İçeriğe geç

Havalimanı Kurye

Havalimanı Kurye
Havalimanı Kurye

Yurt içi ve yurtdışı gönderilerinde uçak ve hava kargo hizmetlerimizi tercih edenlere sunduğumuz havalimanı kurye hizmetimizle, gönderilerinizi havalimanına kadar götürüyor ya da sizin için gelenleri karşılıyor ve bulunduğunuz yere güvenle teslim ediyoruz.

Perpa Kurye olarak verdiğimiz bu hizmet, ihtiyaçlarınıza özel olarak düzenlenmekte, hızlı ve güvenilir bir şekilde hava kargo hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamaya yönelik çözümler sunmaktadır.

Kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde icra ettiğimiz tüm hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanız için alanında profesyonel, sektörde deneyimli ekibimizle beraber, tam olarak neye, nasıl ihtiyacınız varsa ona göre kişiselleştirdiğimiz hizmetlerimizle yanınızdayız.

Havalimanına paketlerinizi götüren ya da sizin için teslim alan havalimanı kurye ekibimizle çalışmak istediğinizde, bu talebinizi bize ileterek gönderi ve teslimat sürecini başlatabilirsiniz.

Yurt içine ya da yurt dışına göndermek istediğiniz tüm gönderileriniz için, gönderinizin içeriğine göre uygun taşıma sağlayacak olan bir araçla beraber kuryemiz, talebinizi ilettiğiniz anda oluşturulan randevu saatinde bulunduğunuz bölgeye gelmektedir. Gönderiniz, taşınacağı uçağa kadar güvenle taşınmakta, uçak içi ekiplerine teslim edilmekte ve transfer işlemi başlatılmaktadır. Havalimanı kurye hizmetimiz sayesinde, gönderinizi teslim etmek için havalimanına kadar gitmeniz gerekmeden işlem yapmanız sağlanmaktadır.

Evinizden ya da işyerinizden ayrılmadan kolaylıkla talep edebileceğiniz ve yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde, birkaç saat içerisinde gönderinizin teslim edilmesini sağlamaktayız.

Perpa Kurye olarak tüm hizmetlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme ilkesi ile hareket ediyoruz. Havalimanı kurye hizmetimizden kolayca yararlanmanız için modern teknolojik bir altyapı ile hizmet veriyoruz. Gönderinizin ne zaman ve nereye taşınacağı belli ise aşağıdaki işlem adımlarını izleyerek teslimat sürecini başlatabilirsiniz:

  • Sizlere 7/24 hizmet veren müşteri destek hattımıza ulaşarak talebinizi iletmek,
  • Müşteri temsilcimiz tarafından alınması gereken iletişim bilgilerini paylaşmak,
  • Gönderinizin içeriği, boyutu ve hangi ile taşınacağı gibi bilgileri paylaşmak,
  • Talep ettiğiniz transfer için en uygun uçuşlar iletilerek, uçuşunuzu seçmeniz,
  • Seçtiğiniz uçuşa göre oluşturulan randevu ve ücret bilgileri tarafınıza iletildiğinde bu bilgileri kabul etmek.

Sadece birkaç küçük adımda hızla faydalanabileceğiniz bu hizmet sayesinde iş ya da özel hayatınıza zaman ayırırken, gönderinizin güvenle teslim edilmesi sağlanacaktır.

Havalimanı Kurye Hizmeti

Hızlı, güvenli ve sınırsız taşımacılık sağlayan uçaklarla yapılan hava kargo işlemlerinde, İstanbul ağırlıklı olsa da yurt içi tüm havalimanlarında faydalanabileceğiniz havalimanı kurye hizmetimizle kargo taşımacılığına izin verilen her şeyin taşımasını sağlamaktayız.

Uçakla taşınması uygun olan her şey için tercih edebileceğiniz buhizmetimizle, hukuki ve resmi evraklar, medikal cihaz ve ilaçlar, tekstil ve konfeksiyon ürünleri, kuru gıda ürünleri, elektronik eşyalar ve çok daha fazlası için uygun koşullarda taşıma sağlıyoruz.

Havalimanlarına yapılan transfer ve aktarmalarda, gönderilerinize özel dizayn edilmiş araçlar ve deneyimli ekibimizle hizmet veriyor, teslimat sürecinin en başından sonuna kadar gönderinizin güvenli bir ortamda tutuyoruz.

Gönderinizin varış noktasına ulaşıldığında ise orada bulunan ekibimiz, gönderinizi uçaktan teslim alarak, tam varış adresine ulaştırıyor. İlk talebiniz ilettiğiniz anda oluşturulan hizmet seçeneği, randevu saati ve rota ile hizmet veren ekibimiz, tam zamanında gönderinizin teslim edilmesini sağlıyor.

Havalimanı kurye hizmetimiz sayesinde zaman ve enerjiden tasarruf edebilecek, güvenli teslimat sağladığından emin olabileceksiniz. Her gönderi için özel oluşturulan takip numaraları ile teslimatın tüm adımları sizlerle anlık olarak paylaşılmaktadır. GPS sistemi sayesinde gönderinizin tüm hareketlerini anlık olarak görüntüleyebilir ve son durumundan haberdar olabilirsiniz. Güvenli ve kolay bir taşımacılık için bizleri tercih edin.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp