İçeriğe geç

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye
Akatlar Kurye

Bölge ve semtler arası kargo taşımacılığının güvenilir ve hızlı adresi Akatlar kurye hizmetidir. Tarafımızca, kargolarınız bizzat kapınızdan profesyonel çalışanlarımızca teslim alınacaktır. Ardından da ilgili adreslere en hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşımı sağlanacaktır. Şirket olarak birincil hedefimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Bu amaçla ekibimiz, alanında yılları aşkın tecrübeleri bulunan ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır. Taşımacılık sektöründe her geçen gün adını duyuran firmamız ile Akatlar mevkiinde de hizmet sunmaktayız.

Akatlar Kurye Hizmeti

Pandeminin son yıllarda hayatımızda ciddi reformlara neden olduğu bir gerçek. Reform niteliğindeki bu değişimler özellikle iş dünyasının dijital hayata adapte olmasına önayak oldu. Günümüzce oluşturulan bu entegrasyon sayesinde internet üzerinden e-ticaret ve kargo taşımacılığının önemi de eş zamanlı arttı.

Artan önemle beraber talep de dolaylı yoldan artış gösterdi. Bu da kademeli olarak ekstra yoğunluğa neden oldu. Şu an itibariyle bu sektördeki birçok firma “hızlı hizmet” konusunda sorun oluşturabiliyor. Biz ise bu konuda olabildiğince iddialı bir firma olarak size yönelik her türlü meseleye çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizi haftanın her uygun saatinde size sunmaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır…

İşte müşterilerimize sunduğumuz avantajlar.

  • Akatlar kurye hizmeti olarak verimli çalışmamızla övünürüz. Teslimatı olacak gönderiyi gelip kapınızdan alacak ve hızlıca ulaşması gereken yere ulaştıracağız.
  • Kırılabilir malzemelerden evraklara, tüm kargolarınızı itina ve özen ile taşıyoruz. Paketinizin hiçbir şekilde zarar görmemesi bizim için çok önemlidir.
  • İş alanında yılları aşkın deneyimleri bulunan ve gerekli güvenlik önlemlerini alan çalışanlarımıza önem veriyoruz. Bizim gösterdiğimiz önem ise size güler yüzlü ve verimli hizmet olarak dönüyor. 

Dosya, evrak, mektup, zarf gibi küçük boyutlu ürünlerinizi taşımak adına tercih edebileceğiniz en ekonomik ulaşım hizmetimizdir. Bu hizmetimizi belgeli ve işinin ehli çalışanlarımız tarafından kullanılan motosikletlerle sunmaktayız. Müşterilerimizce tercih edilmesindeki en önemli etmen uygun fiyatlı bir servis paketi sunmasının yanı sıra, hızlı ve güvenilir bir tercih olmasıdır.

İstanbul’da trafik ciddi bir sorun. Bu sorundan etkilenmemeniz adına sunduğumuz en ekonomik ve pratik hizmetimiz moto kuryemizdir. Bu hizmetimize ek olarak Vip kurye ve ebatlı gönderilere özel arabalı kurye servisimiz de mevcuttur.

İstanbul il sınırları içerisinde iki adres arasında “en hızlı” teslimatı gerçekleştirdiğimiz ekspres kargo hizmetidir. Genellikle çok kısa süre içerisinde gönderilmesi gereken evrak, dosya türevi eşyalar için tercihe dilebilmektedir. Bu taşımacılığa en çok rağbet, hukuk büroları ve çeşitli firmalar tarafından gösterilmektedir.

Bu taşımacılık olabildiğince özel olup birçok kurye firmasının bünyesinde bulunmayan bir hizmet türüdür. Dolayısıyla bu alanda tercih edebileceğiniz “ilk” firma biz olabiliriz. Sizleri sabırsızlıkla bekliyor, acil teslimatlarınızı özenle gerçekleştirmekten memnuniyet duyacağımızı şimdiden bildirmek istiyoruz. Beşiktaş kurye ile çalıştığınıza kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Bazı durumlar moto kuryeler için uygun olmayabiliyorlar. İşte bu durumlara özel olarak sunduğumuz hizmetimiz, arabalı kurye seçeneğimizdir. Kuryemiz yine İstanbul sınırları içerisinde motosiklet bagajına sığmayacak ebatlardaki ya da hassas ve değerli eşyalarınızı taşıma adına tercih edilebilmektedir. Bu tür eşyalarınızı bizzat belirttiğiniz adresinizden teslim alıp, göndermek istediğiniz adresinize Akatlar kurye olarak taşımaktayız.

Bu alanda da olabildiğince iddialı olmakla beraber, eşyalarınızı elimizden geldiğince hızlı ve güvenilir şekilde ulaşımını sağlayabiliriz. Bu hizmetimiz de tıpkı VIP kuryemiz gibi özel bir fiyatlandırmaya tabii tutulup, bizimle iletişime geçmeniz dahilinde, servisimiz hakkında ekstra bilgilendirme yapabiliriz. Akatlar kurye hizmeti daima müşterilerinin yanında. Haydi vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp