İçeriğe geç

Alibeyköy Otogar Kargo

Alibeyköy Otogar Kargo
Alibeyköy Otogar Kargo

Teslimat süreleri özellikle ticari faaliyetlerimiz açısından üst düzey bir öneme sahiptir. Teslim sürelerinin erken veya geç şekilde tamamlanması o doğrultuda pozitif veya negatif olarak işlerimize yansımaktadır. Verilen teslimat sürelerine uyulduğu takdirde memnuniyeti artacak olan müşterilerimiz bizleri tekrar tekrar tercih etmede herhangi bir sakınca görmeyecektir. Alibeyköy otogar kargo faaliyetlerimiz ile sizlere hızı kaliteyle harmanlayarak benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Anlaşma sağlamış olduğumuz otobüs şirketleri aracılığıyla tüm gönderilerinizi kaliteden ödün vermeden çok kısa süreler içerisinde adreslerine ulaştırıyoruz.

Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimiz ile bizlerle bağlantıya geçtiğiniz anda verimli bir planlama yaparak kuryelerimizle adresinizden aldığımız paketlerinizi istediğiniz şehre yola çıkması için otobüslerin planlanan ilk seferlerine yetiştiriyoruz. İşinin ehli tüm ekibimizle tüm süreçlere hâkim bir şekilde sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmek adına sizlere hizmet veriyoruz. Son derece güvendiğimiz hızımız ile birlikte oluşabilecek tüm risklerden de kaçınmayı ihmal etmiyoruz.

Teslim edilmesini istediğiniz tüm gönderilerinizin kıymetlerini ayırt etmeden tamamını aynı özenle taşıyoruz. Nakliye ve diğer kargo şirketlerinin planlamalarında olduğu gibi hareket saatleri ve diğer süreçleri kısaltarak Türkiye’nin her bir noktasına ulaşımda zamandan ciddi şekilde tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Belirlenen tüm kurallara tam uyum sağlayarak sizlerden teslim almış olduğumuz ürünlerinizi hızla otobüslerin mümkün olan ilk seferlerine ulaştırıyoruz.

Tüm paketlerinize hassas bir şekilde yaklaşarak koruma altına alıyor ve güvencemiz altında adreslerine götürüyoruz. 7/24 teslimat yapılabilir olma durumu neticesinde beklemek zorunda kalmıyor ve tüm gönderi süreçlerini en baştan hızla gerçekleştiriyoruz. Gösterilen kalite ve hızlı performanslar ile tüm iş ortaklarımız ve müşterilerinizin almış olduğu keyfi görerek sonraki işlemlerimiz için motivasyonumuzu yukarılara taşıyoruz. Alibeyköy otogar kargo işlemlerimiz ile daima yanınızda yer alıyoruz.

Alibeyköy Otogar Kargo Hizmeti

Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimiz ile sizleri avantajlarımızdan faydalanmaya davet ediyoruz. Ürünlerinizin ağırlık, ölçü ve alacağı mesafeye göre ücretlendirildiği firmamızda bütçe dostu uygun fiyatlarımızla kalitemiz ve hızımızdan yararlanmanızı kolaylaştırıyoruz. Taşımacılık kuralları ve yasalar ile belirlenen uygulamalar ile taşınması kısıtlanmış veya yasaklanmış ürünler hariç tüm gönderilerinizi kabul ediyoruz. Gıda ürünleri, tıbbi malzemeler, değerli eşyalar, dosya ve evraklar, bireysel eşyalar, taşınmasında sorun bulunmayan kimyasal maddeler ve tüm ticari gönderilerinizi değerleri arasında ayrım yapmadan titizlikle taşıyoruz.

Alibeyköy otogar kargo süreçlerimizin tamamında müşteri hizmetleri ekibimizle yanınızda olarak tüm sorularınızı cevaplandırıyoruz. Ayrıca kargonuzun tüm aşamalarını takip edebiliyor ve anlık olarak bilgi alabiliyorsunuz. Teslimat talebinde bulunduğunuz acil ve hızlı gönderilerinizin teslimat süreçlerini her geçen gün geliştirmek için teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Benimsemiş olduğumuz üstün kalite anlayışımızla ortaya çıkabilecek sorunlara fırsat vermiyoruz.

Alibeyköy otogar kargo faaliyetlerimizi tüm ihtiyaçlarınızı gözeterek hayata geçiriyoruz.

  • Soruna değil çözüme odaklı yaklaşım
  • Üst düzey kaliteli anlayış
  • 7/24 gece gündüz teslimat seçeneği
  • Hızlı ve acil kargo hizmetleri
  • Müşteri memnuniyeti garantisi
  • Uzman kadro ile hizmet
  • Özel veya ticari gönderi seçenekleri

Şeklindeki tüm hizmetlerimizi hep ilk günkü istek ve arzumuzla yerine getirmekten dolayı gurur duyuyoruz. Müşterilerinize kaliteli ve hızlı hizmet ayrıcalıklarını sunmaya başladığınız andan itibaren işlerinizdeki gözle görülür yükselmeyi fark edeceksiniz. Yaşatılan memnuniyet neticesinde hem sizlerin bizim hizmetlerimizi hem de müşterilerinizin sizin hizmetlerinizi tekrar tekrar tercih edeceğine olan inancımız sonsuzdur. Sizleri hızın ve kalitenin ortak noktası firmamızın sunmuş olduğu avantajları tüm ayrıntıları ile yaşamak ve deneyimleyerek yararlanmak adına bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp