İçeriğe geç

En Yakın Kurye

En Yakın Kurye
En Yakın Kurye

En yakın kurye hizmetini sizlere sunmak için sürekli sahada arkadaşlarımızı bulunduruyoruz. Firmaları için ve şahıslar için kurye hizmetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ancak en yakında olan motorlu kuryeden bu hizmeti almak hizmetin daha hızlı olmasını sağlıyor. Biz de bu yüzden her bölgeye arkadaşlarımızı yerleştiriyoruz. Nasıl ki taksi durağından bir yönlendirme yapılıyorsa aynı şekilde bizler de bu bölgesel olarak duraklarda bulunan arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

Motorlu olmaları ve bu bölgeleri çok iyi tanımalarından dolayı da istediğiniz anda size hızlı bir biçimde geri dönüş yapılabiliyor. İstanbul’un her bölgesinde arkadaşlarımız mevcut. Bugün baktığınızda Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında da bölgesel olarak yerleri bilmek çok önemli. Özellikle ara yollardan geçip hızlı bir biçimde bir şeylerin yerine yetiştirilmesi büyük bir önem arz etmektedir. En yakın kurye hizmetimiz sayesinde bizler bunu sunabiliyoruz. Bu konuda da yılların deneyimiyle hizmet veriyoruz. Aynı zamanda teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için de emin olun ki yatırımlarımızı yönlendiriyoruz.

Motorlu kuryeler son yıllarda gitgide artıyor. Tabii ki bu sektörün artmasının en önemli sebebi insanların artık daha kaliteli hizmet beklemesidir. Geçmiş yılları göz önünde bulundurduğumuzda günümüzdeki insanlar zaman sistemini farklı şekilde kullanımda. Eskiden farklı bir zaman algılıyor olması vardı. Günümüzde artık zamanın değeri daha çok biliniyor. Daha dikkatli şekilde hareket ediliyor. Bu anlamda bizlere ulaştığınızda hızlı ve kolay bir biçimde bu hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Gece gündüz, 7 gün 24 saat bizler sizlere motorlu kurye hizmetlerini sunuyoruz.

En yakın kurye konusunda bizleri aradığınızda müşteri hizmetlerimiz, size en yakınınızda olan kurye arkadaşımızı yönlendirecektir. Buradan ilk olarak bizler 5 sene önce böyle bir karar verdik. Biz normalde yine motorlu kurye hizmetimizi vermeye devam ediyorduk. Ancak amacımız, müşterimizin daha iyi bir hizmet alması olduğu için kurum olarak bir toplantı yapmaya karar verdik. Firmamızda yönetimdeki arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılar sonrasında müşterilerimizin özellikle hızlı bir biçimde hizmet almak istemesi ve kolay bir şekilde bu hizmetlere ulaşmak istemesinden kaynaklı olarak böyle bir yol tercih ettik. Ayrıca tabii burada ulaşım kadar fiyatlandırma da çok önemli. Bu yüzden aslında biraz daha en yakın kurye hizmetlerini sunduk.

Bu hizmetler sayesinde müşterilerimize daha hızlı ve daha kolay ulaştığınız gibi aynı zamanda da daha uygun fiyat farkını sunabiliyoruz. Tüm bunları da göz önünde bulundurduğumuzda hiç kuşku yok ki bizlerin tercih edilmesinin bir sebebi daha ortaya çıkmış oluyor. Amacımız, her zaman için en üst düzeyde müşterimizin memnuniyetini sağlamak. Bu yüzden de çok büyük bir hassasiyet gösteriyor ve müşterilerimize sürekli hızlı bir biçimde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de bizleri arayarak bu hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

En Yakın Kurye Hizmeti

En yakın kurye hizmeti dediğiniz zaman bir fiyat değişikliği olmuyor. Bizler zaten sahadaki arkadaşlarımız için özellikle onların iş almasını istiyoruz. Bu anlamda yakın bir bölgeden iş aldıkları içinde fiyatlar daha da uygun oluyor diyebiliriz. Ancak elbette ki belirli kriterler var. Yani motorlu kurye hizmeti sunacak olan kişinin belirli kriterlerini neticesinde sizlere fiyat verdiği gibi bir durum söz konusudur. Bazı internet sitelerinde fiyatlar, internet sitesi üzerinden hesaplanır. Ama bunlarda da zaman zaman problemler çıkabilir.

Bu yüzden en doğrusu müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almaktır. Sonuç itibariyle gidilecek olan mesafe ve aynı zamanda da gönderinizin ebatları gibi şeyler burada fiyatı etkiler. Müşteri hizmetleri sizden herhangi bir ücret istemeyecektir. Zaten size fiyatı verecektir. Bunun için WhatsApp’tan da yazabilirsiniz. Bu konuda da bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde dönüş almak istiyorsanız bu tip noktalara gidebilirsiniz.

Hem firmalar hem de şahıslar için zaman çok önemli. Günümüzde en yakın kurye hizmetinden yararlanmanın da çoğunun zamanından aslında tasarruf ettiğini özellikle bu noktada hassasiyet gösterdiğini görüyoruz. Yine aynı şekilde bu hizmetten yararlananlar bir anlamda nöbetçi hizmetlerinden de yararlanıyorlar. Örneğin belirli bir saatten sonra dışarı çıkmak yerine bir ilacını aldıracaksa nöbetçi kurye hizmeti gibi bu hizmetten yararlanıyorlar. Yakın bölgedeki bir eczaneden ilacının alınıp getirilmesini isteyenler de oluyor.

Tabii ki burada motorlu kuryenin çok geniş kapsamlı bir hizmet olduğunda unutmamak lazım. Bugün için aslında en iyi hizmetlerden biri en üst düzey hizmetlerden biridir. Bu yüzden insanlar, gece veya gündüz fark etmeden bu hizmetlerden yararlanmak istiyorlar. Bizler de 7 gün 24 saat bu hizmetleri sunarak müşterilerimizin en iyi şekilde memnun olması için çaba sarf ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp