İçeriğe geç

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Perpa Kurye olarak müşterilerimize avantajlar sağlarken en güncel gelişmeleri de takip ederek kurye uygulamalarımıza dahil ediyoruz. Şehir içinde verdiğimiz hızlı ve kaliteli hizmetlerimize İstanbul uçak kargo seçeneğimizle yeni bir soluk getirmekteyiz. Bu hizmetimiz ile yaşadığınız şehirlerde yürüttüğünüz bireysel ve ticari işlemlerinizi şehir dışı ve yurt dışına taşıma imkânı sunmaktayız. Şehrin her bölgesine ulaştırdığımız kaliteli hizmeti yine İstanbul uçak kargo ile yurt dışına kadar sürdürmekteyiz.

Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde insanlar arası etkileşim süreleri kısalmıştır. Günlük faaliyetlerimizi ve iş ilişkilerimizi düzenlerken zamanın önemi her adımda karşımıza çıkmaktadır. Büyük şehirlerin trafik ve insan kalabalığı nedeniyle çok fazla zaman kayıpları yaşıyor ve maddi zararlara uğrayabiliyoruz. Hem zaman tasarrufu için hem de önemli işlemlerimizi doğru şekilde tamamlayabilmek adına kurye hizmetlerinden daha fazla faydalanmaya başladık. Özellikle son yıllarda hizmet sektöründeki faaliyetleri giderek artan kurye firmaları bize çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Müşteri hizmetlerimize ulaştığınız andan itibaren gönderi detaylarınız oluşturulmaktadır. Taşınacak paketlerin içeriği, ağırlığı, gönderilecekleri yer bilgileri sistemlerimize tanımlanmaktadır. Belirlenen randevu bilgileri baz alınarak sizlerden teslim alınan paketleriniz kuryelerimiz aracılığıyla İstanbul uçak kargo alanına teslim edilmek üzere yola çıkarılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz THY kargo görüşmelerimiz neticesinde uygun olan en yakın saatli kargo uçağına güvenle teslimatınızı gerçekleştirmekteyiz. Tarifeli uçaklar aracılığıyla da gönderim sağlanmaktadır.

Gönderileriniz için ödeyeceğiz miktarlar ürün bilgisi ve gidilecek noktalara göre değişiklik göstermekle birlikte uygun tarife seçeneklerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Sizlerden teslim alınan her paket güvencemiz kapsamında özenle İstanbul uçak kargo için aracı firmamıza iletmekteyiz. Böylece gönderilecek şehir ve ülkeye en kısa sürelerde ulaşması sağlanmaktadır.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul uçak kargo hizmetimizle dünyanın birçok ülkesine gönderim sağlamaktayız. Amerika, Çin, Hindistan, Fransa, Azerbaycan, İngiltere, İtalya, Almanya, Kanada başta olmak üzere teslimat yapılmakta olan birçok ülke hizmet ağımız içerisinde yer almaktadır. Dünyanın her yerinde yaşamakta olan sevdiklerinize herhangi bir paket gönderebilir, çeşitli ülkeler ile gerçekleştirdiğiniz ithalat ve ihracat işlemlerinizde kargo ile gönderilmesi gereken paketlerinizi rahatlıkla gönderebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Uçak kargo ile gönderi yapabileceğiniz ürünlerin sayısı oldukça fazladır. Bunlar arasında,

  • Özel eşyalar
  • Tehlikeli olmayan kimyasallar
  • Evraklarınız ve özel eşyalarınız
  • Gıda ürünleri
  • Tekstil ve sanayi ürünleri
  • Şirket tanıtım ürünleriniz
  • Resmi anlaşmalar ve belgeler

Gönderimini gerçekleştirebileceğiniz paket içeriklerinizde yer alabilmektedir. Uçak kargo hizmetlerimize aracılık etmekte olan Türk Hava Yolları’nın belirlediği ağırlıklar ve özellikler mutlaka dikkate alınmakta, gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmaktadır. Talep etmeniz halinde teslimat aşamalarında detaylı bilgilendirme yapılmakta sizlerde gönderilerinizin son durumlarını takip edebilmektesiniz.

Şehir içinde gönderim yapmak bile artık çeşitli kalabalıklardan dolayı zorlaşmışken farklı bir şehre veya ülkeye gönderim yapmak da zorlu bir işlemdir. Çeşitli kurallar ve kontroller çerçevesinde hazırlanan paketlerinizi teslim edene kadar birçok işlemden geçebilmektesiniz. Biz var olan tecrübemiz ile sizleri yorucu detaylar ile uğraştırmadan, hızlı ve pratik bir teslimat süreci sunmaktayız. Müşterilerimize özel raporlama hizmetimiz ve kargo durumunu takip edebilme hizmetimizle de yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli ve hizmet kalitemizi arttırmak bu nedenle gereklidir.

Güncel uygulamaları takip etmekte, şirket ve personel eğitimlerimizi geliştirmekteyiz. Alanında uzmanlaşmış bir ekip ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile teslimat süreçlerinde yanınızda yer almaktayız. Güvenilir ve kaliteli uygulamalarımızdan faydalanmak istediğinizde ücretlendirmelerimizin uygun olduğunu göreceksiniz. Merak ettikleriniz için ve randevu oluşturmak için lütfen İstanbul Uçak Kargo hizmetleri müşteri destek hattımızı arayınız.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp