İçeriğe geç

Hakkımızda

Perpa Kurye Hizmetleri

Perpa Kurye 20 yıllık bir tecrübenin ardından Kurye sektörünün ihtiyaçlarını gidermek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere uzman bir kadronun birleşmesi ile faaliyetine başlamıştır.

Motosikletli Kuryeler Derneği standartlarına bağlı olarak çalışanlarını yaptıkları işin bilinci ve trafik kurallarına riayet etmeleri ve bu kurallar çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı verilerine göre her yıl hızla büyüyen İstanbul moto kurye sektöründe öncü firma olma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Bakanlığın Resmi Gazete’de de yayınlanan mevzuatı gereği çok sıkı kontroller ve bir takım standartlar getirilen sektörümüzde biz de kalite standartlarımızı yasalarla uyumlu olarak en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin gönderilerini her türlü aksaklığa karşı teminat altına alıyoruz.

Perpa Kurye güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez!

Kurye için kullanılan araçlarımız; motor veya özel araba gibi alternatifleri barındırmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda rezervasyon işlemlerinde, araçlarının türlerini seçme imkanları vardır.

⦁ Seçmiş oldukları kurye araçları her türde kurye paketinin güvenliğini sağlayabilecek donanımdadır.

⦁ Son teknolojik özelliklere sahip bu araçlar, trafikte ve yol boyunca kuryelerinizin güvenliğini sağlar.

⦁ Sağlığınız korumak amacıyla kurye araçlarımız Covid-19 tedbirlerine uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.

Motor Kurye çalışanlarımız da Covid-19 kurallarına uygun şekilde teslimatları gerçekleştirir.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp