İçeriğe geç

Uçak Kurye

Uçak Kurye
Uçak Kurye

Hayatın her anının giderek hızlandığı modern çağda, seyahat ve taşımacılığın en hızlı hali uçaklar aracılığı ile bizlere sunulmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde uçaklar, hızlarının yanı sıra en güvenli taşımacılık yapılan araçlar halini almıştır. Çıkabildikleri yüksek hız sayesinde, çok uzun mesafeleri çok kısa sürelerde tamamlayabilen uçaklarla seyahat ve taşımacılık, modern çağda en çok ihtiyaç duyduğumuz şey olan zamanı, bize kazandırmaktadır.

Yapılan araştırmalar, uçakların en güvenli seyahat ve taşımacılık araçları olduğunu ortaya koymaktadır. İstatiksel olarak en az kaza yaşanan bu seyahat araçları sayesinde, diğer lojistik araçlarına oranla çok daha güvenli ve kolay taşımacılık yapılabilmektedir. Perpa Kurye olarak her zaman en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sunmayı ilke edinen bizler, firmamız bünyesinde sunduğumuz uçak kurye hizmeti ile bu hızdan sizin de yararlanmanızı sağlıyor, değerli zamanınızı daha yapıcı işlere yöneltmenize yardımcı oluyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı tüm gönderilerinizde Turkish Cargo ile çalışarak, dünya standartlarında kurye hizmeti vermekteyiz. Uluslararası birçok noktaya çok kısa sürelerde, hasarsız teslimat yapacak şekilde verdiğimiz uçak kurye hizmetimiz sayesinde güvenli taşımacılıkla sizleri tanıştırıyor, tam zamanında en iyi şekilde teslimat sağlıyoruz.

Uçak kurye hizmetimizin sizlere sunduğu saymakla bitmeyen avantajlarından bazıları:

  • Kırılabilecek ya da değerli eşyalarınızın özenle paketlenerek, güvenli bir ortamda varış noktasına kadar taşınması,
  • Yurt içinde birkaç saat içerisinde teslimat işlemlerinizin tamamlanabilmesi,
  • Yurt dışında haftalar sürecek kargo işlemlerinin en fazla bir gün içerisinde tamamlanabilmesi,
  • Acil durumlarda, sık frekansa sahip olan uçuşlarla en hızlı taşımacılığın yapılabilmesi,
  • Hassas içerikli gönderilerinize özel taşıma sağlayan, özel dizaynlara sahip kargo bölmeleriyle bozulma ve kırılmalara karşı önlemlerin bulunması,
  • GPS ve uydu takip sistemleri ile gönderinizin anlık durumunu takip edebiliyor olmanız ve
  • Her an her yerde sizin için çalışan ekibimiz sayesinde profesyonel ve hızlı çözümlere kavuşabilmenizdir.

Perpa Kurye ailesinde bulunan her ekip üyesi, şirket politikalarımızı bilen, yaptığı işi seven, güler yüzlü ve çözüm odaklı kişilerden oluşmakta, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri en kısa zamanda sizlere sunmaktadır.

Acil bir durumda hemen yararlanabileceğiniz uçak kurye hizmetimiz, yurt içinde gösterdiği hızlı teslimat seçenekleri ile en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir. Bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey size kesintisiz ve sınırsız destek sağlayacak olan çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden talebinizi bizlere iletmek olacaktır.

Uçak kurye hizmetimiz sayesinde çok kısa bir sürede, birkaç kolay işlem adımı ile randevunuz oluşturularak, teslimat süreciniz başlatılacak ve birkaç saat içerisinde tüm işlemleriniz tamamlanacaktır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin hızlı ve güvenilir olmasına özen gösteren ve bu yönde sürekli kendini geliştiren firmamız, acil durumlarda da sunduğu hizmetlerle güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olarak yanınızda olacaktır.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde, duruma ve taleplerinize uygun kişiselleştirilmiş, yöntem ve ücretlendirmeler sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının kendilerine göre farklılıkları olduğunu biliyor, bu ihtiyaçların farklı yöntemlerde çözümlenebileceğini kabul ediyor ve herkese özel seçeneklerle hizmet veriyoruz.

Uçak kurye ile taşınmasını istediğiniz gönderileriniz için, gönderinizin içeriğine, varış havalimanına, hangi uçuşu tercih ettiğinize, gönderinizin standart mı yoksa özel ekipmanlarla mı taşınması gerektiğine ve nasıl teslim alınıp teslim edileceğine göre hizmetimizin içeriğini belirliyor ve bu içeriğe göre ücretlendirme sunuyoruz. Duruma göre yapılan bu ücretlendirme sayesinde, çok daha uzun mesafeleri çok daha kısa sürede kat ederek, sizlere çok daha ekonomik çözümlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

Uçak Kurye Hizmeti

Uçak kurye hizmetleri son yıllarda en az normal bir kurye hizmeti kadar çok tercih ediliyor. Bunun birçok farklı sebebi var. Bunların başında hiç kuşku yok ki insanların daha kaliteli hizmet vermek için çaba sarf etmesi gelmektedir. Aynı şekilde kurumsal firmaların da bu konuya ağırlık verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunların hepsini bir tarafa bıraktıktan sonra, tabii ki bireysel olarak ihtiyaçlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Geçtiğimiz dönemlerde belki bu kadar önemsemeyen hizmetler, şu anda çok daha önemli ve çok daha varsayımsal hizmetler olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzdeki teknolojinin gelişmesi de insanlara artık bu noktaya doğru geçmiş bulunuyor. Tabii ki bizler yatırım yapmış olduğumuz sektörde böyle bir gelişmenin olmasına da mutlulukla karşılıyoruz. Bu bir anlamda sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Daha iyi bir uçak kurye hizmeti verebilmek ya da verdiğimiz tüm motorlu kurye hizmetlerinde daha iyisini sunabilmek için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha geniş bir ekip, teknolojiye uygun şekilde geliştirilmiş olan motosikletlerle çok daha hızlı ve çok daha kaliteli bir hizmet sunmak adına da çalışmalar sürdürüyoruz. Aynı şekilde araçlı kuryelerimiz de buna bağlı olarak çalışıyor. Sonuç itibariyle uçaklı hizmetlerde zaten taşımacılık tek bir taraftan gerçekleştirilmiyor. Şehirler arası bir taşımacılık olduğu için farklı illerdeki firmalarla da belirli anlaşmalar yapmamız gerekiyor. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacının hızlı bir şekilde karşılanması bu anlamda bizler için çok önemlidir. Bu yüzden de bu tip noktaları bulundurarak daha fazla çalışmalarımızda gerçekleştiriyoruz.

Uçak kurye hizmeti komplike bir hizmettir. Öncelikli olarak bunun bilinmesi gerekir. Bu konuda yatırım yapmak isteyen firmalar açısından da burada çok büyük bir çalışma olduğunu bilmek ve buna göre hareket etmek en sağlıklı sonuçları sunar. Sadece tek bir yerden verilen bir hizmet değildir. Aslında uçağın taşıması, uçaktan indikten sonra orijinal teslimatı ürünün ilk olarak kullanması gibi bir çok aşamanın doğru ve düzenli bir şekilde işlemesi gerekmektedir. Bu anlamda uçak firmaları ile çalışmaların ortaklaşa şekilde yürütülmesi ve uçakların doğru şekilde kalkıp inmesi uçağı gönderilerin doğru bir şekilde yerleştirilmesi bile bizler için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Uçak kurye hizmetlerinde özellikle evcil hayvanların da taşınması durumu söz konusudur. Bunun için bu noktaya da biraz daha dikkat edilmesi gerektiği çok net ve açıktır. Firmamız gerek yurt içi taşımacılığında gerekse yurt dışı uçak gönderilerinde çok büyük bir dikkatle bu işlemlerin profesyonel bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Tabii ki burada yılların deneyim olmamız geniş bir ekiple çalışmamız gibi birçok avantajımızın da söz konusudur. Bunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sonuç itibariyle bizler şehir dışı gönderileri dahi gün içerisinde teslim edebiliyoruz. Bu aslında basit bir şekilde yapılacak bir durum değil. Çok profesyonel bir operasyonel sistem gerektiriyor. Biz de bu konuda müşterilerimize en iyi sunumları gerçekleştirmeye devam ediyoruz.  Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de bizleri bu anlamda çok mutlu ediyor. Tabii ki sadece uçak anlamında değil bütün alanlarda da çok büyük bir yatırım gerektiğini söyleyebiliriz.

Uçak kurye hizmetlerinde fiyat tabii ki sistemi uçak üzerinden belirlenmektedir. Uçağın alacağı gönderinin ebatları çok büyük bir önem arz etmektedir. Burada fiyatı en büyük etkileyen şey, uçağın taşımacılık alanındaki durumudur. İkinci etken şu andaki piyasa fiyatlarına bağlı olarak hem personelinin çalışma düzeneği hem de burada sarf edilen yakıt miktarı gibi birçok mekanizma burada devreye girmektedir. Ama genel olarak şunu bilmek gerekir. Artık insanlar her anlamda daha kaliteli bir hizmeti tercih etmektedir.

Kurumsal bir firma olma yolunda ilerleyen bir firma için ne kadar önemli ise aynı şekilde bireysel olarak da alacağınız hizmetin kaliteli olması önemlidir. Bireysel olarak herhangi bir arkadaşınıza akrabanıza yapacağınız bir gönderinin kaliteli olması her zaman için büyük bir önem arz etmektedir. Bu anlamda da kesinlikle alacağınız uçak kurye hizmeti en azından doğru ve düzenli olacağından şüpheniz olmasın. Sizler için bu konuda çok daha iyi bir sonuç sunmaktadır.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp