İçeriğe geç

Gebze Kurye

Gebze Kurye
Gebze Kurye

Gebze Kurye olarak, İstanbul ve civarındaki bölgelere ek olarak Gebze’de de hizmet vermekteyiz. Yaşamımızın tümünde olduğu gibi gönderimlerimiz konusunda da hız artık çok daha önemli. Hızlı ve sağlam olarak gitmesini talep ettiğiniz her bir gönderinizi tam zamanında alıcısına ulaştırıyoruz. Kaliteli hizmet, güler yüzlü müşteri ilişkileri, konusunda deneyimli ve eğitimli personel, bu bağlamda olabilecek en uygun kurye hizmet fiyatları ile Gebze kurye işlemlerinizi yapmaktayız. 

Operasyon için gerekli tüm ekipman, altyapı, araç ve teknolojik donanım ile sorunsuz, stressiz, problemsiz gönderim süreçleri ile size hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Bizlere bir telefon ile ulaşıp paket, koli, hassas içerikli paket, gıda, çiçek, hediye, sattığınız ürünler, medikal malzeme ve ilaçlar ve benzeri pek çok gönderiminizin sağlıkla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Gebze kurye hizmetimizden farklı boyut ve ağırlıktaki gönderimleriniz için faydalanabilirsiniz. Gönderiler birkaç başlık altında şu şekilde özetlenebilir.

  • Dosya ve Evrak: 0,5 ila 1 kilogram arası, küçük boyut, kolay taşınan paketler dosya ve evrak gönderimi olarak işlem görür.
  • Küçük Paket: 1 ila 2 kilogram arası hediyelikler, medikal malzemeler, gıda ürünü gibi paketler bu gruptadır. Motor ya da araç ile taşınabilir.
  • Büyük Paket: 2 ila 20 kilogram arası araçta taşınmaya uygun çeşitli ürünler bu gruptadır.
  • Koli: 20 kilogram ve daha fazla ağırlıktaki kolilenmiş ürünler tekli ve çoklu paketler olarak gönderilebilir.

Bunların dışında çok büyük boyutlu ya da çiçek gibi kırılgan ürünler, mücevher ve değerli evrak gibi VIP hizmet sağlanması gereken paketler için de hizmet vermekteyiz.

Perpa Kurye motorize ekipleri ile Gebze moto kurye işlemlerinizi en hızlı biçimde sağlamaktayız. Gebze bölgesinden pek çok bölgeye İzmit kurye hizmetimiz ile hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Kargo firması arayıp bulmak, acenteye gitmek, sıra beklemek, paketin ulaşması için günlerce beklemek ve ulaşımda problemler olduğunu öğrenmek, çeşitli sebeplerle paketin size iade gelmesi, tüm bunların yaşatacağı strese maruz kalmadan bir tıkla ya da bir telefonla bize ulaşın.

Trafiğe takılmadan, bölgeyi tanıyan, adres bulma uygulamalarını aktif olarak kullanan deneyimli ekibimiz ile evinizden ya da iş yerinizden çıkmadan paketinizi teslim etme imkanına sahipsiniz. Eğitimli motorlu personelimiz Gebze’nin tüm lokasyonları ile ilgili gerekli bilgi donanımına sahiptir. Bu sebeplerle paketiniz adrese en hızlı biçimde ulaştırılmaktadır.

Zamanında yerine ulaşan, eksiksiz, hasarsız gönderimler için bizi tercih edebilirsiniz. Kalite anlayışımızdan ödün vermeden size en iyi gönderi deneyimini yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Özel gönderimler yanında standart olarak üç başlık altında hizmet vermekteyiz.

  • Normal Kurye
  • Acil Kurye
  • Gece Kurye

Normal Kurye

Özellikle aynı gün evrak ve dosya gönderimleriniz için kullanabileceğiniz normal kurye hizmeti ile evrak, dosya ve küçük boyutlu paketlerinizi 120-150 dakika aralığında gideceği yere ulaştırmaktayız.

Acil Kurye

60-90 dakika arasında, yani gerçekleşebilecek en hızlı sürede yapılan gönderim şeklidir. Acil ulaşması gereken paketleriniz için bu hizmet çeşidimizi tercih edebilirsiniz.

Gece Kurye

7/24 kurye hizmeti sağlamak için nöbetçi personelimiz ile istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşıp İstanbul içi ya da çevre illere teslimat yaptırabilirsiniz.

Bunlar dışında VIP, acil ilaç, motorlu, arabalı, özel, uçak kargo gibi seçeneklerimiz ve kişiye ya da kurumlara özel tüm gönderi çeşitleri için sizlerleyiz. Bir paket de bin paket de gönderseniz size en iyi hizmeti vermek, paketinizi sağlam ve zamanında teslim etmek en büyük hedefimizdir. Belirlediğiniz saat aralığında teslimat için de bizimle çalışabilirsiniz.

Gebze Kurye Hizmeti

Eğitimli kadrosu, güler yüzlü iletişim mottosu, hizmette sınır yoktur sloganı ile Gebze kurye hizmetleriniz sağlamaktayız. Bunun için perpakurye.com web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz WhatsApp ve Telegram yoluyla iletişime geçip 30 dakikada kuryenizin kapınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan sabit fiyat tablosunu inceleyerek fiyatlarımızın uygunluğunu görebilirsiniz.

Fiyat tablosu dışında kalan ebat ve bölgeler için ya da sürekli ve çoklu gönderimleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Çiçek, pasta, hediye paketi, mücevher, medikal ihtiyaç ve ilaç, satışını yaptığınız ürünler, paketli gıdalar, her boyutta paketleriniz ve kolileriniz, hassas ve kırılabilecek nitelikteki eşyalarınız, kıymetli evrak, dosya ve değerli kağıtlarınız, standart dışı boyut ve çeşitlilikteki tüm gönderim ihtiyaçlarınız Gebze kurye ile irtibata geçin.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp