İçeriğe geç

Kabataş Kurye

Kabataş Kurye
Kabataş Kurye

Kabataş Kurye olarak İstanbul Beyoğlu bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Kurye alanında göstermiş olduğumuz hizmet alanlarımızı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirmeyi hedefliyoruz. Zamandan tasarruf yaparak trafik gibi etkenlerden etkilenmeden sağlıklı bir teslimat süreci gerçekleştiriyoruz. Birbirinden deneyimli ve alanında uzman kuryelerimizle teslimat süreçleri son derece hızlıdır.

Gönderilmesini istediğiniz kuryeleriniz, tam saatinde varış yerine ulaştırılmış olur. Günün her saatinde aktif olarak gerçekleştirdiğimiz dağıtım hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz. Bunun için günden güne kurye hizmet seçeneklerimizi de geliştiriyoruz.

Kuryenizin şekil, ebat gibi özelliklerine uygun olacak nitelikte çeşitli araçlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin talep ettikleri araç tipleriyle kuryeleriniz güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Kurye gönderme işlemleri oldukça hızlı ve pratik şekilde ilerlemektedir. Kurye gönderim işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaramız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Beyoğlu Kurye çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Kurye dağıtım hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen kuryelerdir. Motor kuryelerimiz, boyutu küçük olan kuryeler için son derece uygundur. Ayrıca hızlı ve acil gönderim taleplerinde, kuryenizin teslimat adresine çabucak ulaşmasını sağlar.
Gönderim esnasında kuryeniz fiziksel veya yapısal olarak zarar görmemektedir.

Donanımlı ve son model kurye araçlarımız sayesinde, emanet ettiğiniz kargolarınız yüksek seviyede korunmaktadır.
Gizlilik ilkesine dayalı teslimatlarımız olduğu için kurye şoförleri dahil hiç kimse kurye paketlerinde taşınan eşyaların bilgisine sahip değildir.

Gönderilecek paket ambalajları özenli ve sağlam olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Paket, teslimat saatine uygun olacak şekilde teslim edilir. Herhangi bir geç kalma durumu yaşanmamaya özen gösterilir.
Teslimat sırasında Covid-19 kurallarına uygun bir teslimat yapılır.

Kabataş Kurye olarak pandemi döneminde de paket teslimatlarını yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü acil olarak gönderilmesi gereken resmî belge gibi çeşitli evraklar, Covid-19 sürecinden etkilenmemesi gerekir. Covid-19 kurallarına uygun olarak tarafınıza teslim edilmektedir. Kurye şoförlerimiz başta olmak üzere tüm personel kadromuz, Covid-19 kurallarına uymaya özen gösterir.

Kargolarınızın paketleme ve ambalajlama esnasında, sağlığınızı tehlikeye atacak durumlardan kaçınılmaktadır. Kurye araçlarımız teslimat sonrası düzenli olarak dezenfekte edilir. Motorlu araçlar olmak üzere hava araçları da dahil tüm kurye taşıtlarının hijyenine dikkat edilmektedir.

Kabataş Kurye Hizmeti

Kurye hizmet alanlarımızda belirlediğimiz birçok kural ve dikkat edilmesi gereken nokta bulunmaktadır. Tüm bu hususlar, kaliteli ve hızlı kurye teslimatını oluşturacak temel özelliklerdir.

  • Teslimatı yapılacak paket asla zarar görmemelidir.
  • Kargonuzun ambalajında veya kuryede; yırtılma, ezilme, kopma, kırılma gibi olumsuz durumlar oluşmamalıdır.
  • Paket gönderim süresi hızlı bir şekilde gerçekleştirilmelidir.
  • Kargonuzun teslimat sürecinde Covid-19 kurallarına son derece dikkat edilmelidir.
  • Kurye araç içlerinin düzenli olarak hijyen standartları çerçevesinde dezenfektasyon işlemleri gerçekleştirilmelidir.
  • Varış noktasında, teslim edilecek kimse bulunmadığı taktirde ilgili telefon numarası aracılığıyla iletişime geçilmesi gerekir.
  • Her türden kurye büyüklüğüne ve ağırlığına uygun araçlar bulunmalıdır.
  • Kurye araçları, konforlu ve koruyucu özelliğe sahip olmalıdır.
  • Kurye şoförleri, deneyimli, alanında uzman ve kibar kişilerden oluşmaktadır.

Kuryelerimizin teslimatları, diğer kargo görevlilerine kıyasla daha hızlı teslim edilmektedir. Acil kurye, günü gününe teslimat gibi farklı teslimat seçenekleri olduğu için fiyat konusunda farklılıklar oluşmaktadır. Kabataş kurye hizmeti kaliteli ve hızlı teslimat söz konusu olduğunda, çoğu kurye firmasının sunduğu hizmet seçeneklerinden daha iyidir. Uygun fiyatlı kurye teslimatları ve hız faktörüyle sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Birbirinden farklı kurye araç seçeneklerimizden ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kurye araçları türüne ve kurye taşıma ebatlarına göre fiyatlarda değişiklik oluşmaktadır. Fiyat listesine ve araç bilgilerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternet adresimizden Kabataş kurye hizmet seçeneğimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp