İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen Uçak Kargo
Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Kargo işlemleri özellikle ticaret alanında son derece önemli bir yerde bulunmaktadır. Yapılan alım ve satım işlemlerinin en son ve oldukça önemli aşaması teslimattır. Gerçekleştirilen teslimat ne kadar hızlı olursa tercih edilme noktasında o kadar pozitif etki yaratmaktadır. Sabiha Gökçen uçak kargo işlemlerimiz ile sizlere hem hızlı hem kaliteli hizmeti vadediyoruz. Teslimatlarda uçak seçeneğini kullanarak şehirler arası ve yurt dışı gönderilerinizi çok kısa zaman zarflarında alıcılarına ulaştırıyoruz.

İşinin ehli ekibimizin ortak çalışması ile paketlerinizi kuryelerimiz aracılığıyla teslim alarak en yakın zamanlı uçağa yetiştiriyoruz. Tüm işlemlerimizi gerçekleştirirken zamanı çok doğru bir şekilde planlayarak kaliteden asla ödün vermeden hareket ediyoruz. Gerçekleştirilen işlemlerde hız kadar hasarsız ve sorunsuz teslimatında bilincinde olarak baştan sona kadar kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetlerimizle yanında bulunmaktayız. Her müşterimize özel raporlama hizmetimiz, paketlerinizin teslim edilmesine kadar geçen süre içerisindeki hareketlerinin bildirimleri, kargonuzu takip edebileceğiniz akıllı takip sistemi ve karbon ayak izini takip etmeye yarayan yeşil sayaç özelliği gibi uygulamalarımızla gözünüz arkada kalmadan gönderinizi izleyebilmenizi sağlıyoruz. Aklınıza takılabilecek her soru ve öğrenmek isteyeceğiniz her detay için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetimizden faydalanarak işlerinizdeki hızlanmayı ve tercih edilmenizdeki artışı gözlerinizle göreceksiniz. Çok kısa sürelerde teslimatları gerçekleşen gönderileriniz ile birlikte ulaşacağınız memnuniyetle bizler gibi sizlerin de motivasyonu üst seviyelere çıkacaktır. İster özel isterseniz ticari gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Teslim almış olduğumuz tüm paketler değerleri ne olursa olsun aynı özenle güvencimiz altına alınmaktadır.

Sabiha Gökçen Uçak Kargo Hizmeti

Sabiha Gökçen uçak kargo işlemlerimiz kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Uçak hareket planlamaları ve gönderilerinizin durumuna göre tarifeli veya kargo uçakları kullanılabilmektedir. Sizler için en uygun zamanı avantajınıza göre belirliyor ve uyguluyoruz. Paketlerinizin ölçü, boyut ve gideceği mesafeye göre ücretlendirme yapıyoruz. Yaptığımız ücretlendirmeleri cebinizi yakmayan ve keyfinizi kaçırmayan bir düzeyde tutuyoruz. Hem hızlı hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir anlayışla işlerimizi daha ilerilere taşımayı amaçlıyoruz. Uçak kargo hizmetimiz ile;

  • Kıymetli eşya ve evraklar,
  • belge ve dokümanlar,
  • Özel ve ticari gönderiler,
  • Gıda ürünleri,
  • Tıbbi malzemeler,
  • Metal içeriği olan ürünler,
  • Tehlikesi bulunmayan kimyasal maddeler,
  • Her türlü acil gönderileriniz

Gibi taşınmasında yasa gereği herhangi bir yasaklama ve kısıtlama bulunmayan tüm paketlerinizi süratle adreslerine ulaştırıyoruz. Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetlerimiz ile şehirler arası ve yurt dışına hızla yayılıyoruz.

Yirmi yılı aşkın sektör tecrübemizle yurt içi 52 şehre teslimat gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı teslimatlarımızda Amerika’dan Asya’ya, Avrupa’dan Afrika’ya kadar pek çok noktaya kaliteli ve hızlı hizmetimizi ulaştırıyoruz. Amerika, Çin, Brezilya, Hindistan, Azerbaycan, Almanya, İspanya gibi birçok ülkeye gönderilerinizi sizin için götürüyoruz.

Sabiha Gökçen uçak kargo işlemlerinizde hız ve kalite kadar iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak en ufak bir risk bile almıyoruz. Hızlı bir teslimat kadar sorunsuz sonuçlanan teslimatlarında çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Almış olduğumuz olumlu geri bildirimlerin ışığında çağın gerekliliklerini yakından takip ederek hizmetlerimizi daha ilerilere taşımak adına hızla uygulamaya geçiriyoruz. Sizlerde tüm gönderilerinizin çabucak alıcılarına ulaşırken üst düzey hizmetimizi işlem yaparak görmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detayları öğrenebilir ve randevu alarak avantajlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp