İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli Kurye
Şişli Kurye

Şişli kurye sizlere 7 gün 24 saat aralıksız olarak gerçekleştirilmekte olup kurye hizmet bölgesinde 1.bölge olarak adlandırılmaktadır.

İstanbul Şişli kurye hizmetlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Perpa Kurye, İstanbul tüm ilçelerinde ve her iki yakada da aktif olduğu gibi Şişli’de de hizmet vermektedir.

Yoğun İstanbul trafiğinden ve özensiz büyük kurye firmalarından sıkıldıysanız daha fazla endişelenmenize gerek yok!

Çünkü Perpa Kurye olarak müşteri hizmetleri bakımından oldukça güçlüyüz ve müşteri memnuniyetine özellikle önem vermekteyiz.

İstanbul’da ve Şişli bölgesinde verdiğimiz kurye hizmetlerinden bazıları şunlardır:

 • Motorlu kurye,
 • VIP kurye,
 • Acil kurye,
 • Normal kurye,
 • Gece kurye.

Almak istediğiniz hizmeti belirlemek yahut bir hizmet talebinde bulunmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Şişli motorlu kurye kargonuzun aciliyet durumuna göre;

 • Normal kurye  180 ~ 240 dakika
 • Hızlı kurye 120 ~ 180 dakika
 • Acil kurye 60 ~ 120 dakika

Verilen süreler Şişli kurye hizmet bölgemizde geçerli olup hava durumundaki olumsuz hava şartları ve trafik çevirmesi ya da bazı yolların trafiğe kapanması gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.

Perpa Kurye olarak Şişli kurye hizmetlerimiz ile de sizlerle birlikteyiz. Motorlu kurye özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde ve bu şehrin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Şişli’de elzem olan bir hizmettir.

İstanbul büyüklüğü, kalabalık bir metropol oluşu ve Türkiye’de hizmet sektörünün başkenti oluşu sebebiyle büyük bir soruna da ev sahipliği yapmaktadır: trafik.

Motorlu kuryelerin kullanılma amacı, temelde büyük motorlu taşıtların takıldığı tariklerde efektif bir şekilde hareket etmeleri ve uzun mesafeleri dahi daha kısa sürelerde kat etmeleridir.

İstanbul kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz ürünlerin nispeten küçük olması gerekmektedir. Kuryelerimizin iş güvenliği sebebiyle bu durum bizim için önem teşkil etmektedir.

Bununla birlikte motorlu kuryelerin iş sağlığı ve güvenliği hususunda özenle dikkat etmekteyiz. Yağmurlu ve fırtınalı havalarda bu kurye hizmetlerini tercih etmek bu sebeple çok sağlıklı olmayacaktır.

Vip kurye hizmetlerinde de en uygun tercih Perpa Kurye olacaktır. VIP kurye hizmetlerimiz diğer kurye hizmetlerimize kıyasla birtakım farklılıklar göstermektedir.

VIP kurye hizmetlerinde ürünler ekstra hassasiyet gösterilerek muhafaza edilir ve güvenilir ve korunaklı araçlarla yeni adreslerine ulaştırılır.

Aslında Perpa Kurye ailesi olarak teslim aldığımız her ürüne olabilecek en yüksek özeni göstermeye önem vermekteyiz.

Ancak VIP kurye hizmetlerinde bu durum ekstra destekleyiciler ile güçlendirilmektedir.  VIP kurye hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Mücevherat,
 • Antika eşyalar,
 • Aile yadigarı ürünler,
 • Hassas ve kırılabilir eşyalar,
 • Taşınmasında ekstra hassasiyet gerektiren teknolojik ürünler.

Bu ve bu gibi ekstra özen ve hassasiyet gerektiren her türlü ürün için bizimle iletişime geçebilir ve VIP kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Şişli kurye hizmetleri için Perpa Kurye hizmetinize hazırdır. Bu kurye hizmeti normalden daha hızlı teslimat gerektiren ürünler için tercih edilmektedir.

Resmi çalışma saati tamamlanmadan teslim edilmesi gereken bir evrakınız mı var? Yahut sevgilinizin doğum gününü son anda hatırladınız ve gün bitmeden ona bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Öyleyse endişelenmeyin.

Perpa Kurye’nin acil kurye hizmetleri, taşınmasını talep ettiğiniz herhangi bir ürünün 60 – 90 dakika arasında adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.

Perpa Kurye’nin acil kurye hizmetlerini kullanabileceğiniz ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Resmi evraklar,
 • Islak imzalı belgeler,
 • Gün sonuna yetişmesi gereken diğer belgeler,
 • Hediyeler, çiçekler, kutlama armağanları.

Aklınıza gelebilecek her türlü acil teslimatı yapılması gereken ürün için Perpa Kurye olarak hizmet vermekteyiz. Bilgi yahut destek almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şişli kurye hizmetlerimiz de kurye hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilenidir. Normal kurye hizmetlerimiz yeni adreslerine ulaştırılması gereken her türlü ürün için tercih edilebilmektedir.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz normal kurye hizmetleri diğer büyük ve tekelleşmiş firmaların VIP kurye hizmeti ile benzer standarttadır.

Normal kurye hizmetlerimizden herkes her türlü eşya için faydalanabilmektedir. Kaliteli ve üstün kalite ile verilen bu hizmetin “normal” olarak isimlendirilmesi sizi tedirgin etmesin.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz normal kurye hizmeti dahi sektördeki kalite standartlarının oldukça üstündedir.

Şişli kurye hizmetleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Perpa Kurye, İstanbul’un Şişli ilçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Resmi çalışma saatlerinin dışında hizmet almak istediğinizde de gece kurye hizmetlerimizle aktif olmaktayız. Bu kurye hizmetlerinin fiyatlandırmaları diğerlerine nazaran biraz farklılık göstermektedir.

Resmi çalışma saatleri dışında faaliyet gösterildiği için fiyat bir miktar artmaktadır. Ancak yine de sektör standartlarının oldukça altındadır.

Gece adresine ulaştırılması gereken bir paketiniz mi var? Endişelenmeyin, Perpa Kurye gece kurye hizmetleri ile de akşam 5 ve sabah 5 saatleri arasında aktiftir.

Şişli kurye hizmetleri ile sizler de kolaylıkla istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi motorlu kurye hizmetleri, son yıllarda daha fazla kullanılmaya başlandı. Bunun birçok önemli sebebi var. İnsanlar müşterilerine daha hızlı bir ulaşım sağlamaya çalışıyor. Aynı şekilde kurumsal firmalar da daha üst düzeyde bir performansla hizmet vermeye çalışıyorlar. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde hiç kuşku yok ki kaliteli bir hizmetin ne kadar önemli olduğu da bir kez daha ortaya çıkıyor.

İnsanların normal gereksinimleri de bu şekilde karşılanabiliyor. Moto kurye hizmetleri genel anlamda sizlerin müşterilerinize daha iyi bir ulaşım sağlamanıza imkan sorumluluğu gibi aynı zamanda da sizlerin ihtiyaçlarınızla karşılanmasını sağlıyor. İnsanlar bu yüzden sıklıkla bu tip hizmetleri tercih ediyorlar. Motorlu kurye hizmetlerinde her zaman için eğitim çok büyük önem taşıyor. Şişli kurye hizmetlerinde firmamız da bu noktada çok büyük bir dikkatle hizmet vermektedir. Yıllardır bu hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un her bölgesinde hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Bu ulaşımı sağlarken elbette ki dikkat ettiğimiz birçok husus var. Özellikle müşterilerimizin doğru bir şekilde hizmet edilmesi için de çok önemli bir gayret sarf ediyoruz.

Sonuç itibariyle bizler arasında sizin sadece eşyanızı taşımıyoruz. Aynı zamanda da sizin firma stratejilerinizi ve firmanızın kurumsallığını da taşımış oluyoruz. Sizin karşı taraftaki gözünüz oluyoruz. Bu yüzden de bu tip noktalara dikkat ederek en iyi hizmetlere sunmaya devam ediyoruz.

Şişli kurye fiyatları birçok bölgeye göre oldukça uygun geliyor. Sonuç itibariyle rakamlar kontrol edildiğinde sizler de bunu görebilirsiniz. Şişli merkezi bir bölge. Buradan Beşiktaş, Maslak tarafına Levent tarafına rahatlıkla geçirebiliyor. Bunun haricinde yine Fatih bağlantı noktası ile birlikte Anadolu yakasına geçişler de oldukça kolay. Tabii ki belirli bir trafik durumu söz konusu. Sizler de zaten bu trafiği biliyorsunuz. İstanbul’un yoğun bir bölgesi olduğu için özellikle trafikte ciddi bir mücadele durumu söz konusu.

İstanbul’da Şişli bölgesi denildiği zaman akla ilk önce trafik geliyor. Zaten buradan Mecidiyeköy çıkış yolları, Beşiktaş çıkış yolları tamamen kapalı olabiliyor. Tabii bizim motorlu ekiplerimiz olduğu için trafik konusu bizim için sıkıntı olmuyor. Hızlı bir şekilde karşı tarafa iletim sağlayabiliyoruz. Genel anlamda fiyatlar konusunda da bilindiği gibi iki farklı nokta yer alıyor. Şişli kurye fiyatları belirleneceği zaman öncelik gönderinizin büyüklüğü, ikincisi de nereden nereye gönderi yapacağınız. Örneğin Şişli’den Tuzla’ya gönderi yapıyorsanız fiyat farklı çıkarken Şişli’den Maslak’a gönderi yapıyorsanız kargonun neredeyse aynı fiyatına gelebiliyor. Hele abonelik işlemlerini yaptığınız takdirde daha da uyguna denk gelebiliyor.

Şişli kurye hizmetlerinde abonelik tercih eden firmalar, bize belirli bir kredi yatırıyor. Bu kredi dahilinde istedikleri anda bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Hızlı ve kolay bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların özellikle bu hizmetleri tercih etmesinde birkaç tane farklı neden var. Bu nedenlerle daha uygun fiyatlı daha hızlı bir şekilde hizmet almış oluyorlar. Bu da aslında firmaların daha aktif ve daha hazırlıklı bir hizmet sunmasını da beraberinde getiriyor.

Şişli kurye hizmetleri genel anlamda baktığımızda fiyatlar bazında öncelikle farklılıklar sunar. Ayrıca sizin yapacağınız hizmetin kalitesini yukarı çeker. Şöyle diyelim sizler herhangi bir gönderi yapacaksınız kargo ile gönderirseniz İstanbul içi dahi olsa bir gün sonra varacak. Tabii ki müşteri için hız çok önemlidir. Özellikle günümüzde hızla müşteri daha da dikkat ediyor. Bu noktada firmamız, sizlerin istemiş olduğunuz hızda kolaylıkla gönderinizin yapılmasını sağlıyor. Bunların yanı sıra, elbette ki yine avantajlarımız var. Daha kaliteli bir gönderi oluyor. Bilindiği gibi kargo firmalarında her personel eğitilmesini bir durum söz konusu değil. Yani aldıkları eğitim, hizmet kalitesini üst plana çekecek veya sizi taşıyacak bir eğitim değil. Bu anlamda firmamız, bu eğitimleri de verdiği için daha kaliteli daha düzgün bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp