İçeriğe geç

Otogar Kargo

Otogar Kargo
Otogar Kargo

Kargo ve taşımacılık hizmetleri günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından olmuştur. Bir yerden başka bir yere gönderim yapmak hem bireysel hem de ticari işlerimizin çözüme kavuşması adına oldukça önem kazanmıştır. Bir firmadan satın aldığımız veya satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin yerlerine ulaşması günden güne artan insan ve araç trafiği nedeniyle ekstra uzun zaman harcanmasına neden olmaktadır. Otogar Kargo hizmetimizle tüm gönderilerinizi çok kısa süreler dahilinde adreslerine ulaştırıyoruz.

Şehir içinde kuryelerimiz aracılığıyla sağlamış olduğumuz hızlı ve kaliteli teslimat işlemlerimizi şehir dışı gönderileriniz için anlaşmalı otobüs firmaları ile istediğiniz şehre ulaştırıyoruz. Otogar Kargo işlemlerimiz ile gece gündüz ayırt etmeksizin 7/24 hizmet sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda kuryelerimiz ile sizlerden teslim almış olduğumuz paketleri dilediğiniz şehre otobüs sefer planlamasına göre ilk otobüse yetiştiriyoruz. Firmamızın hız misyonu ile birlikte kaliteyi de ön planımızda tutarak sorunsuz teslimatlara imza atıyoruz.

Her geçen gün çağın gerekliliklerini yerine getirerek tüm işlemlerimizi daha yukarılara taşıyoruz. İşinde uzman ve tecrübeli ekibimizde tüm beklentilerinize cevap veriyoruz. Gönderilerinizi teslim aldığımız ilk andan alıcılarına ulaştığı aşamalara kadar tüm adımları takip edebilmenizi sağlıyoruz. Hızımıza güvendiğimiz kadar kaliteden de asla ödün vermeden son derece dikkatli bir iş planlaması gerçekleştiriyoruz. Gönderilerinizi ulaştırmak istediğiniz şehir için anlaşmalı olduğumuz otobüs firmalarının ilk seferlerine göre hareket ederek süreçlerin tamamını yakından takip ediyor ve hızlandırıyoruz. Paketlerinizin ölçüleri, ağırlıkları ve gideceği mesafeye göre gönderim ücretlerini belirliyoruz. Uyguladığımız fiyat tarifesini piyasa fiyatlarının altında ve cebinizi yakmayacak bir ölçüde tutarak tüm gönderilerinizde rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Yaşadığınız Otogar Kargo deneyimlerinizde müşteri hizmetleri destek hattımızla her zaman sizlerin yanında oluyoruz.

Normal kargolara nazaran hem daha çabuk hem de daha uygun fiyatlı Otogar Kargo hizmetlerimizden zaman kaybı yaşamadan sizlerin de faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Normal kargo firmalarının teslimat sürelerini ve planlamalarındaki geçen zamanı beklemek istemeyen müşterilerimiz için işleme aldığımız uygulamalarımız ile zamandan tasarruf etme imkanını sizlere sunuyoruz. Gönderilerin hızlı ve kaliteli teslimatları müşterileriniz tarafından tekrar tercih edilme konusunda oldukça etkili olmaktadır.

Hız ile birlikte ilgili paketlerin tamamen kusursuz ve hasarsız teslimatları sonucunda hem mutlu müşteriler yaratacak hem de ticari faaliyetlerinizdeki yükselişi keyifle seyredeceksiniz. Paketlerinizin içeriği ne olursa olsun tamamı her aşamada üst düzey bir hassasiyetle taşınmaktadır. Taşıma esnasında kuryelerimiz ve araçlarımız kendilerini ve çevresindekileri hiçbir şekilde riske atmamakta ve paketlerinizi özenle yerlerine ulaştırmaktadır. Otogar kargo işlemlerimizle tüm şehirlere günün her saatinde teslimat yapabilme fırsatını ayağınıza getiriyoruz.

Otogar Kargo Hizmeti

Paketlerinizin içeriği yasa gereği kısıtlanmış veya yasaklanmış ürünler dışında her türlü malzeme ve eşyayı içerebilmektedir. Gıda ürünleri, tıbbi ürünler, kıymetli eşya, evrak ve dosyalar, her türlü ticari mallar ve özel gönderilerinizi güvencemiz altına alarak teslim ediyoruz.

  • 7/24 teslimat seçeneği
  • Hızlı ve kaliteli hizmet
  • Çözüme odaklanmış anlayış
  • Acil gönderi seçeneği
  • Kargo takip sistemi
  • Müşteri hizmetleri desteği
  • Kuryeler ile adresinizden teslim alma özelliği

Gibi tüm Otogar Kargo hizmetlerimizden faydalanarak hızınıza hız katabilirsiniz. Müşterilerimizden almış olduğumuz tüm pozitif geri dönüşlerle yükselen motivasyonumuz ile birlikte sizlerin hizmetinde olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Her zaman en kaliteli ve hızlı çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz. Detaylı bilgilere erişmek ve gönderileriniz için işlem sağlamak amacıyla bizlere istediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden ulaşarak avantajlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp