İçeriğe geç

Kuruçeşme Kurye  

Kuruçeşme Kurye  
Kuruçeşme Kurye  

Kuruçeşme kurye ile İstanbul içerisinde teslim edilmesi gereken tüm evraklarınız ve paketleriniz en kısa sürede teslim edilir. Beşiktaş kurye hizmetine 7 gün 24 saat ulaşabilir, günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Bu sayede aciliyeti olan paketleriniz birkaç saat içinde gitmesi gereken adrese ulaşır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız sayesinde sizin de paketiniz hakkında endişe duymanıza gerek kalmaz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda, pandeminin de etkisiyle birlikte, tüm insanlar zamanın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlamış oldu. Koşuşturmalı geçen iş hayatı, gündelik işler ve özel hayat derken insanların kendilerine ayıracak zaman bulmaları iyice zorlaştı. Moto Kurye firması olarak işte tam bu noktada devreye giriyoruz. İstanbul gibi büyük, sürekli gelişen ve trafiği yoğun bir şehirde zamanınızın değerini anlıyor ve sizin için teslim edilmesi gereken paketleri en kısa süre içerisinde güvenle teslim ediyoruz. Böylece zamanınızdan tasarruf etmenin yanı sıra üstün kalite standartlarımız sayesinde farklı bir müşteri deneyimi yaşamış olursunuz.

Kuruçeşme Kurye Hizmetleri

İstanbul’un her iki yakasına da hizmet veren kurye firmamız, Kuruçeşme’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul, saatler süren trafiği ile ulaşımı zorlaştırmakta ve aciliyet teşkil eden paketlerin teslimatını da imkânsız kılmaktadır. Firmamız verdiği hizmetler ile her türlü zorluğun üstesinden gelmektedir. Firmamızın verdiği başlıca hizmetler şunladır:

 • Gece/Nöbetçi Kurye: Mesai saatleri dışında ulaşabileceğiniz kurye hizmetimiz sayesinde 7/24 paketlerinizi gideceği yere ulaştırabilirsiniz.
 • Acil/VIP Kurye: En hızlı teslimat biçimi olan acil kuryeler sayesinde gönderiniz en kısa süre içinde teslim edilir.
 • Express/Hızlı Kurye: Normal kuryeye kıyasla daha hızlı teslim edilmesi gereken paketler için Express kuryeyi kullanabilirsiniz.
 • Arabalı Kurye: Motorla taşınamayacak kadar büyük paketleriniz için hizmet veren kurye biçimidir.
 • Normal Kurye: İstanbul’da gün içinde bir adresten ötekine yapılan teslimat biçimidir.

Olumsuz hava şartlarından doğabilecek gecikmeler dışında tüm çalışma arkadaşlarımız, gönderilerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde teslim etmektedir. Bunun yanı sıra paketinizin durumunu istediğiniz zaman öğrenebilmeniz mümkündür.

Kuruçeşme Kurye Fiyatları

Özellikle son yıllarda gelişen kurye sektörü ile birlikte daha da büyüyen firmamız, profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte size en iyi hizmeti sunmaktadır. Kurye hizmetimiz hızlı olmasının yanı sıra güvenli bir şekilde paketlerinizi teslim etmektedir. Bizi aradığınız takdirde adresinize en yakın olan Kuruçeşme kurye paketinizin boyutuna ve aciliyetine göre size gelerek paketinizi teslim almaktadır. Gönderiniz ile ilgili verdiğiniz bilgiler ışığında hizmet fiyatımız değişkenlik gösterebilmektedir. Paketinizin boyutu ve aciliyeti dışında fiyatlandırma sistemimizi etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Fiyatlandırma sistemimizi etkileyen faktörlerin bazıları şunlardır:

 • Her kurye teslim biçiminin kendine ait bir ücretlendirme sistemi bulunmaktadır.
 • Vip/Acil kurye seçtiğiniz zaman ücretlendirmeniz liste fiyatının 4 katı olacaktır.
 • Express kurye seçtiğiniz zaman ücretlendirmeniz liste fiyatının 2 katı olacaktır.
 • Farklı bölgelerde farklı fiyatlandırma olabilmektedir.
 • Gidiş ve dönüş şeklinde olan teslimatlarınız için hem gidiş hem de dönüş için ücret alınır.
 • Nöbetçi/gece kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde ücretlendirme liste fiyatının 4 katı olacaktır.
 • Köprü geçiş ücretleri göndericiye aittir.
 • Teslimat süresi kötü hava koşullarında değişkenlik gösterebilir.
 • Paketinizin ya da belgenizin büyüklüğüne ve ağırlığına göre ücretlendirme değişebilmektedir.
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp