İçeriğe geç

Uçak Kargo

Uçak Kargo
Uçak Kargo

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte günümüzde hız kavramı, her konuda insanların en büyük vazgeçilmezi olmuştur. Adeta temel bir ihtiyaç haline bürünen hız kavramı nedeni ile insanlar, herhangi bir işlem için beklemeye tahammül edememektedir. Geçmişe kıyasla acil ihtiyaçlarını çabucak giderebilen insanlar, hayatlarının her alanında hızlı gerçekleşecek Uçak Kargo işlemlerine ihtiyaç duyar.

Bu alanlardan biri de taşımacılık sektörü olmuştur. Şehirlerin kalabalıklaşması ile birlikte, bir yerden başka bir yere gitmek oldukça zorlaştığı için karayolu ile hızlı teslimat yapılması neredeyse imkânsız bir hal almıştır. Geleneksel taşımacılığın zora girmesi ile başa çıkabilmek adına taşımacılık sektörü ile uğraşan firmalar, pek çok farklı çözüm yolu geliştirmiştir.

Söz konusu çözüm yollarından biri de uçak kargolardır. Firmamızın 20 yıllık tecrübesine bağlı olarak yenileyip geliştirdiği kargo hizmeti, aciliyeti olan her tür paketi en kısa sürede alıcısına teslim eder. Uçak kargo kullanan müşterilerimizin yararlanacağı başlıca hizmetler şunlardır:

 • Paket teslim edilene kadar her aşamada bilgilendirme,
 • Kargo durumunu takip etmeye olanak sağlayan akıllı takip sistemi,
 • Mobil cihazlara uyumlu takip kolaylığı,
 • Her müşteriye özel raporlama süreci,
 • Karbon ayak izini takip etmeye yarayan yeşil sayaç özelliği.

Genel olarak bilinen ve tercih edilen taşımacılık türü, karayolları vasıtası ile gerçekleştirilen kargo hizmetleridir. Bu taşımacılık hizmeti ile dağıtıma çıkan kargolar, çoğu zaman alıcıya aynı gün teslim edilmemektedir. Hal böyle olunca da hemen teslim edilmesi gereken kargolar gecikmekte ve insanları zor duruma sokmaktadır.

Günümüzde uçak kargoların yaygınlaşması ile birlikte bu durum, artık bir sorun teşkil etmemektedir. Uçak kargo temelinde, bir göndericiden teslim alınan herhangi bir paketin tarifeli uçak ya da kargo uçakları vasıtası ile bir alıcıya teslim edilmesi işlemidir. Hızlı teslim edilmesi gereken kargolar için en iyi çözüm olan uçak kargolar sayesinde insanlar, aciliyeti olan paketlerine gün içerisinde ulaşabilirler.

Uçak Kargo ile Neler Gönderilebilir?

Yasal olarak taşınmaya izni olan her tür ürün, uçak kargo aracılığı ile taşınabilmektedir. En hızlı teslimat türü olan uçak kargolar, taşınmasını istediğiniz eşyaları güvenle alıcısına teslim eder. Firma olarak uçak kargo ile taşıdığımız başlıca ürünler şunlardır:

 • Tekstil ürünleri,
 • Metal içerikli ürünler,
 • Tıbbi ürünler,
 • Resmi evraklar,
 • Dokümanlar,
 • Gıda ürünleri,
 • Dosyalar,
 • Özel eşyalar,
 • Tehlike teşkil etmeyen kimyasal maddeler.

Bahsi geçen tüm bu ürünler, gün içerisinde göndericisinin adresinden teslim alınarak alıcısının bulunduğu şehre hızla yol alır. Süreç boyunca firmamız, paketinizi takip ederek en güvenli ve hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirir. Böylece aciliyeti olan paketiniz hakkında endişe etmenize gerek kalmaz.

Ülkemizde son yıllarda gelişen hizmetlerden biri olan uçak kargo söz konusu olduğu zaman pek çok insan, sürecin karmaşıklığından ötürü mağdur olmaktadır. Gerek bürokratik işlemlerin çokluğu gerekse havayolu taşımacılığının pahalı olması insanları ürkütmektedir. Bu nedenle de insanlar, kargo hizmeti kullanacakları zaman alanında profesyonel bir firmadan hizmet almak isterler.

Firmamız, insanların bu tür endişelerini anlayarak onlara en iyi kargo hizmetini vermek için kendini sürekli geliştirir ve yeniler. Avrupa’da bulunan ülkeler başta olmak üzere, Amerika, Asya ve Afrika kıtasındaki pek çok ülkeye firmamızın verdiği kargo hizmeti ile ürün, evrak ya da eşya yollamanız mümkündür. Tüm dünyada ticaretin en fazla yapıldığı ve firmamızın da uçak kargo hizmeti verdiği başlıca ülkeler ise şunlardır:

 • Türkiye
 • Amerika
 • Çin
 • Hindistan
 • Fransa
 • Azerbaycan
 • İran
 • Brezilya
 • Arjantin
 • İngiltere
 • İtalya
 • İspanya
 • Suudi Arabistan
 • Almanya
 • Kanada

Söz konusu olan bütün bu ülkelere istediğiniz her an en hızlı şekilde ürün, evrak ya da eşya yollamanız mümkündür. Son derece güvenli ve uygun fiyatlı kargo hizmeti veren firmamız, yurt dışına göndereceğiniz herhangi bir paketi adresinizden teslim alarak gönderileceği adrese titizlikle teslim eder.

Türkiye sınırları içinde verilen uçak kargo hizmeti yalnızca THY ile sürdürülmektedir. Bu nedenle firmamız, THY ile anlaşarak en iyi ve en kaliteli kargo hizmetini tam 52 ilde gerçekleştirmektedir. Yurt içi uçakla kargo hizmetleri, THY uçuşlarının olduğu her saatte kullanılabilir durumdadır.

Eskiden havayolu taşımacılığı bir lüksken günümüzde firmamız ve THY kargo iş birliği ile son derece uygun bir fiyata bu hizmetten yararlanılmaktadır. Bu sayede insanlar, aciliyeti olan kargolarını uçak seferi olan her an istedikleri ile kolayca gönderebilirler.

Eğer taşınması gereken kargonuz aciliyet teşkil ediyorsa sizin için en uygun taşıma biçimi uçak kargodur. Pek çok farklı türde paketin taşınmasına olanak sağlayan uçak kargolar sayesinde kargolar, gün içerisinde alıcısına teslim edilir. Uçak kargolar aracılığı ile taşınan ilaçlar, ihaleye yetiştirilmesi gereken dosyalar ya da donmuş gıdalar gibi paketler, klasik kargolara kıyasla hızlı bir şekilde alıcının eline geçer.

Teslimat saatine ve ulaştırılacak bölgeye göre gün içerisinde teslim edilen paketler sayesinde aciliyeti olan bütün kargolarınızı teslim edilmesi gereken adreslere kolayca ulaştırabilirsiniz. Her bakımından işinizi kolaylaştıran uçak kargolar size hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmeniz konusunda yardımcı olur.

Elbette uçak kargo avantajı saymakla bitmez ancak doğru uçak kargo hizmetini seçmek son derece önemlidir. Sektördeki pek çok firma, vaatlerini yerine getiremediği gibi insanların paketlerine de zarar vermektedir. Ancak firmamız, bu tür talihsizliklerle müşterilerini mağdur etmemek için titiz bir çalışma yürütmektedir.

Firmamıza teslim ettiğiniz paketler, güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına teslim edilir. Bu nedenle de aciliyeti olan paketlerde kargo hizmetinden yararlanmak son derece önemlidir. Siz de firmamızla iletişime geçerek acilen teslim edilmesi gereken paketlerinizi adreslerine hemen ulaştırabilirsiniz.

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte son yılların en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri kargolar olmuştur. Bunun en büyük nedenlerinden biri, günümüzde hızın son derece önemli bir hal almış olmasıdır. En hızlı teslimat yöntemlerinin başında gelen kargolara da bu sebeple talep oldukça fazladır.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilirliği yüksek olan kargolar, hızlı olduğu kadar güvenilir bir hizmettir. İnsanların hayatını son derece kolaylaştıran kargolar, sorun yaşamamanız için detaylı takip sistemlerine sahiptir. Böylece, gün içerisinde teslimatı yapılan kargolar sayesinde paketleriniz hakkında stres yaşamanıza gerek kalmaz.

Pek çok insan tarafından pahalı bir hizmet olduğu düşünülen kargolar, sanılanın aksine gideceği noktaya ve paketin ağırlığına göre fiyat farklılığı göstermektedir. Firma olarak, paketlerinizin aciliyetini anlar ve sizin için en uygun fiyatı sunmaya çalışırız. Maliyetin artmasından dolayı pek çok firma verdiği hizmete zam getirmiş olsa da firmamız, piyasadaki en uygun fiyata sahip olarak üst düzey Uçak Kargo bir hizmet sunar.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp