İçeriğe geç

Kazlıçeşme Kurye

Kazlıçeşme Kurye
Kazlıçeşme Kurye

Kazlıçeşme kurye hizmetleri ile sizler de müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz. Kazlıçeşme, İstanbul’un önemli bölgelerinden biridir. En eski yerleşim bölgelerinden biri olan Zeytinburnu’na bağlı. İstanbul’un tarihi mirası olduğu kadar aynı zamanda merkezi bir bölgesi olması da aslında avantaj oluşturuyor. Ama tabii ki bu bölgenin trafiğini ve kalabalığını da unutmamak gerekiyor.

Kendi firmanızdan örneğin siz götürmeye kalktığınızı düşünelim. Gün içerisinde gelen bütün talepleri yetişebilir misiniz bilmiyoruz ama, sonuç itibariyle, o bölgede ciddi bir trafik yoğunluğuyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Yanınıza bir personel alsanız, onun maaşı, SSK ve diğer tüm giderleriyle birlikte aslında bir motorlu kurye hizmetinden daha pahalıya geldiğini sizler de görüyorsunuz. Bunun yerine, bazı firmaların son yıllarda kiralık kurye hizmetlerimizle tercih ettiğini açık bir şekilde söyleyebiliriz.

Kazlıçeşme kurye hizmetlerinde kiralık kurye olarak çalıştıran firmalar, personel sıkıntısı ile uğraşmamak için böyle bir şey tercih ediyorlar. Sonuç itibariyle bir personele alıyorsunuz personelin eğitimi personelin nasıl hizmet vereceği konusundaki birçok detaylı uğraşıyorsunuz. Ancak kiralık motorlu kurye hizmetinden yararlanan firma, bunların hiçbiriyle uğraşmıyor. Biz de anlaşıyor ve komple olarak kurumsal bir şekilde hizmet almış oluyor. Böylece personelle alakalı herhangi bir sıkıntısı olursa, bizi arıyor ve diyor ki ben bu personeli çalışmak istemiyorum. Özellikle fast food firmalarının ve restoranların son yıllarda çok tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bireysel olarak da motorlu kurye hizmetlerinden yararlananlar var. Herhangi bir ürünü bir seferliğe mahsus olarak göndermek isteyenler veyahut da örneğin elektronik ticaret yaparak ya da sosyal medya üzerinden satışlar gerçekleştirerek bizler vasıtasıyla müşterilerine ulaşan birçok firma var. Zaten Kazlıçeşme genel anlamda, üretim firmalarının da olduğu bir yerdir. Bu yönden de önemi büyüktür.

Kazlıçeşme Kurye Hizmeti

Kazlıçeşme kurye hizmetinden yararlanmak isteyen firma ya da bireyler bizlere arıyor ve bizlerden bu hizmet hakkında bilgi alarak işlemlerini başlatabiliyorlar. Bu konuda bizleri aradığınızda müşteri hizmetlerimiz size gerekli bilgileri verecektir. 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Sürekli sahada olan arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bizleri aradığınızda sahadan bir arkadaşımızı yönlendirebiliyoruz. Bu sizin daha uygun fiyat almanız ve daha kaliteli bir şekilde sonuç alabilmenizi sağlıyor. Hızlı bir şekilde kurye hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar ya da bireyler bu anlamda rahatlıkla bizi arayabilirler.

Kurye hizmetlerinde herhangi bir firma evrakı gördülermenize gerek yoktur. Ancak sizin vermiş olduğunuz şahıs ismiyle veyahut da firma ismine göre faturanızın kesimi ve size gönderilmesi sağlanır. Kazlıçeşme kurye hizmetinden faydalanan bireyler ya da veya firmalar aynı hizmet kalitesi ile hizmet alacaktır. Firmamız bu konuda net çizgileri olan bir firmadır. Zaten yıllardır bu hizmetleri sunarken de en iyi ve en doğru şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Çünkü amacımız sizin bu konuda memnun kalmanızı sağlamak. Müşteri hizmetleri açısından en yüksek seviyede ve en doğru şekilde hizmet vermeye gayret göstermemizin en önemli sebeplerinden biri de bu olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda dostane şekilde ve profesyonellikten hiçbir şekilde ödün vermeden hizmet vermektedir. Bu anlamda da bize güvenebilirsiniz.

Kazlıçeşme kurye hizmeti sadece tek bir şekilde baz alınmamalıdır. İstanbul’un neresinde olursanız olun bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ancak net bir şekilde fiyat sunmak doğru olmaz. Sonuç itibariyle gönderinizin nereden nereye gideceğini ebatının ne olduğu gibi birçok parametre var. Bu parametreler dahilinde size fiyat verilir. Bu yüzden, müşteri hizmetlerini aramanız ve müşteri hizmetlerinden alacağını bilgiler doğrultusunda hizmet almanız daha sağlıklı olacaktır. Telefonda zaten size fiyat bilgisi verilir. Bu verilen fiyat bilgisine göre sizler hizmet almak istiyorsanız tamam deyip bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hizmet almak istemiyorsanız telefonu kapatabilirsiniz. Bundan yana herhangi bir sıkıntı yok. Fiyat konusu net bir şekilde sunulması açısından, ebatlar ve mesafe çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu anlamda bizi arayarak bilgi almanız sağlıklı olacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp