İçeriğe geç

Araçlı Kurye

Araçlı Kurye
Araçlı Kurye

Son yıllarda özellikle e-ticaret sektöründeki hızlı yükseliş grafiği ile birlikte uygulamaların devamlılığını ve gelişimini sürdürebilmek adına kurye hizmetleri son derece önemli bir konumda yer almaktadır. Verilen hizmetin niteliği ve kalitesi piyasada ne kadar süre için kalıcı olunabileceğinin göstergesi olmaktadır. Araçlı kurye hizmetimiz ile teslimat işlerinizin süratle ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulması adına daima sizlerin yanında bulunuyoruz.

Taşınacak ürünlerin hassasiyet durumları ve boyutlarının motorlar aracılığıyla taşımaya elverişli olmamaları durumunda araçlı kurye uygulamamız tamda ihtiyacınızın karşılanması adına gerekli olan hizmetimizdir. Bireysel ve aciliyeti olan paketlerinizin yanında tüm ticari ürünlerinizi işinde uzman ekibimizle kusursuz bir şekilde hızla alıcılarına yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz son derece uygulanabilir ve etkili iş planlamamız ile gönderilerinizi adreslerinizden teslim alarak sahiplerine güvenle ulaştırıyoruz. Hızımıza güvenirken oluşabilecek tehlikeli durumlara karşı tüm tedbirleri aksatmadan yerine getiriyoruz.

Sektörde yirmi yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize kalite anlayışının üst düzeyde olduğu hizmetlerimizi hızla yerine getiriyoruz. Paketlerinizin boyutlarının motorlar ile taşınması mümkün olmayan ölçülerde veya sayılarda olması durumunda araçlı kurye hizmetimizi devreye sokuyoruz. Özel araçlarımız sayesinde ekstra hassasiyet gösterilmesi gereken tüm gönderileriniz içinde yine araçlı kurye hizmetimizi sizler için tercih etmenizi öneriyoruz.

Hava şartları ve yol durumları göz önünde bulundurularak sunulan hizmetimiz ile ürünleriniz veya eşyalarınızın dış etkenlerden hiçbir şekilde etkilenmemesi için hassasiyet gösteriyoruz. Gönderiminin gerçekleşmesini talep ettiğiniz tüm dosya, malzeme, bireysel gönderi, kıymetli eşya veya ticari gönderileriniz arasında hiçbir şekilde ayrım yapmadan tamamını güvencemiz altına alarak özenle taşıyoruz. Araçlarımızı veya uygulamalarımızı etkilemesi muhtemel tüm bakım ve oluşabilecek arıza ihtimallerine karşı tüm tedbirlerimizi üst seviye tutuyoruz.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren teslimat aşamalarının tamamında uzman müşteri hizmetleri personelimizle kaliteli hizmeti her alanda sizler için yerine getiriyoruz. Gönderilerinizi gündüz ve gece saat gözetmeksizin 7/24 kesintisiz bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. İşinde son derece tecrübeli ve usta kuryelerimiz ile güzergahların hepsine hakimiyetimizi her geçen gün ileriye taşıyoruz. Gönderilerinizi zaman tasarrufunu sonuna kadar yaşamanız adına hızla yerlerine götürüyoruz.

Teslimatlarınızı gideceği mesafe, ölçüleri ve ağırlıklarına göre fiyatlandırıyoruz. Tüm fiyatlarımızı piyasa ortalamalarının altında ve cebinize dost düzeyde tutarak hizmetlerimizdeki memnuniyetinizi katlıyoruz. İş sağlığı ve güvenliğine vermiş olduğumuz önem ile birlikte tüm personelimize eğitimlerimizi aksatmadan veriyoruz. Araçlı kurye işlemlerimizin verimli bir şekilde uygulanabilirliği aşamalarının hepsinde aklınıza takılabilecek sorular ve merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilmeniz için daima yanınızda yer alıyoruz.

Araçlı Kurye Hizmeti

Sizler için sektörel gelişmeleri ve teknolojik faaliyetleri yakından takip ederek uygulamalarımıza ekleyerek kalite ve hızımızı üst düzeyde devam ettiriyoruz.

  • Soruna değil çözüme odaklanan anlayış
  • 7/24 sürekli teslimat seçeneği
  • Vip araç seçeneği
  • İşinde uzman personel desteği
  • Kesintisiz müşteri hizmetleri
  • Bütçe dostu fiyatlandırma
  • Gönderi takip özelliği
  • Hızlı ve acil kurye hizmeti

Gibi uygulamaya koyduğumuz tüm hizmetlerimiz ile hızlı, kaliteli ve güvenli bir teslimat seçeneği sunuyoruz. İlgili yasalar ile belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde taşınmasında yasak veya kısıtlama bulunmayan tüm gönderi ve paketlerinizi sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırmak için çabalıyoruz. Tüm risklere karşı aldığımız önlemler ve kaliteden asla ödün vermediğimiz hızlı hizmetlerimiz ile işinize yansıyacak olumlu gelişmeleri tecrübe ederek keyifle yaşayacaksınız. Araçlı kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve hizmet almaya başlamak adına bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×