İçeriğe geç

Etiler Kurye

Etiler Kurye
Etiler Kurye

Pandemi koşulları ile birlikte değişen yaşam şartları hayatımızın her alanında etkili olmuştur. İnsanların vaktinin değerli olması, İstanbul’da trafiğin yoğun olması ve herkesin özel araçlara sahip olmaması gibi sebeplerden ötürü insanlar, teslim edilmesi gereken evrakları ve paketleri özel kuryeler aracılığıyla teslim ettirebilmektedir. Etiler kurye sayesinde İstanbul gibi büyük bir şehrin her yerine paketleriniz özenle taşınır.

7 gün 24 saat alabileceğiniz Beşiktaş Kurye hizmetimiz sayesinde, ihtiyacınız olan her an kuryelerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz an size en yakın olan kuryemiz adresinize hızlı bir şekilde yönelir. Böylece acelesi olan gönderileriniz olabilecek en hızlı şekilde teslim edilir. Daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Normal kuryeye oranla daha hızlı teslimat gerçekleştiren Express kuryeler, İstanbul içerisinde bir noktadan başka bir noktaya kısa süre içinde teslimat yaparlar. Bu sayede gönderileriniz hem hızlı hem de güvenli bir şekilde alıcısına ulaşır.

Acil teslimatlarınız için yararlanabileceğiniz Vip kurye hizmeti sayesinde teslim edilmesi gereken paketleriniz en kısa süre içinde adresinizden alınır. Böylece gönderileriniz olabilecek en kısa süre içinde gitmesi gereken adrese teslim edilir.

Etiler kurye servisi sayesinde yalnızca mesai saatleri içinde değil mesai saatleri dışında da paketleriniz ulaşması gereken yerlere gider. Günün her saatinde yararlanabileceğiniz gece kurye ile gönderileriniz güvenle teslim edilir. Gece kuryeleri sayesinde evraklarınız ve paketleriniz için endişelenmenize gerek kalmaz.

Arabalı kurye sayesinde motorla taşınamayacak büyüklükte ve ağırlıkta olan paketleriniz adresinizden alınarak gitmesi gereken adrese hızlı ve güvenli bir şekilde bırakılır.

Kurye sektörünün gelişmesiyle birlikte etki alanı büyüyen Etiler kurye seçenekleri, eğitimli kuryelerle birlikte size en iyi müşteri deneyimini sunmaktadır. Etiler kurye hizmetleri, hızlı olmasına ek olarak sizden teslim aldığı tüm paketleri güvenli bir şekilde taşımaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman adresinize en yakın olan kuryemiz size gelerek paketinizi teslim alır. Gönderinizin boyutu ve gideceği adrese göre verilen hizmetin fiyatı değişmektedir. Bunların yanı sıra fiyatlandırma sistemini etkileyen başlıca durumlar şunlardır:

  • Her kurye hizmetinin kendine özgü bir ücretlendirme sistemi bulunmaktadır.
  • Vip kurye seçtiğiniz zaman ücretlendirmeniz liste fiyatının 4 katı olacaktır.
  • Express kurye seçtiğiniz zaman ücretlendirmeniz liste fiyatının 2 katı olacaktır.
  • Farklı bölgelerde farklı fiyatlandırma tarifesi kullanılabilmektedir.
  • Gidiş-dönüş şeklinde olan teslimatlarınızda hem gidiş için hem de dönüş için ayrı ücret alınır.
  • Gece kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde ücretlendirme liste fiyatının 4 katı olacaktır.
  • Köprü geçiş ücretlerinin tamamı göndericiye aittir.
  • Kötü hava şartlarında teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.
  • Paketinizin ya da belgenizin büyüklüğüne ve ağırlığına göre ücretlendirme değişebilmektedir.

Ücretlendirme sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pepra Kurye firması, müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Müşterileriyle doğrudan iletişim kuran firmanın birden çok iletişim kanalı bulunmaktadır. Hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında ofisi bulunan Perpa Kurye firması, bu ofislerdeki sabit hatları kullanmaktadır.

Sabit hatlar üzerinden ulaşabileceğiniz gibi firmayla mail yoluyla da iletişim kurmanız mümkündür. Atacağınız maillere en kısa süre içinde yanıt almanızın yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca Etiler Kurye firması ile WhatsApp uygulaması aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp