İçeriğe geç

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye
Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye haftanın 7 günü, Günün 24 saati kesintisiz motorlu hizmeti sağlamakta olup beşiktaş ilçesi hizmet bölgesinde 1.bölge’de yer almaktadır.

Perpa Kurye olarak bütün eşyalarınızı bir noktadan başka bir noktaya güvenli ve hızlı bir biçimde taşımayı garanti ediyor ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Büyük ve küçük tüm eşyalarınızı, değerli dosyalarınızı, ürün siparişlerinizi ve aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı çok kısa bir sürede teslim edilecek yere güvenle teslim ediyoruz. 

Taşımacılık ve teslimat işlemlerini eğitimli personellerimizle yerine getirmekteyiz. Perpa Kurye olarak Beşiktaş kurye hizmeti vermekten mutluluk duyuyor, teslimat seçeneklerini incelemeniz için sizi sitemizdeki Kurye Çağır kısmına tıklayarak hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetimizi deneyimlemeye davet ediyoruz.

Çağrı merkezimize bıraktığınız kayıt sonrasında yaklaşık 30 dakikada moto kuryeniz kapınıza gelmektedir.

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Perpa Kurye olarak Beşiktaş’ta sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır:

 • Standart Kurye Hizmeti: Aynı gün içerisinde İstanbul ili içinde iki adres arasında teslimat sağlanmakta olup, fiyatlandırmadan dolayı çok tercih edilen seçenektir. Perpa Kurye olarak her daim eşyalarınızı İstanbul’da istediğiniz adrese güvenle ulaştırabiliriz.
 • Uçak Kargo Hizmeti: İstanbul dışına hava taşıması ile teslimat yapılabilmektedir. THY Kargo aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz hizmetle İstanbul dışına ulaştırmak istediğiniz eşyalarınız için en uygun seçenektir.
 • Hızlı Kurye Hizmeti: İstanbul içi iki adres arasında gerçekleştirilen teslimat türüdür. Hızlı kurye ile, müşterilerimiz belirttiği saat aralıkları içinde teslimat gerçekleşmesini istiyor olması durumunda tercih etmektedir. Paketinizin tahmini teslim saati sizlere bilgi olarak verilmektedir. Standart kurye ile kıyasla daha öncelikli ve belli bir sürede ulaşması gereken teslimatlar için bu hizmetimiz tavsiye edilmektedir.  
 • Acil Kurye Hizmeti: Öncelikli ve acil eşyaların teslimatı için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki en hızlı hizmetlerimizden biri olması güvenliğimizden ödün verdiğimiz anlamına kesinlikle gelmemektedir. Paketlerinizin güvenliği bizim için en önemli şeydir ve her zaman bu şekilde yaklaşmaktayız. 
 • Arabalı Kurye Hizmeti: Arabalı kurye hizmetimizle, motosikletle taşınamayacak ebatlarda olan paketlerinizin teslimatı yapılmaktadır. İstanbul içinde teslimat gerçekleşmektedir ve gönderimler gün içerisinde yapılmaktadır. Paket servis sistemine kıyasla kurye teslimatı çok daha güvenlidir ve paketleriniz sağlam teslim edilmesi önceliğimizdir.  
 • Gece Kurye Hizmeti: Gece kurye hizmetlerimiz nöbetçi kuryeyle yapılan teslimatlar olup gece kurye teslimatları İstanbul içi iki adres arasında gerçekleştirilip mesai saatleri dışında ve tatil günlerindeki teslimatlar içindir. Mesai saatleri dışında ya da resmî tatillerde acilen iletilmesi gereken eşyalarınız var ise bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz.  

Beşiktaş kurye hizmeti amacı ile ofis personellerimiz ve saha personellerimiz koordinasyonlu bir biçimde çalışmakta olup kurye talebi oluşturduğunuz andan itibaren kurye öncelikle sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Tüm müşterilerimizin birebir aynı hizmete ihtiyacı olmadığının bilincindeyiz.

Bazı müşterilerimiz gün içinde teslimatın yapılmasını talep ederken bazı müşterilerimiz de birkaç saat içerisinde teslimat yapılmasını talep edebilmektedirler. Bu sebep ile hizmet çeşitliliğimizi artırıp müşterilerimize ve personellerimize kolaylık sağlamaktayız.

Beşiktaş Kurye olarak hizmetlerimiz aşağıdaki Beşiktaş Belediyesi ‘ne bağlı semtlerde etkin olarak gerçekleştirilmektedir.

Beşiktaş kurye kargonuzun önem durumuna göre;

 • Normal kurye  180 ~ 240 dakika
 • Hızlı kurye 120 ~ 180 dakika
 • Acil kurye 60 ~ 120 dakika

Verilmiş olan süreler Beşiktaş hizmet bölgemizde geçerli olup hava durumundaki kötü hava şartları ve trafik kontrolü ya da bazı güzergahların trafiğe kapalı olması gibi durumlarda değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Beşiktaş kurye şubelerimiz daima müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile çalışmakta olup ofis personelleri ve saha personellerimizin öncelikli hedefi hızlı ve güvenli teslimattır.

Belirlenen en düşük fiyatımız en fazla A4 zarf boyutundaki motorlu kurye teslimatları için belirlenmiştir.

En yakın kurye hizmetlerinde en düşük ücret 30 TL olarak belirlenmiş olup ağırlık ve boyut değişikliklerinde ek ücret eklenebilmektedir.

Firmamız köprü geçişi ya da otoban kullanımı gereken teslimatlarda ek hiçbir ücret talep etmemektedir.

Gönderi alım adresi ya da teslimat noktası yerinde gerçekleşebilecek bekleme durumları için ilk 5 dakika ücret alımı yapılmamaktadır.

Kurye fiyatları tercih ettiğiniz seçeneğe ve gönderinize bağlı olarak değişebilmektedir.

İstanbul Kurye olarak, kurye hizmetlerimizin kargo şirketlerinden aldığınız hizmetlere oranla daha ekonomik olduğunu belirtmekle birlikte göndereceğiniz ürün ile ya da seçeceğiniz teslimat çeşidi ile fiyatlarda değişkenlik görülebileceğini hatırlatmak isteriz. Kurye fiyatlarının belirlenmesinde dikkate alınan değişiklikler aşağıdakiler olarak listelenmiştir:

 • Gönderici ve Alıcı Adresi
 • Paketin Cinsi
 • Paket Boyutları ve Ağırlığı
 • Tercih Edilen Kurye Çeşidi

Kurye fiyatlandırılmasında yukarıdaki değişkenler değerlendirilmekte olup siz değerli müşterilerimize en uygun teklif hazırlanacaktır.

Beşiktaş Kurye İletişim

Siz de Beşiktaş Kurye ile güvenli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek size en uygun kurye çeşidini seçebilir ve kurye teklifini alabilirsiniz.

Çağrı kaydı oluşturma amacı ile (0212) 220 99 22 ya da (0212) 220 39 97 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Gece ya da hafta sonu kurye ihtiyacınız durumunda (0555) 574 53 56 ya da (0554) 536 19 15 numaralarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Kurye ihtiyacınız durumunda istediğiniz gün ve saatte, Whatsapp ve Telegram üzerinden ile kurye çağrısında bulunabilir fiyat ve süre bilgisi öğrenebilirsiniz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp