İçeriğe geç
Ana sayfa » Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Kurye

Dikilitaş başta olmak üzere, tüm İstanbul’da yoğun bir trafik artışı yaşanmaktadır. Şehirlerin nüfusu artarken kişisel araç ve toplu taşımaların sayısı da gitgide artıyor. Bu durum trafiğin baş edilemez boyutlara ulaşmasına neden olurken, şehir içi ve şehirler arası dolaşım hızını da düşürüyor. Günümüzde nüfusu 20 milyona ulaşan İstanbul, dünyada trafik sorunlarından en fazla etkilenen şehirlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Hal böyle olunca, kargo ve dağıtım ihtiyaçlarına zamanında ulaşmak zorlaşıyor. Çeşitli amaçlarla dosya, kargo ve gıda vb. materyalleri bir noktadan başka bir noktaya ulaştırmak isteyen kişiler için bu durum külfetli bir hale geliyor. Kurye ekibi olarak İstanbul ve çevre illerin tamamında hizmet sağlayarak, sizlerin dikilitaş kurye ihtiyaçlarınıza çözüm olmaktayız.

Öte yandan, kurye hizmetine olan talep arttıkça kurye firmaları da çoğalarak hizmet kalitesinin düşmesine sebep olabilmekte. Bu noktada Moto Kurye ekibi olarak, ihtiyacınız olan güvenilir kurye hizmetine ulaşabilmeniz amacı ile 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Siz de Beşiktaş kurye, acil kurye, Vip kurye gibi ihtiyaçlarınız için bizlerle web sitemizde bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Dikilitaş Moto Kurye

Son yıllarda kurye hizmetine yönelik beklentiler oldukça artmıştır. Bu doğrultuda firmamız gerek teknik alt yapı gerek ise müşteri ilişkileri konusunda kendini her gün güncellemektedir. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz çözümler, hızlı ve kaliteli hizmet vizyonlarımız doğrultusunda ilerlemektedir. Bizler, 2001 yılından bu yana hizmet veren köklü ve güvenilir bir kurum olmanın yüklediği sorumlulukla müşteri memnuniyetini ön plana koymaktayız. Firmamız aracılığı ile yararlanabileceğiniz hizmetler:

 • Normal kurye
 • Arabalı kurye
 • Hızlı kurye
 • Gece kurye
 • Acil kurye
 • Uçak kargo

Taşınmasını istediğiniz ürünün türüne ve boyutuna göre sizler için en avantajlı kurye seçeneğini belirleyebilirsiniz. Kurye seçeneklerimizde rekabet kurallarından ziyade müşteri dostu ücretlendirmeler uygulamaktayız. İhtiyacınız olan kurye hizmeti ve fiyat bilgileri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Soru ve yorumlarınız için iletişim ve destek ekibimiz sizlere yalnızca bir telefon uzakta.

Dikilitaş Motorlu Kurye Hizmetleri

Motorlu kuryeler, ihtiyacınız olan ürünleri istediğiniz konumdan alarak talep ettiğiniz noktaya motorlar ile taşıyan kişilerdir. Motorlu kurye aracılığı ile taşınabilen ürünler:

 • Yiyecek ve içecek türleri
 • Kimlik, pasaport ve ehliyet gibi belgeler
 • Çiçek ve hediyelik eşyalar
 • Elektronik ürünler
 • Değerli kâğıt ve iş evrakları
 • İlaçlar

Moto kurye ile taşınan belirli ürünlerin, taşımacılık esnasında ekstra özenle ve dikkatle taşınması gerekmektedir. Bu noktada her zaman güvenilir bir kurye ile çalışmak maalesef mümkün olmamaktadır. Öte yandan firmamız, kurye ekiplerimizin güvenliğinden ödün vermeyerek, hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman ve deneyim sahibi saha ekiplerimiz, talebinizi ilettiğiniz an itibari ile özenli bir taşıma süreci içine girmektedir. Ürünün paketlenmesi ve taşınması aşamalarında azami dikkat ile hareket edilmektedir. Süreç boyunca çağrı merkezimiz, karşılaşabileceğiniz sorunları önlemek adına hiç durmadan çalışmaktadır. Siz de güvenilir ve titiz bir hizmetten yararlanmak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dikilitaş Acil Kurye

İstanbul’un her sokağında İstanbullulara hizmet amacı ile çalışan ekibimiz; yoğun trafik saatleri, kötü hava koşulları gibi ihtimal dahilinde sorunlar sırasında uzmanlığından ödün vermemektedir. Acil kurye hizmetimiz sırasında gerekli eğitimlerden geçmiş motorlu kuryelerimiz hizmetinizde aksaklık olmaması amacı ile hareket etmektedir.

Hizmetlerimiz gerek geliştirdiğimiz çözümlerin gücü gerek ise güvenilirliğimizin git gide artışı ile sektördeki diğer firmalardan ayrılmaktadır. Yasal koşulları sağlamanın yanı sıra güvenlik önlemlerimizi de elden bırakmamaktayız. Bu doğrultuda İstanbul’da güvenilir bir kurye hizmeti almanız adına ideal bir adres oluşturmaktayız.

Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×