İçeriğe geç

Uçak Kurye

Uçak Kurye
Uçak Kurye

Hayatın her anının giderek hızlandığı modern çağda, seyahat ve taşımacılığın en hızlı hali uçaklar aracılığı ile bizlere sunulmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde uçaklar, hızlarının yanı sıra en güvenli taşımacılık yapılan araçlar halini almıştır. Çıkabildikleri yüksek hız sayesinde, çok uzun mesafeleri çok kısa sürelerde tamamlayabilen uçaklarla seyahat ve taşımacılık, modern çağda en çok ihtiyaç duyduğumuz şey olan zamanı, bize kazandırmaktadır.

Yapılan araştırmalar, uçakların en güvenli seyahat ve taşımacılık araçları olduğunu ortaya koymaktadır. İstatiksel olarak en az kaza yaşanan bu seyahat araçları sayesinde, diğer lojistik araçlarına oranla çok daha güvenli ve kolay taşımacılık yapılabilmektedir. Perpa Kurye olarak her zaman en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sunmayı ilke edinen bizler, firmamız bünyesinde sunduğumuz uçak kurye hizmeti ile bu hızdan sizin de yararlanmanızı sağlıyor, değerli zamanınızı daha yapıcı işlere yöneltmenize yardımcı oluyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı tüm gönderilerinizde Turkish Cargo ile çalışarak, dünya standartlarında kurye hizmeti vermekteyiz. Uluslararası birçok noktaya çok kısa sürelerde, hasarsız teslimat yapacak şekilde verdiğimiz uçak kurye hizmetimiz sayesinde güvenli taşımacılıkla sizleri tanıştırıyor, tam zamanında en iyi şekilde teslimat sağlıyoruz.

Uçak kurye hizmetimizin sizlere sunduğu saymakla bitmeyen avantajlarından bazıları:

  • Kırılabilecek ya da değerli eşyalarınızın özenle paketlenerek, güvenli bir ortamda varış noktasına kadar taşınması,
  • Yurt içinde birkaç saat içerisinde teslimat işlemlerinizin tamamlanabilmesi,
  • Yurt dışında haftalar sürecek kargo işlemlerinin en fazla bir gün içerisinde tamamlanabilmesi,
  • Acil durumlarda, sık frekansa sahip olan uçuşlarla en hızlı taşımacılığın yapılabilmesi,
  • Hassas içerikli gönderilerinize özel taşıma sağlayan, özel dizaynlara sahip kargo bölmeleriyle bozulma ve kırılmalara karşı önlemlerin bulunması,
  • GPS ve uydu takip sistemleri ile gönderinizin anlık durumunu takip edebiliyor olmanız ve
  • Her an her yerde sizin için çalışan ekibimiz sayesinde profesyonel ve hızlı çözümlere kavuşabilmenizdir.

Perpa Kurye ailesinde bulunan her ekip üyesi, şirket politikalarımızı bilen, yaptığı işi seven, güler yüzlü ve çözüm odaklı kişilerden oluşmakta, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri en kısa zamanda sizlere sunmaktadır.

Uçak Kurye Hizmeti

Acil bir durumda hemen yararlanabileceğiniz uçak kurye hizmetimiz, yurt içinde gösterdiği hızlı teslimat seçenekleri ile en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir. Bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey size kesintisiz ve sınırsız destek sağlayacak olan çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden talebinizi bizlere iletmek olacaktır.

Uçak kurye hizmetimiz sayesinde çok kısa bir sürede, birkaç kolay işlem adımı ile randevunuz oluşturularak, teslimat süreciniz başlatılacak ve birkaç saat içerisinde tüm işlemleriniz tamamlanacaktır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin hızlı ve güvenilir olmasına özen gösteren ve bu yönde sürekli kendini geliştiren firmamız, acil durumlarda da sunduğu hizmetlerle güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olarak yanınızda olacaktır.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde, duruma ve taleplerinize uygun kişiselleştirilmiş, yöntem ve ücretlendirmeler sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının kendilerine göre farklılıkları olduğunu biliyor, bu ihtiyaçların farklı yöntemlerde çözümlenebileceğini kabul ediyor ve herkese özel seçeneklerle hizmet veriyoruz.

Uçak kurye ile taşınmasını istediğiniz gönderileriniz için, gönderinizin içeriğine, varış havalimanına, hangi uçuşu tercih ettiğinize, gönderinizin standart mı yoksa özel ekipmanlarla mı taşınması gerektiğine ve nasıl teslim alınıp teslim edileceğine göre hizmetimizin içeriğini belirliyor ve bu içeriğe göre ücretlendirme sunuyoruz. Duruma göre yapılan bu ücretlendirme sayesinde, çok daha uzun mesafeleri çok daha kısa sürede kat ederek, sizlere çok daha ekonomik çözümlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×