İçeriğe geç

Eczane Kurye

Eczane Kurye
Eczane Kurye

İstanbul’un en güvenilir ve kaliteli kurye hizmetini sunan Perpa Kurye, acil sağlık ihtiyaçları için kolları sıvadı. Özellikle de son yıllarda artan sağlık sorunları ve Covid – 19 vakalarındaki artışlar nedeniyle yenilikçi yöntemlere yönelen firmamız sayesinde eczane kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışını güden saha ekiplerimiz aracılığıyla evinizden çıkmadan ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sağlık ve medikal ürünleri temin edebilirsiniz.

20 yıllık tecrübesiyle kurye sektöründe öncü hale gelen Perpa Kurye, başta yaşlı vatandaşlarımız olmak üzere evinden çıkmak istemeyen çoğu kişinin sağlık ihtiyaçlarına destek oluyor. Bölgeden bölgeye değişiklik gösteren uygun kurye fiyatları ile en kısa sürelerde ihtiyaçlarınıza kavuşabiliyorsunuz.

Üstelik hızlı ve güvenilir hizmeti sunan motorlu kuryelerimiz sayesinde acillik seviyesi yüksek ilaçlarınızı en kısa sürelerde alabilme garantisiyle. Tek yapmanız gereken günün her saatinde aynı disiplin ve profesyonellikle çalışan eczane kurye ekiplerimize ulaşmak.

Eczane Kurye Hizmeti Nedir?

Gündelik hayatın getirdiği yorgunluk, zamansızlık ve rahatsızlık gibi daha pek çok nedenle kişiler çoğu zaman eczaneye gitmeye fırsat bulamıyor. İşte bu noktada kişilerin özel istek ve ihtiyaçlarına anında cevap vermek isteyen Perpa Kurye ekiplerimiz son derece pratik ve akıllı bir çözüm yolu buldu.

İstanbul’un her bölgesinde aynı profesyonel hizmeti sunabilecek eczane kurye ekipleri oluşturarak kişilerin acil ilaç ve medikal isteklerine çözümler üretti. Bu bağlamda günün hangi saati olursa olsun tek bir telefon aracılığıyla adresinize gerek duyduğunuz sağlık ürünlerini getirtebiliyorsunuz.

Herhangi bir eczane ile bağlantılı çalışmayan bu sistem genel olarak adrese yakın eczaneler ya da nöbetçi eczaneler üzerinden yürütülüyor. Ürün satma amacı taşımayan ve asıl hedefi eczane ile kişiler arasında köprü kurmak olan bu hizmetten faydalanmak için hemen ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Eczane kurye saha ekiplerimizden alabileceğiniz hizmet çeşitlerini detaylandırarak aktaracak olursak;

1.    Eve İlaç Teslim Hizmetleri

Uzun yıllardır kurye sektöründe başarılı işlere imza atan Perpa Kurye ekiplerimiz son projelerini sağlık sektörü üzerinden hazırladı. Bu başarılı ve tatmin uyandıran çalışma sonucunda çoğu kişi tek bir telefon aracılığıyla eve ilaç siparişi verebiliyor. Günün her saatinde alınabilen bu eczane kurye hizmetlerini genellikle şu kişiler tercih ediyor;

  • Evden çıkmaya engel teşkil eden rahatsızlığı bulunanlar,
  • İş sebebiyle eczaneye gitmeye vakti bulunmayanlar,
  • Acil bir durum karşısında eczaneye gitmeye vesaiti bulunmayanlar,
  • Yaşadığı bölgede yakın eczane bulamayanlar,
  • Özellikle ciddi rahatsızlıklarda zamanın geç olmasından dolayı eczaneye gidemeyecek olanlar vb.

Elbette ki bu listelediğimiz durumlar dışında daha pek çok nedenle de her yaştan kişi kolayca eve ilaç teslim hizmeti talep edebilir.

2.    Medikal Ürün Teslim Hizmetleri

Eczane kurye başlığı altında karşımıza çıkan hizmetler tahmin edebileceğiniz üzere sadece acil ilaç teslimini kapsamıyor. Bu bağlamda aniden ortaya çıkan medikal ürün ihtiyaçları için de yine saha ekiplerimizden destek alabiliyorsunuz.

Siparişleriniz üzerine hemen harekete geçen motorlu kuryeler adresinize en yakın ekip noktalarından seçilir. Böylece en kısa sürelerde siparişlerinizin elinize ulaşması sağlanır. Eczane kurye ekiplerimizden en çok talep edilen medikal ürünlerin birkaçını listeleyecek olursak;

  • Ateş ölçer,
  • Tansiyon ölçüm cihazı,
  • Sıcak su torbası,
  • Hasta bezi,
  • İlk yardım kiti vb.

3.    Cinsel İçerikli Ürünlerin Teslimi

Günümüzde cinsel içerikli çoğu ürüne hemen hemen her ürün satış noktasından ulaşabiliyoruz. Ancak hala bu tarz ürünlerin temininde sıkıntı yaşayan çoğu kişiye yine firmamız destek oluyor.

Eczane kurye ekiplerimizin en sık tercih edilen cinsel içerikli ürünleri gizlilik çerçevesi içerisinde size sunulan teslim saatinde evinize getiriyor. Kurye talep etmek ve kurye fiyatlarını öğrenmek için hemen şimdi Perpa Kurye ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Eczane Kurye Fiyatları

İstanbul’un her noktasına hizmet amacıyla yola çıkan Perpa Kurye eve ilaç tesliminde de müşterilerini memnun eden fiyat politikaları izlemektedir. Gün içerisinde ya da gece saatlerinde sorunsuz olarak gerçekleştirilen bu teslimatlar için ödeme kolaylıkları da yine siz değerli müşterilerimiz düşünülerek çeşitlendirilmiştir.

İstanbul eczane kurye fiyatları genel olarak incelendiğinde öncelik olarak mesafe koşulunun dikkate alındığını hemen belirtelim. Keza bu mesafe aynı zamanda teslimat sürecini de çok yakından ilgilendirmektedir.

motkurder
Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonBizi Arayın - (0555) 574 53 56
×