İçeriğe geç

Fındıklı Kurye

Fındıklı Kurye
Fındıklı Kurye

Fındıklı kurye hizmetleri, taşınacak ürünlerin güvenle ve hızlı bir şekilde gideceği yer teslim edilmesini kapsayan bir görev tanımına sahiptir. Hızlı ve güvenli taşıma işlemleri yanında uygun fiyatları da müşterilerine sunar. Aynı zamanda müşterine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Kendisini devamlı yenileyen ve deneyim kazanan Beyoğlu Kurye hizmetleri bünyesinde her zaman kaliteli kuryecilik faaliyetleri yürütür.

Kaliteli taşımacılık için iş güvenliği sertifikalı ve A2 ehliyetli motorize kurye ekiplerimiz çalışmaktadır. Kurye sektöründe, diğer pek çok sektörde olduğu gibi en önemli kriter hizmet kalitesidir. Her zaman taşıdığımız evrak, koli veya gıda ürünlerinin emanet olduğu bilincinde hareket ederiz. Bu nedenle hizmetimizi titiz ve güvenli bir şekilde sunmak temel prensibimizdir.

Fındıklı kurye hizmeti kapsamında sunulan 5 farklı hizmet seçeneği bulunmaktadır:

  • Normal kurye: İstanbul bölgesindeki bir adresten diğer adrese gün içinde yapılan teslimat şeklidir.
  • Hızlı Kurye: İstanbul içerisinde hızlı şekilde taşıma yapılan kurye seçeneğidir.
  • Acil Kurye: Acil paket, evrak ve ürünlerin en kısa sürede hızlıca teslim edilme şeklidir.
  • Arabalı Kurye: Motosikletle taşınması mümkün olmayan gönderilerin gün içinde araçla yapılma şeklidir.
  • Uçak Kurye: THY kargo ofisi iş birliği ile İstanbul dışına yapılan teslimat şeklidir.

Tüm bu hizmetlerin sağlanmasında alanında uzman kurye ekipleri çalışmaktadır. Aynı zamanda ekipler teknolojik anlamda gereken tüm donanıma sahiptir. Kaliteli taşımacılık için her türlü hizmeti sunmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Fındıklı Kurye Hizmeti

Fındıklı kurye hizmetinde, herhangi bir evrak veya paket talebi geldiği zaman merkezimiz en yakın kurye ekibine ulaşmaktadır. Koordineli çalışma ile adrese en yakın olan ekipler, ürünleri teslim alır ve alıcıya ulaştırmak için yola çıkar. Alanında profesyonel kurye ekibimiz, hızlı ve güvenli bir şekilde gönderileri teslim etmek için hızlı hareket etmektedir.

Uzman kuryelerimizin tümü İstanbul içerisindeki konum detaylarına hâkimlerdir. Bunun sonucunda gönderiler hızlıca alıcıya teslim edilebilir. Aynı zamanda alıcı adresinde bulunmaması durumunda, gönderilerin güvenliği sağlanır ve bir dahaki teslim tarihinde dağıtıma çıkarılır.

Tüm gönderilerinizi güler yüzlü ve güvenilir kurye elemanlarımıza emanet edebilirsiniz. İstediğiniz süre içerisinde gönderileriniz alıcısına güvenli bir şekilde ulaştırılacaktır. Aynı zamanda Covid-19 önlemleri ile tüm gönderileriniz dezenfekte edilir ve sonrasında alıcıya teslim edilir.

Firmamız üzerinden seçeceğiniz kurye hizmet seçeneklerine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ayrıca gönderin ağırlığı, sayısı ve gideceği konum da fiyatlarda değişikliğe neden olan etmenler arasında yer almaktadır. Gönderilerinizin taşınması için kurye taleplerinizi, günün her saati bize iletebilirsiniz. Firmamızı arayarak kurye fiyatları hakkında da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir paket veya evrak taşınması için güvenilir firma seçimi oldukça önemlidir. Çünkü verdiğiniz gönderinizin en iyi koşullarda gideceği adrese teslim edileceğinden emin olmak istersiniz. Bu yüzden kurye firması seçiminde doğru firma seçimi yapmak hayati önem taşır. Aksi halde gönderileriniz sağlıklı bir şekilde alıcıya ulaşamaz ve mağduriyet yaşanabilir.

Gönderilerinizi kurye ekibimizle göndermek isterseniz, bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ekibimizle taşınacak eşya detaylarını, alıcı konum bilgilerini ve kendi konum bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri ekibimiz, en kısa sürede sizlere kurye gönderecektir.

Kurye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri de fiyat konusudur. Sektör içerisinde uygun fiyatlı firmaların yanında yüksek fiyatlı kurye firmaları da yer almaktadır. Bütçenize en uygun kurye hizmetini almak isterseniz, Perpa Kurye olarak her zaman yanınızdayız.

Fındıklı kurye hizmeti ile kırılacak gönderilerinizi, özel paket ve evraklarınızı sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz. Deneyimli kurye ekipleri ile alıcıya iletilmesini gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. Kurye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp