İçeriğe geç

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye

Ekspres kurye hizmetleri firmaların sıklıkla tercih ettiği bir hizmet haline geldi. Firmalar müşterilerine çok daha hızlı bir şekilde ürün teslim etmek istiyorlar. Tabii ki günümüzdeki insanlar da zamanı çok daha proaktif bir şekilde kullanmak istiyorlar. Bunun da faydasının olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, herhangi bir ihtiyaç vuku bulduğunda, insanların çok uzun süre beklemesine aslında gerek yok. Günümüz teknolojisi bunu da sunuyor. Bu yüzden de firmalar müşterilerine de bu teknolojiyle daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyorlar. Özellikle, son 20 yıl baz alındığında kişilerin tercihlerinde hizmetin çok fazla ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Bugün alışverişe giden bir çoğumuz her zaman için hizmet kalitesinin daha yüksek olduğu konuşmasıyla, hareketleriyle bizlere daha iyi hizmet veren firmaları tercih ediyoruz. Tabii ki e-ticarette de yine aynı bu durum söz konusudur. Dolayısıyla ekspres kurye hizmetleri bu noktada kişilerin tercih ettiği hizmetler oluyor. Bunun yanı sıra, kişisel ihtiyaçlarından dolayı bize ulaşarak bu hizmetlerden yararlananlar da söz konusudur.

Kız arkadaşına ya da erkek arkadaşına bir hediye göndermek isteyenler eşine bir sürpriz yapmak isteyenler de bu tip noktalarda bize ulaşıyorlar. Kişinin bir sunumu var. Sunumu yapacak ama dosyaları evde kalmış oluyor. Böyle bir durumda hızlı bir biçimde sonuç alması ve bu problemi geçirmesi gerekiyor. Bu durumda yapabileceği en sağlıklı hizmet ekspres kurye hizmetinden yararlanmak oluyor. Bu tip durumlarda da şahısların özellikle bizi tercih ettiğini ve bizlere ulaştığını söyleyebiliriz. Bu hizmetler sayesinde aslında insanlar birçok işlerini çözebiliyorlar. Sonuç itibariyle motorlu kuryenin ne kadar önemli olduğu şu son 5 yıla bakıldığında net bir biçimde ortaya çıktı. Artık insanlar soğukta ya da çok sıcakta veya dışarı çıkmak yerine motorlu kurye ile bir ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Ekspres Kurye Hizmeti

Ekspres kurye hizmeti için sizlerin öncelikle bize ulaşmanız gerekmektedir. Bizim müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, 7 gün 24 saat telefonda bulunmaktadır. Biz sahada kuryelerimiz anlamında gerekse ofisimizde müşteri hizmetlerimizi anlamında sürekli olarak vardiyalı bir sistemle çalışıyoruz. Böylece nöbet konusunu halledebildiğimiz zaman geceleyin dahi bu hizmetlerden yararlanabilmiş oluyorsunuz. Zaten birçok firmanın ve şahıs ihtiyaçlarını karşılamamızda bu anlamda bizler için çok iyi oldu. Özellikle az önce de bahsettiğimiz gibi 5 yıla bakıldığında motorlu kuryenin önemi ortaya çıkarken firmamızın sunduğu bu hizmet ayrıcalıkları da firmamızı ön plana çıkardığını söyleyebiliriz. Bundan sonra sizlerin bizi aramanız akabinde müşteri hizmetlerimiz sizlere bazı sorular sorar.

Nereden nereye gönderilecek gönderiniz ebatı nedir gibi sorulardan sonra size bir fiyat verilir. Bu fiyatı onaylamanız dahilinde ekspres kurye hizmetiniz başlamış olur. Kurye hizmetlerinde bazen firmaların ya da şahısların özellikle ilk hizmeti alanların akıllarında bazı soru işaretleri olmaktadır. Gönderinin sizden alınmasını değil sizin telefonda onayınız ile hizmet süreci başlamış olur. Örneğin sizden bir gönderi alıp 3 saatte karşı tarafa varacaksa bu durumda sizden bir saat sonra o gönderinin alınması size bir zarar vermez. Yine o gönderi sizin telefonda onayınızla birlikte 3 saat içerisinde teslim edilecektir. Dolayısıyla sizden ne zaman alındığı önemli değil. Karşı tarafa iletilecektir. Bu normalde hemen sahadan bir arkadaşın yönlendirmesi yapılarak ekspres kurye hizmeti işlemine başlanır.

Hızlı ve kolay bir biçimde gönderiniz karşı tarafa iletilerek size de bilgi sunulur. Siz de istediğiniz zaman müşteri hizmetleri ile yazışabilir ya da konuşabilirsiniz. Bu konuda da bilgi alabilirsiniz. WhatsApp numaralarımızdan arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Bu şekilde hizmetinizin sunulması sağlanır.

Ekspres kurye fiyatları ile normal motorlu kurye fiyatları arasında fiyat farklılıkları bulunduğunu söylemek gerekir. Ancak bu fiyat farklılıkların devasa fiyat farklılıkları değildir. Emin olun ki çok ufak tefek fiyat farklılıkları olarak yansır. Bunun haricinde abonelik sistemine dahil olmuş müşterilerimize daha da küçük yansımalar durumu söz konusu olmaktadır. Buradaki amacımız tabii ki ekspres şekilde karşı tarafa ürününüzü ulaştırmaktır. Normalde motorlu kurye bazen yolu üzerinden diğer siparişleri de toplayarak birkaç siparişi aynı anda dağıtım yapabilmektedir. Örneğin 5 saatlik bir kurye yolunda bir kaç siparişi teslim edebilmektedir. Ancak sizin isteğiniz doğrultusunda sadece size özel verilecek bir hizmet durumu olduğu için biraz fiyat farklılığı karşınıza çıkabilmektedir. Bu tüm bunlar hakkında en doğru bilgiler müşteri hizmetlerimiz tarafından sunulur. Bu yüzden siz de istediğiniz zaman bizleri arayarak hizmetlerimizden daha net bilgisinde bilgi alabilir ve yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp