İçeriğe geç

Esentepe Kurye

Esentepe Kurye
Esentepe Kurye

Hızlı, güvenli ve pratik ulaştırma hizmeti deyince ilk akla gelen firma Esentepe kurye hizmetiyle karşınızda! Sektöre adını veren öncü firmamızla Esentepe’de de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Evrak veya ürün teslimlerinizde güvenebileceğiniz, profesyonel bir firma arayışında iseniz tam adresindesiniz.

Şişli Kurye olarak kurye hizmetini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. “Kurye” yalnızca firma adımızda bulunan basit bir adlandırma değil. Bizi diğer firmalardan ayıran belgelerimiz, Ulaştırma Bakanlığı’nın belirlediği standartlara uygundur. Firmamız kurye hizmetini prosedürlere uygun gerçekleştirmektedir. Belge ve evraklarınızın güvenilir bir biçimde profesyonel ellerde teslim edilmesi için çalışmaktayız.

Artık internet siparişi, internetten market alışverişi gibi sebeplerle daha sık biçimde şehiriçi taşımacılıklarla karşılaşmaktayız. Eve gelen yemek siparişimizi kurye hizmeti olarak değerlendirme eğilimindeyiz. Ama aslına bakarsanız profesyonel kurye hizmeti, yalnızca taşımacılık işiyle ilgilenen bir hizmettir.

Bir fastfood devinin ulaştırma elemanı, o markanın elemanıdır. Dolayısıyla evinize, ofisinize sipariş ettiğiniz ürünü bir bütün olarak değerlendirirsiniz. Markanın amacı da sizi o ürünle ilgili memnun etmektir. Anlayacağınız taşımacılık bu tip alanlarda ikincil bir vazifedir.

Öte taraftan kargo şirketlerinin amacı ise taşımacılık hizmetini akışta tutmaktır. Önemli olan geniş bir ağda insanlara ulaşmaktır. Doğrusunu söylemek gerekirse kimi zaman insanlar ürünlere ulaşamamaktadır. Çünkü tek tek ürünlerden ziyade markanın sağladığı ulaştırma ağına özen gösterilir.

Kurye hizmeti ise tüm bunlardan farklıdır. Kurye, tek tek her bir ürünün güvenilir biçimde ve zamanında sahibine ulaşmasını hedeflemektedir. Buradaki marka değer ürünün değil ulaştırmanın marka değeridir. Esentepe kurye hizmetini sürdüren firmamız ise bu türden bir firmadır. Hedefimiz söz verdiğimiz biçimde evrak ve paketlerinizi, belirlediğiniz adrese ulaştırmaktır. Bizim tek işimiz, emanetlerinizi yerine ulaştırmaktır ve bu görevi de titizlikle yerine getirmekteyiz.

Esentepe Kurye Hizmeti

Esentepe’de faaliyet gösteren firmamız, bir kurye firmasından beklenen her türlü hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılıkla alakalı aklınıza takılan bir soru varsa cevabını burada bulacağınızı garanti ediyoruz.

Normal kurye hizmeti, ürününüzün İstanbul içinde bir noktadan teslim alınıp diğer noktaya teslim edilmesidir. Normal kurye hizmetini tercih ettiğinizde, paketiniz ilettiğiniz adrese çalışma saatleri içinde teslim edilir. Örneğin Esentepe’den Üsküdar’a ulaştırmak istediğiniz bir paketiniz var. Paketi kargo şirketine vererek vakit kaybetmek istemiyorsunuz. Paketinizin gün içinde teslim edildiğinden emin olmayı istemek en doğal hakkınız. Öyleyese tercih etmeniz gereken hizmet, normal kurye hizmetidir.

Eğer taşınmasını istediğiniz paketin belirlediğiniz bir saatte teslim edilmesini istiyorsanız hızlı kurye hizmetini tercih etmelisiniz. Hızlı kurye hizmeti, özellikle çalışma saatleri içerisinde bir ofise iletmeniz gereken evraklarda yardımcınız olacaktır.

Esentepe’den İstanbul’un başka bir noktasına acilen ulaştırmanız gereken bir paketiniz varsa endişe etmenize gerek yok. Perpa Kurye’nin acil kurye hizmetiyle, hızlı ve güvenli bir biçimde paketiniz sahibine ulaşacaktır.

Taşınmasını istediğiniz hassas veya kıymetli paketleriniz için Vip Kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Hizmetimize dair detaylar şöyle açıklanabilir:

  • VIP araçlarla, güvenilir ve profesyonel elemanlarla paketleriniz hiçbir zarar görmeden zararında adrese teslim edilecektir.
  • Yalnızca gündüz mesai saatleri içinde değil gece veya mesai saatleri dışında da kurye hizmetini sürdürmekteyiz.
  • Ayrıca büyük bir paketi ulaştırmanız gerekiyorsa arabalı kurye hizmetimiz sizi bekliyor.
  • Eğer aklınıza takılan şey, İstanbul’un iki farklı noktası arasında taşıma yapmakla alakalıysa cevabı Perpa Kurye’de sizi beklemektedir.

İstanbul’un farklı noktalarında hizmet veren firmamızı İstanbul dışı teslimatlar için de tercih edebilirsiniz. Uçak kurye hizmetimiz, İstanbul dışı paketleriniz için hizmetinizdedir.

Esentepe başta olmak üzere İstanbul’un farklı noktalarındaki Esentepe kurye hizmetleriniz için adres: Sektörün öncü firmasıyız. Detaylı bilgi almak ve fiyatlandırma seçeneklerini öğrenmek için internet sitesini incelemeyi unutmayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp