İçeriğe geç

Ulus Kurye

Ulus Kurye
Ulus Kurye

Kurye sektörü, son yıllarda gerek donanımı gerekse müşteri kitlesi açısından büyük gelişmelerle buluşmuştur. Kendi hızında gelişimini ve büyümesini sürdüren sektör, pandeminin de etkisiyle devasa bir ivme kazanmış ve büyük atılımlar göstermiştir. Kuryeler vakit geçtikçe dünyamızın doğal bir parçası haline geliyorlar ve bu duracak gibi durmuyor.

Hizmet merkezi Ulus bölgesinde olan kurye hizmetimiz uzun yıllardır sektörün içerisinde olup geniş bir filoya sahiptir. Ulus kurye ile tüm acil taşıma ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Alakalı bilgileri sizlerle paylaştık.

Ulus kurye hizmeti, gönderim yapabilmeniz için en hızlı seçenektir. Motorlu kuryeler, iş güvenliği bulunan motorun taşıma bölgesine kargonuzu yüklerler. Genellikle ufak hediyeleri, evrakları, mektupları ve kırılabilir eşyaları taşımaktadırlar, bir motorun taşıma bölgesine sığabilecek her şeyi taşıyabilirler. Göndermek istediğiniz malzemeyi adresinizden alırlar, sonrasında olabildiğince hızlı ve güvenli bir biçimde alakalı adrese teslim ederler.

Motorlu kurye seçeneği en hızlı seçenektir ve evrak gönderimi yapmanız gerektiğinde, gününüzü kurtarabilir. Ekibimiz ve filomuzdaki motorlarımız alakalı tüm belgelere sahiptirler ve piyasadaki gelişmiş yazılımlarla çalışırlar. Hıza olduğu kadar güvenliğe de önem verdiğimiz işimizde, tüm motorlar güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Ulus kurye hizmeti, geneli itibariyle en uygun maliyetli hizmetlerimizden biridir.

Bir motorun güvenli koşullarda taşıyamayacağı ebatlarda olan gönderilerinizi arabayla teslim ediyoruz. Hem eşyalarınızın hem de çalışanların güvenliği gereği motorlara kaldırabileceğinden daha fazla eşya yükleyemiyoruz. Ulus arabalı kurye ile gönderilerinizin kısa sürede teslimatını sağlayabilir, gönül rahatlığıyla işlerinizi halledebilirsiniz. Arabalı kurye hizmetleri, özellikle de kırılabilir eşyalar için ideal bir seçenektir. Arabalı kurye hizmetimiz ile tüm alakalı gönderilerinizin kuryeliğini yapmaya hazırız.

Vip kurye hizmeti, acil gönderiler için elimizdeki en iyi ve verimli seçenektir. Bazen bir şeyi acilen bir yere yetiştirmeniz gerekebilir, işiniz gereği acil bir durum oluşabilir. Belki de bir yakınınızın bir şeye ihtiyacı olur ve kendiniz gitmeyi karşılayamazsınız. Bu durumda Ulus Vip kurye hizmeti yardımınıza yetişir ve siz irtibat kurar kurmaz en yakın zamanda gönderinizi almaya gelir. Ardından da yollara düşer ve teslimatınızı yapmak için en verimli rotayı izleyerek bir an önce alakalı adrese ulaşır. Beşiktaş kurye  hizmeti, diğer kurye hizmetlerimiz ile birlikte dijital gösterge uygulamaları kullanmaktadır. Böylece gönderinizin nerede olduğunu görebilirsiniz ve kuryelerimizin adreslere ulaşmak için kısa yolu bulmaları kolaylaşır.

Kurye fiyatları en çok merak edilen konulardan birisidir. Ulus kurye fiyatları birkaç temel faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Birlikte inceleyelim:

  • Mesafe: Teslim edilecek adresin uzaklığı, fiyatlandırmayı direkt olarak etkilemektedir.
  • Eşyanın ebatları: Göndereceğiniz eşyanın ebatlarına ve ağırlığına göre kuryelik için kullanılacak araç değişebilir. Bu fiyatı dolaysız olarak etkilemektedir.
  • Vip kurye hizmeti: Acil bir hizmet olduğu için müşterilerimiz için fedakârlık yaparak çalışmaktadır. Elimizdeki en maliyetli seçeneklerden birisi de budur. 

Ulus bölgesinde kurye ihtiyacınız mı var? Bunun için yapabileceğiniz en iyi şey tarafımızla iletişime geçmektir. Sektörde uzun yıllardır bulunan, işinin ehli ekibimizle tüm sorularınızı yanıtlamaya ve gönderilerinizi teslim etmeye hazırız. Her türlü sorunuz için tarafımızla iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz. Aklınızdaki tüm soruları sorabilir ve yapmak istediğiniz gönderiye göre güncel fiyatlandırma bilgisini alabilirsiniz.

Ulus bölgesinde sunduğumuz kurye hizmeti ile her türlü taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. İşimizin ehliyiz ve tecrübelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetine güvence veriyoruz. Ulus kurye iletişim hattında sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp