İçeriğe geç

Dolapdere Kurye

Dolapdere Kurye
Dolapdere Kurye

İstanbul Dolapdere semtinde perpakurye.com olarak, kurye hizmetlerimiz günün her saatinde alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile devam ediyor. Bu hizmetlerimiz arasında Dolapdere kurye önemli yer tutuyor. İstanbul semtlerinde trafik yoğunluğu fazla olmasından dolayı kurye hizmetleri çokça tercih edilmektedir. Böyle olunca da acil gitmesi gereken paket, önemli evrak, koli ve zarf gibi gönderiler kurye hizmetleri aracılığı ile yapılmaktadır. Dolapdere kurye hizmeti sayesinde firmamız, bekleme süresini en aza indirerek hızlıca gönderilerinizi alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Dolapdere Kurye Hizmeti

Beyoğlu Kurye hizmetleri, müşteri odaklı kaliteli hizmet ile gönderilerin teslimatını kapsamaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm çalışmalarına devam eden firmamız; önce kalite ve hızlı hizmet, sonra müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu yüzden verdiğimiz hizmetlerimizden müşterilerimiz her zaman memnun kalmaktadır.

Zamanın değerli olduğunu biliyoruz ve bu doğrultuda tüm gönderilerinizi en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz. İstanbul merkezimize bağlı olarak çalışan personellerimiz GPS ve lokasyon bilgisi üzerinden dağıtım yapmaktadır. Bu nedenle firmamız aracılığı ile göndermiş olduğunuz gönderilerinizi olabilecek en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Gönderiler, sorunsuz ve güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırılıyor.

Dolap Kurye her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Seçeceğiniz kurye seçenekleri ile tüm önemli evrak, paket ve ürünlerinizi istediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz.

Dolapdere Motosikletli Acil Kurye

İstanbul Motosikletli Kurye hizmetlerimiz tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Acil kurye hizmeti müşterilerimizin firmamıza kurye talebiniz yapıldıktan sonra işlemlerin başlamasında alıcıya teslim edilmesine kadar geçen sürede gönderileriniz tamamen bizim güvencemiz altındadır.

Daha sonra operasyon birimi çalışanlarımız, sizin ya da alınmasını istediğiniz gönderinizin bulunduğu lokasyona ekip yönlendirmesi yapar. Lokasyona bağlı olarak en yakın saha personelimizi yani motosikletli kurye personelimizi yönlendirir.

Dolapdere Acil Moto Kurye Hizmeti

 • Dolapdere acil moto kurye hizmetimizin kapsamı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak detaylarla geliştirilmiştir. Hizmet kapsamında sunduğumuz ayrıcalıklar da bir hayli fazladır. Bu ayrıcalıklar şu şekilde açıklanabilir:
 • Motosikletli Acil Kurye hizmet koşullarımız hizmet almaya başlamanız ile devreye girer.
 • Hizmet koşullarlımızın başlangıcında gönderi bilgilerinin sistemimize kayıt edilmesi ile devam eder.
 • Gerekli bilgilerin kurye personeline iletilmesi ve gönderi adresine ulaşılması ile süreç ilerler.
 • Son olarak gönderilerin alıcıya teslim edilmesi ile hizmet koşullarımız son bulmuş olur.
 • Müşterilerimizin ister İstanbul Anadolu yakası ister Avrupa yakası fark etmeden gönderilerini hızlıca alıcılarına ulaştırıyoruz.
 • Uzman motokurye.com personellerimiz, tamamen kişiye ve birime özel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
 • Motosikletli Kurye hizmetlerimiz, acil kurye veya normal kurye gönderisi şeklinde yapılmaktadır.
 • Acil gönderileriniz İstanbul ilçelerindeki lokasyonlardan ortalama 60 dakikada alınır ve 60 dakikada teslim edilir.
 • Normal gönderileriniz ise il sınırları içerisindeki bölgelerimizde 90 dakikada teslim alınır ve 90 dakikada gideceği lokasyona teslim edilir.
 • Sizler de diğer seçeneklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizi günün her saatinde iletişim numaralarımızdan arayabilir ve hizmet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamızın birinci önceliğinin her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız her zaman sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon edinen öncü firmalar arasındadır. Kuryecilik sektöründe 20 yıllık kuryelik tecrübe ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizler de tüm acil gönderi işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp