İçeriğe geç

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye
Kurtuluş Kurye

Her türlü kargo taşıma işlemleriniz için Balat bölgesinde hizmetimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. İster kırılabilir eşyalar ister yiyecek, zarf ve evraklar olsun, özenle çalışıyor ve isteklerinizi incelikle karşılıyoruz. Taleplerinize göre sizleri dikkatle dinliyor, kargonuzu kapınızdan alıp gitmesi gereken yere hızla götürüyoruz. İşindeki yılları aşkın deneyimiyle hizmetinizde olan profesyonel ekibimiz, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Kurtuluş kurye müşterilerine büyük özenle yaklaşmakta ve her türlü isteği karşılamaya itina göstermektedir. Hızlı kuryelerimiz ve ihtiyacınıza göre taşıma seçeneklerimizle yarı yolda kalmayacaksınız.

Kurtuluş Kurye Hizmetleri

Kurtuluş kurye hizmeti, rağbeti devasa bir biçimde büyümüş olan kurye sektörünün bölgedeki lideridir. Gerek bireysel ihtiyaçlarınızda gerekse acilen gönderilmesi gereken iş evraklarınızda sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz. İşte sunduğumuz hizmetler:
Evraklarınızı, mektuplarınızı, taşınmaya uygun ürünlerinizi ve kırılma riski olan eşyaları itinayla taşıyoruz. Bir yere bir şey göndermek veya almak istediğinizde, sizin yorulmanıza gerek kalmadan biz getiriyoruz.

Şişli kurye hizmetleri iş güvenliğine büyük önem vermekte ve hız ile güvenlik arasında bir denge politikası gözetmektedir. Müşterilerimizi asla mağdur etmiyor ve tüm taşıma işlemlerini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz alanında uzun yıllardır deneyimli çalışanlardan oluşup, herkes işini severek yapmaktadır.

Kurtuluş Motorlu Kurye

Pandemi dönemiyle birlikte kuryecilik sektörünün büyümesinde muazzam boyutlarda bir ivmelenme yaşandı. Bu büyümeye gelişimi de katarak müdahil olan Perpa kurye olarak bölgesindeki liderliğini kesintisiz sürdürmektedir. Hızlı ve güvenilir taşımacılığın artan değerine değer katıyor, müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz. Hızı ve güvenliği ortak olarak prensip edinen çalışma şeklimize göre asla mağdur olmayacaksınız.

Kargolarınıza ve isteklerinize büyük önem veriyoruz. Bazen evraklarınızı, bazen de yalnızca bir hediyeyi iletmek isteyebilirsiniz. Sizlere acil iş meselelerinden mutluluğu sevdiklerinizle paylaşmanıza aracı olmaya kadar her yönde yardımcı oluyoruz. Araçlarımız ve ekibimizin tamamı mesleğe uygun sertifikalıdır. Usta ve profesyonel ekibimizle daima hazırda bekliyor ve geniş çapta hizmetimizin idamesini devam ettiriyoruz.

Kurtuluş Vip Kurye

İşiniz gereği acilen bir evrakı veya dosyayı alakalı yere göndermek zorunda olabilirsiniz. Bu durumda Vip kurye hizmeti sizin için çalışıyor ve yardımınıza yetişiyor. Bizi aramanızdan sonra hemen kapınıza geliyor, taşınmasını istediğiniz malzemeyi teslim alıyor ve yollara düşüyoruz. Böylece göndermeniz gereken şey hızlıca yerine ulaşmış oluyor ve sizin yerinizden kıpırdamanıza bile gerek kalmıyor. Kurye hizmeti zor anlarınızda daima yanınızda olur, iyiliğinizi ve isteklerinizi gözetir. Teslimatınızı alıyor, ardından trafiğin arasından rüzgâr gibi geçiyor ve gereken yere mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir biçimde iletiyoruz.

Kurtuluş Araba Kurye

Kurye motosikletleri ile taşınamayacak büyüklükte olan kargolarınızı araba ile götürüyoruz. Böylece hem daha güvenli bir taşıma süreci sağlıyor, hem de süredeki verimi korumuş oluyoruz. Sektör kuralları ve can güvenliği önlemleri gereği, ağır veya büyük olarak nitelendirebileceğimiz şeyleri motosikletlere yüklemiyoruz. Bunun yerine kargonuzu sizden arabayla teslim alıyoruz ve gideceği yere de arabayla ulaştırıyoruz.

Kurtuluş kurye ile her türlü taşıma ihtiyacınızı karşılamaya açığız. Bir kargo gönderiminde bulunmak istiyorsanız, ücretler gönderi tipine göre değişiklik gösterecektir. En önemli faktör kargonun gideceği mesafe miktarıdır. Bunun yanında kargonun türü ile ağırlığına da dikkat edilmektedir Bu işler daha çok iş gücü gerektirdiğinden ödememizi de buna göre uygun şekilde alıyoruz. Aynı şekilde göndericinin adresi ve teslimat günü de büyük bir önem sarf etmektedir. Dolayısıyla, kuryecilik sektöründeki kargo fiyatının belirleniş koşulları tamamen kargonun türüne bağlıdır. Kurye fiyatlarını merak eden müşteriler iletişim sağlayabilirler.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp