İçeriğe geç

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye
Okmeydanı Kurye

Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız İstanbul’un her ilçesine güvenli ve zamanında teslimat hizmetini sizlere titiz bir şekilde sunmaktadır. Günümüzde gönderilmek istenen paket ve evrak gibi teslimatların süre sıkıntısı olmaması adına en sık kullanılan hizmet çeşidi kurye ile teslimattır. Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız, araçlarla veya yaya olarak kesintisiz ve güvenli teslimat sağlanmaktadır.

Firmamızın sunduğu kurye hizmetiyle teslimatınız asla yarım kalmaz. Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız daima profesyonel ve hızlı kadrosuyla sizlere ekonomik aynı zamanda kaliteli bir hizmet sunar. Firma, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun hizmeti sunabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Sunduğu Şişli Kurye hizmeti ile İstanbul içinde dilediğiniz konuma paket ve benzeri kargoları aynı gün içerisinde teslim edebilmektedir.

Büyükşehirlerin gün içerisinde belirli saatlerde trafiğinin yoğun olduğu bilinmektedir. Bu gibi durumlarda acil bir gönderiniz olması halinde size en yakın kuryeyi gönderir ve gönderinizi trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırır. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız hızlı ve güvenilir şekilde teslimatınızı yaparken müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Dürüst, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile verdiği hizmetteki kalite sayesinde müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ve üstün kalite standardıyla sunduğu cazip fiyatlarla, sizlere hızlı ve güvenilir kurye hizmetini garanti etmektedir.

Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız ile mesai saatleri dışında da gönderim yapabilirsiniz. Adrese acil olarak yollamak istediğiniz bir gönderi varsa gün içinde herhangi bir saatte çağrı merkezine ulaşarak İstanbul’da yer alan istediğiniz konuma teslimat yapılır. Şirket, gönderiniz hakkındaki hassasiyetinizi göz önünde bulundurarak mesai saatleri dışında dahi kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Firmamızın teknolojiyle iç içe bir yapısı vardır ve kurye hizmetine erişim kolaylıkla sağlanmaktadır. Web sitesinin iletişim kısmında kolayca erişebileceğiniz numaralarıyla iletişim personeline ulaşabilirsiniz. Profesyonel çağrı merkezi personeli, size uygun hizmeti ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek yardımcı olacaktır.

Okmeydanı kurye hizmeti kapsamında sunduğumuz seçenekler şu şekildedir:

 • Normal Kurye: 30 dakika içerisinde gönderim yapabildiğimiz hizmet çeşididir.
 • Express Kurye: Acil gönderim durumlarında kullanabileceğiniz hizmet modelidir.
 • VIP Kurye: Maddi ve manevi değeri yüksek gönderilerin ulaştırılmasında tercih edilebilecek hizmet modelidir.
 • Araçlı Kurye: Büyük gönderilerin araç ile transferi yapılan hizmet türüdür.
 • Gece Kurye: Dini bayramlarda, resmî tatillerde, hafta sonlarında ve hafta içi 18.30’dan sonrası için yapılan kurye hizmetidir.
 • İstanbul Kurye: İstanbul’un her noktasına ulaşımı olan kurye hizmetidir.

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Firmamız, sizlere ihtiyacınıza en uygun olan hizmeti sunmaktadır. Gönderilerinizin fiyatlandırılması paketinizin büyüklüğüne, seçtiğiniz teslimat türüne ve gönderileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Gönderi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web adresinde bulunan telefon numaralarını arayarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız ile belirlenen ücret karşılığında sizlere gizlilik, güven ve aynı gün teslimat garantisi vermektedir. Aynı zamanda işinde uzman ve güler yüzlü iletişim ekibiyle sorularınızı cevaplamak adına sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Gönderiniz vermiş olduğunuz adrese ulaştığında seçilen iletişim yoluyla sizler ile iletişime geçerek bildirimde bulunur.

Okmeydanı kurye hizmeti veren firmamız, güvenilir hizmet garantisiyle devletin gönderilmesini onayladığı her türlü ürünün taşımacılığını yapmaktadır. Bunlar;

 • Mektup
 • Paket
 • Çiçek
 • Evrak
 • Gıda
 • Elektronik cihazlar

Okmeydanı kurye sizleri düşündüğü gibi kendi personelini de düşünmektedir. Öncelik güvenli bir teslimat olduğu için bazı ürünlerin teslimatı yapılamamaktadır. Teslimatı yapılmayan ürünleri sıralayacak olursak;

 • Altın gibi değerli eşyalar
 • Yanıcı ve yakıcı madde içeren ürünler
 • Uyuşturucu madde gibi bağımlılık yapan zararlı ürünler
 • Bono, nakit para vb.
 • Gönderiyi alan kişiye zarar verebilecek emtialar.

Eğer tercihinizi bizden yana kullanırsanız, güvenli ve hızlı Okmeydanı kurye hizmetleri için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp