İçeriğe geç

Levent Kurye

Levent Kurye
Levent Kurye

Günün her anında kurye hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Gönderilerinizi güven içinde alıcısına ulaştırmak isteyebilirsiniz. Levent kurye hizmeti de bu noktada, metropol şehrimizin tüm noktalarına dağıtım hizmetini hızlı ve güvenli olarak sağlamaktadır. Deneyimli personeli evrak, koli ve paketlerinizi titizlikle teslim etmektedir. Levent kurye hizmeti sunan firmamız, araçla ya da yaya olarak kesintisiz teslimat sağlamaktadır.

Firmamızın sizlere sunduğu kurye hizmeti ile gönderiniz sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılır. Ayrıca eşyalarınızı özenli ve dikkatli bir şekilde taşıyarak hasar görmemelerini sağlamaktadırlar. Güler yüzlü ekibiyle, sizlere her daim hizmet sunabilmek adına 7/24 çalışma ilkesiyle hareket etmektedir. Levent kurye hizmeti ile İstanbul içerisinde arzu ettiğiniz her türlü konuma paket vb. gönderilerinizi aynı gün içerisinde ulaştırmaktadır. İstanbul trafiğinin yoğunluğuna rağmen en yakın personelimiz sizlere ulaşır ve gönderinizi trafiğe takılmadan alıcısına iletir.

Levent Kurye Hizmet Çeşitleri

Levent Kurye, alanında uzman kuryeleriyle İstanbul trafiğine rağmen hızlı bir ulaşım sağlarlar. Güler yüzlü ve anlayışlı personellerine gönderilerinizi güven içerisinde teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak isteyen firmanın hizmet çeşitleri şu şekildedir;

  • Normal : 120-240 dakika içerisinde gönderim yapabildiğimiz hizmet türüdür.
  • VIP : Maddi ve manevi değeri yüksek gönderilerin ulaştırılmasında tercih edilebilecek hizmet çeşididir. Gönderilerinizin oldukça kısa bir sürede teslim edilmesini sağlamaktadır.
  • Express : Acil gönderim durumuyla karşı karşıya kaldığınızda kullanabileceğiniz hizmet modelidir.
  • İstanbul : İstanbul’un her noktasına ulaşımı olan kurye hizmetidir.
  • Araçlı : Motosiklet ile taşınamayan büyük gönderilerin araç ile transferi yapılan hizmet türüdür.
  • Gece : Dini bayramlarda, resmî tatillerde, hafta sonlarında ve hafta içi 18.30’dan sonrası için verilen kurye hizmetidir.

Levent Kurye Fiyatları Nasıldır?

Levent Kurye, sizler için ihtiyacınıza en uygun olan hizmeti vermektedir. Gönderilerinizin teslimat ücreti aşağıdaki faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

  • Paketinizin boyutu: Gönderinizin boyutuna bağlı olarak kargonuz, araç veya motor ile taşınmaktadır. Ulaşımdaki rahatlığı nedeniyle daha çok motor tercih edilse de kargonuzun boyut ve ağırlığının fazlalığına bağlı olarak araba tercih edilebilir. Araç değişikliğine bağlı olarak ücretlerde az miktarda da olsa değişiklik gözlenmektedir.
  • Seçtiğiniz teslimat türü: Hizmet çeşidine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Eğer kargonuzun kısa sürede ulaşmasını isterseniz Express ya da VIP kurye hizmetini seçebilirsiniz. Bu durumda fiyat, normal fiyatın 2-4 katına çıkabilmektedir.
  • Teslim edileceği mesafe: Moto Kurye, İstanbul’dan teslim aldığı kargolarınızı Türkiye’nin birçok iline taşıyabilmektedir. Gönderinin taşınacağı mesafenin fazlalığına bağlı olarak ücrette de artış gözlenmektedir.

Gönderi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitesinde bulunan telefon numaraları ile iletişim kurabilirsiniz.

Levent Kurye Hizmeti Avantajları

Firmamız, güler yüzlü çalışanları ve üstün kalite standartlarıyla her geçen gün adını daha fazla duyurmayı başarmıştır.  Levent kurye hizmeti sunan firmamız, hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatınızı yaparken müşteri memnuniyetine çok dikkat etmektedir. Güvenilir, eğitimli uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Levent Kurye, mesai saatleri dışında da teslimat yapmaktadır. Acil olarak göndermek istediğiniz bir gönderi var ise gün içerisinde saat fark etmeksizin çağrı merkezine ulaşarak İstanbul’da yer alan istediğiniz adrese teslimat yapılır.

Levent Kurye, teknolojiyi takip eden bir yapıya sahiptir ve kurye hizmetine erişimi kolaylıkla sunmaktadır. Web sitesinin iletişim kısmında kolaylıkla erişebileceğiniz numaralarla iletişim ekibine ulaşabilirsiniz. Alanında uzman çağrı merkezi personeli, sizlere ihtiyaçlarınıza yönelik uygun hizmeti belirleyecek ve yardımcı olacaktır.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp