İçeriğe geç

Şehir Dışı Kurye

Şehir Dışı Kurye
Şehir Dışı Kurye

Şehir dışı kurye iki farklı metotla kullanılan bir hizmettir. Tabii günümüzde, bu tip hizmetlerin çokça tercih edildiğini artık hepimiz biliyoruz.

Geçmiş yıllarda çok fazla bilinmemesine rağmen, günümüzde artık kuryeler kargolardan daha fazla tercih ediliyor. Kargolarda ciddi bir iş şişmesi durumu oldu. Aynı zamanda da bu işe karşılık yetiştirememesi gibi bir durum söz konusudur. Yeterli iş gücünün oluşmaması her alanda olduğu gibi kargo alanında da ciddi bir problemi beraberinde getirdi. Bu da insanların artık aslında kargoda biz gönderimizi yapsak da istediğimiz sonucu alamayız korkusuyla karşı karşıya kalmasını beraber geçirdiğini söyleyebiliriz. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda en doğru yapılacak olan işlemin kuryelerle yapıldığını net bir şekilde beyan edebiliyoruz.

Ekiplerimiz de bu anlamda en iyi ve en doğru şekilde işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bizlere güvendiğiniz takdirde bu hizmetlerin profesyonel şekilde sunulduğunu sizler de görebilirsiniz. Ekiplerimiz eğitimler almakta ve her türlü hizmette de bu kaliteli hizmet anlayışını buna binmektedir. Bizlere güvendiğinizde sizler de şehir dışı kurye konusunda da istediğiniz hizmetleri rahatlıkla alabildiğinizi göreceksiniz. Bu anlamda dilerseniz uçakla dilerseniz normal gönderi şeklinde kurye gönderilerinizi yapabiliyorsunuz.

Özellikle yakın mekanlarda çok fazla uçak tercih etmiyoruz. Bu maddi açıdan da sizleri zorlamıyor. Örneğin İstanbul’dan İzmit’e yapacağınız bir gönderide veya Tekirdağ’a yapacağınız bir gönderide uçakla göndermek çok daha maliyetli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Biz bu tip durumlarda motorlu kurye ya da araçla bu gönderileri gerçekleştirebiliyoruz. Bu da sizler için daha iyi ve daha başarılı bir sonuca ulaşmanızı sağlamış oluyor. Ekiplerimiz bu anlamda sizlerin alacağınız en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor.

Şehir Dışı Kurye Hizmeti

Şehir dışı kurye hizmetlerinde genel olarak dikkat edilmesi gereken şeyler mevcuttur. Gerek firmalar gerekse şahıslar açısından hangi hizmeti alıyorsanız profesyonel bir firmadan almanız gerekmektedir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de gerekli belgelerine haiz olmamasına rağmen çalışan firmalar bulunmaktadır. Bu sizin alacağınız hizmette sonrasında sıkıntı yaşayabileceğiniz bir durumu meydana çıkartabilir. Bu yüzden size tavsiyemiz firmaları araştırmanız ve buna göre hizmet almamız olacaktır.

Şehir dışı kurye en az motorlu kurye hizmeti kadar her zaman ve sıklıkla rastladığımız bir hizmet oluşturmaktadır. Uçak kargo hizmetleri ile birleştirildiğinde yine aynı şekilde hizmet sunulmaya devam edilmektedir. Bu anlamda sizlerin istediğiniz her türlü hizmeti profesyonel bir şekilde sunacaktır. Bundan şüpheniz olmasın.

Şehir dışı kurye konusunda aslında az önce de belirttiğimiz gibi iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tabii ki motorla götürdüğümüz gönderiyle uçakla gönderdiğimiz gönderi arasında ciddi farklar oluşabilmektedir. Biz genel anlamda müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Özellikle uçakla gönderilerde yine motorla alınması ve motorla teslim edilmesi süreçlerinde mümkün olduğunca en düşük fiyatı vererek müşterilerimizin de memnun olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Sürekli zaten sahada arkadaşlarımızın olması bu anlamda da bizim maddi açıdan daha uygun fiyat vermenizi kolaylaştırıyor. Sonuç itibariyle bizler arkadaşlarımızın sahada boş olarak beklemesini istemiyoruz. Her birinin yoğun bir şekilde çalışması bizler açısından da önemli. Bu yüzden mümkün olduğunca uygun fiyatlarla müşterilerimizin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda şehir dışı kurye konusunda siz de 7 gün 24 saat istediğiniz her an bizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size gerekli bilgileri sunacak ve buna göre en uygun fiyatlı hizmetlerle sizleri buluşturmaya gayret göstereceğiz. Her konuda danışmak amacıyla da bize ulaşabilir ve hizmetlerin detayları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp