İçeriğe geç

Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye
Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye ailesi olarak İstanbul’un her yerinde güvenle ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Akmerkez kurye hizmetlerimiz de bunlardan biri. Beşiktaş Kurye diğer ilçe ve mahallerde de olduğu gibi paketlerinizi gönderim adresine güvenle ulaştırmaktayız. Yıllara dayanan deneyim ile müşterilerimizi memnun etmeyi ana ilke olarak belirliyoruz. İstanbul içi istediğiniz noktadan istediğiniz diğer bir noktaya kurye hizmetlerini perpakurye.com adresinden güvenle alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişiminin arttığı bu çağda birçok faaliyet artık çevrimiçi olarak yürütülmekte. İnternet üzerinden yürüttüğünüz işlerinizde kurye hizmetlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bunun için başvuracağınız en kaliteli ve en güvenilir firmalardan biri olarak sektörde var olmaktayız.

İnsanların evlerine kapandığı bugünlerde kurye hizmetleri de artış göstermeye başladı. Birçok büyük kurye hizmetleri yoğunluktan dolayı müşterilerine gerektiği önemi veremeyebiliyor. Bu bağlamda daha lokal ve butik olan kurye şirketlerine yönelerek aldığınız hizmeti hızlandırabilmeniz mümkün. Akmerkez Kurye olarak sektördeki bu açığı kapatmak amacıyla çalışmaktayız.

İstanbul içi istediğiniz noktadan istediğiniz bir başka noktaya paketlerinizi özenle taşıyoruz. Paketlerinizin durumuna yahut büyüklüğüne göre alacağınız hizmetin biçimini değiştirerek size en uygun hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Söz konusu İstanbul olunca en büyük sorunlardan biri de trafik oluyor. Bu sorunu çözüme ulaştırabilmek amacıyla motor kurye hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Günün herhangi bir saatinde, acil olarak adrese ulaşması gereken paketlerinizi motorlu kuryelerimiz taşımaktadır. Deneyimli ve yetkin personelimiz trafikten etkilenmeden hızla çalışmaktadır. Tüm bunları yaparken personelimizin iş güvenliğini de azami seviyede tutmaktayız. Yüksek güvenlik önlemleri ile küçük paketleriniz saatler içerisinde adresine ulaştırılmaktadır.

Akmerkez gece kurye hizmetimiz resmi mesai saatleri dışında da aktif olarak çalışmakta. Acil ve ertelenmemesi geren bir gönderime mi sahipsiniz? Öyleyse gece kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Akşam 8 ve sabah 8 arası da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Paketinizin durumuna göre gece kurye hizmetimizi istediğiniz şekilde alabilirsiniz. İster yaya ister motor isterseniz de arabalı olarak kurye hizmetlerinden faydalanmanız mümkün.

Birçok farklı kurye hizmetinin yanı sıra Akmerkez kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Express kurye diğer kurye faaliyetlerinden daha hızlıdır. Aynı gün ya da aynı saat içinde adrese ulaşmasını istediğiniz paketler için Express kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Paketinizin durumuna göre personelimiz sizi doğru kurye hizmetimize yönlendirecektir. Genel bilgileri vererek en hızlı şekilde adrese ulaşabilmesi için ekibimizle iletişime geçin ve detaylı bilgi alın…

Akmerkez Kurye Hizmeti

Birçok hizmetin yanı sıra perpakurye.com sizlere Akmerkez kurye hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmeti, birçok farklı gönderim paketi için kullanabilmeniz de mümkün. Vip kurye hizmetini şu gibi gönderileriniz için tercih edebilirsiniz:

 • Resmî belge / evrak,
 • Islak imzalı belge,
 • Mücevherat,
 • Elektronik eşya,
 • Değeri fazla olan ürünler,
 • Kırılabilir değerli eşyalar.

Deneyimli ve güvenilir personelimiz paketlerinizi yüksek güvenlik önlemleri ile gönderim adresine taşımaktadır.

Perpa kurye olarak sektörde rekabetçi fiyatlarla yer almaktayız. Paketleriniz uygun fiyatlara adreslerine hızlı bir şekilde iletilmektedir. Akmerkez kurye fiyatları birçok farklı faktör göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu faktörlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Gönderi taşıma mesafesi,
 • Gönderilerin İstanbul’da iki yaka arasında taşınıp taşınmayacağı,
 • Paketin ağırlığı,
 • Kırılabilir bir eşya olup olmaması,
 • Taşıma işleminin yapılacağı araç (yaya, motor, araba)
 • Taşınmanın türü (VIP, standart),
 • Hizmetin verileceği saat (gece, mesai saatleri içerisinde),
 • Ürünün gönderim adresine ulaşma hızı (Express, standart).
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp