İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli kurye sizlere 7 gün 24 saat aralıksız olarak gerçekleştirilmekte olup kurye hizmet bölgesinde 1.bölge olarak adlandırılmaktadır.

İstanbul Şişli kurye hizmetlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Perpa Kurye, İstanbul tüm ilçelerinde ve her iki yakada da aktif olduğu gibi Şişli’de de hizmet vermektedir.

Yoğun İstanbul trafiğinden ve özensiz büyük kurye firmalarından sıkıldıysanız daha fazla endişelenmenize gerek yok!

Çünkü Perpa Kurye olarak müşteri hizmetleri bakımından oldukça güçlüyüz ve müşteri memnuniyetine özellikle önem vermekteyiz.

İstanbul’da ve Şişli bölgesinde verdiğimiz kurye hizmetlerinden bazıları şunlardır:

 • Motorlu kurye,
 • VIP kurye,
 • Acil kurye,
 • Normal kurye,
 • Gece kurye.

Almak istediğiniz hizmeti belirlemek yahut bir hizmet talebinde bulunmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Hizmetlerimiz aşağıda belirtilen Şişli Belediyesi‘ne bağlı semtlerde faal olarak gerçekleştirilmektedir.

Şişli motorlu kurye kargonuzun aciliyet durumuna göre;

 • Normal kurye  180 ~ 240 dakika
 • Hızlı kurye 120 ~ 180 dakika
 • Acil kurye 60 ~ 120 dakika

Verilen süreler Şişli kurye hizmet bölgemizde geçerli olup hava durumundaki olumsuz hava şartları ve trafik çevirmesi ya da bazı yolların trafiğe kapanması gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.

Perpa Kurye olarak Şişli kurye hizmetlerimiz ile de sizlerle birlikteyiz. Motorlu kurye özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde ve bu şehrin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Şişli’de elzem olan bir hizmettir.

İstanbul büyüklüğü, kalabalık bir metropol oluşu ve Türkiye’de hizmet sektörünün başkenti oluşu sebebiyle büyük bir soruna da ev sahipliği yapmaktadır: trafik.

Motorlu kuryelerin kullanılma amacı, temelde büyük motorlu taşıtların takıldığı tariklerde efektif bir şekilde hareket etmeleri ve uzun mesafeleri dahi daha kısa sürelerde kat etmeleridir.

İstanbul kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz ürünlerin nispeten küçük olması gerekmektedir. Kuryelerimizin iş güvenliği sebebiyle bu durum bizim için önem teşkil etmektedir.

Bununla birlikte motorlu kuryelerin iş sağlığı ve güvenliği hususunda özenle dikkat etmekteyiz. Yağmurlu ve fırtınalı havalarda bu kurye hizmetlerini tercih etmek bu sebeple çok sağlıklı olmayacaktır.

Vip kurye hizmetlerinde de en uygun tercih Perpa Kurye olacaktır. VIP kurye hizmetlerimiz diğer kurye hizmetlerimize kıyasla birtakım farklılıklar göstermektedir.

VIP kurye hizmetlerinde ürünler ekstra hassasiyet gösterilerek muhafaza edilir ve güvenilir ve korunaklı araçlarla yeni adreslerine ulaştırılır.

Aslında Perpa Kurye ailesi olarak teslim aldığımız her ürüne olabilecek en yüksek özeni göstermeye önem vermekteyiz.

Ancak VIP kurye hizmetlerinde bu durum ekstra destekleyiciler ile güçlendirilmektedir.  VIP kurye hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Mücevherat,
 • Antika eşyalar,
 • Aile yadigarı ürünler,
 • Hassas ve kırılabilir eşyalar,
 • Taşınmasında ekstra hassasiyet gerektiren teknolojik ürünler.

Bu ve bu gibi ekstra özen ve hassasiyet gerektiren her türlü ürün için bizimle iletişime geçebilir ve VIP kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Şişli kurye hizmetleri için Perpa Kurye hizmetinize hazırdır. Bu kurye hizmeti normalden daha hızlı teslimat gerektiren ürünler için tercih edilmektedir.

Resmi çalışma saati tamamlanmadan teslim edilmesi gereken bir evrakınız mı var? Yahut sevgilinizin doğum gününü son anda hatırladınız ve gün bitmeden ona bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Öyleyse endişelenmeyin.

Perpa Kurye’nin acil kurye hizmetleri, taşınmasını talep ettiğiniz herhangi bir ürünün 60 – 90 dakika arasında adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.

Perpa Kurye’nin acil kurye hizmetlerini kullanabileceğiniz ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Resmi evraklar,
 • Islak imzalı belgeler,
 • Gün sonuna yetişmesi gereken diğer belgeler,
 • Hediyeler, çiçekler, kutlama armağanları.

Aklınıza gelebilecek her türlü acil teslimatı yapılması gereken ürün için Perpa Kurye olarak hizmet vermekteyiz. Bilgi yahut destek almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şişli kurye hizmetlerimiz de kurye hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilenidir. Normal kurye hizmetlerimiz yeni adreslerine ulaştırılması gereken her türlü ürün için tercih edilebilmektedir.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz normal kurye hizmetleri diğer büyük ve tekelleşmiş firmaların VIP kurye hizmeti ile benzer standarttadır.

Normal kurye hizmetlerimizden herkes her türlü eşya için faydalanabilmektedir. Kaliteli ve üstün kalite ile verilen bu hizmetin “normal” olarak isimlendirilmesi sizi tedirgin etmesin.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz normal kurye hizmeti dahi sektördeki kalite standartlarının oldukça üstündedir.

Şişli kurye hizmetleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Perpa Kurye, İstanbul’un Şişli ilçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Resmi çalışma saatlerinin dışında hizmet almak istediğinizde de gece kurye hizmetlerimizle aktif olmaktayız. Bu kurye hizmetlerinin fiyatlandırmaları diğerlerine nazaran biraz farklılık göstermektedir.

Resmi çalışma saatleri dışında faaliyet gösterildiği için fiyat bir miktar artmaktadır. Ancak yine de sektör standartlarının oldukça altındadır.

Gece adresine ulaştırılması gereken bir paketiniz mi var? Endişelenmeyin, Perpa Kurye gece kurye hizmetleri ile de akşam 5 ve sabah 5 saatleri arasında aktiftir.

Şişli kurye çağrı kaydı oluşturmak için (0212) 220 99 22 ve (0212) 220 39 97 numaralı sabit hatlarımızdan arayabilirsiniz.

Gece kurye ve Hafta sonu kurye taleplerinizde (0555) 574 53 56 ve (0554) 536 19 15 numaralı Gsm hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×