun şekilde de bu hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ekiplerimiz sizlere her türlü konuda yardımcı oluyorlar.

Özellikle sahada bulunmamız da çok büyük bir avantaj oluşturuyor. Biz sürekli olarak sahada bulunuyoruz. Bu şekilde hizmet veriyoruz. Bu firmaların bize ulaştıklarında daha hızlı ve daha kolay bir şekilde hizmet almasını sağlıyor. Bunun yanı sıra da tabii ki kullanıcılarımızın yani bize güvenen firmaların daha iyi bir geri dönüş almasını sağlayan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Araçlı kurye hizmeti sizin onayınızla başlıyor. Yani siz onay verdiğiniz anda telefonda onay verdiği işlemle hizmet başlamış oluyor. Örneğin, 3 saatte bir şeyin götürüleceği söyleniyorsa bu 3 saat sizin onay vermenizle başlıyor. Sizden arkadaşımızın gelip ürünü almasıyla başlamıyor. Bu da sizin için net bir bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Nereden nereye gönderi yapılacaksa buna göre arkadaşlarımız geliyor.

Kargonuzu alıyor ve karşı tarafa iletimini sağlıyor. Böylece hızlı bir şekilde sözüne uygun bir biçimde hizmetten yararlanmış oluyorsunuz. Siz de gönderi yapacağınız kişiye ve kuruma buna göre bilgi vermiş olabiliyorsunuz. Trafik yoğunluğuna göre teslimat süreleri değişiklik gösterse de bu tamamen size işlem başında söyleniyor. Sizin onay vermeniz dahilinde işlemler yapılmış oluyor. 

Günümüzde aslında bu hizmetleri birçok kişi biliyor. Araçlı kurye hizmetinde ne tarz avantajları olduğunu da biliyorlar. Ama biz yine sizlere avantajları hakkında da biraz bilgi vermeye çalışalım. Hiç kuşku yok ki, günümüzde insanlar daha hızlı bir geri dönüş bekliyorlar. Bu anlamda da firmanın daha iyi bir sonuç sunmuş oluyor. Kaliteli bir sonuç herkes tarafından tercih edilen bir şey. Firmalar eskiden kendi personellerini belki gönderirdi ama bu daha kurumsal olarak biraz insanları geri iterdi. Net bir şekilde ortaya çıktı. Bunun sonucu olarak aslında insanlar böyle bir yolu tercih ettiler. Böylece daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet almak adına da bu sistemlerin tercih edildiğini söylemek mümkündür. Bütün bunlarla birlikte sizler de istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve bu hizmetler rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp