İçeriğe geç

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo
Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Özellikle son dönemlerde oldukça fazla bir şekilde artış gösteren nüfus ve yoğun trafik sebebiyle kargo konusunda ciddi şekilde gecikmeler yaşanmaktadır. Ürünler belirtilen zaman aralıklarında teslim edilmeyebilmektedir. Bu durum firmaların tercih edilmesini doğrudan etkilediği için maddi kayıpları arttırmaktadır. Atatürk havalimanı uçak kargo hizmetimizle tüm gönderilerinizde size hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Şehir içi ve şehir dışı gönderileriniz ile birlikte yurt dışı gönderim taleplerinizi anlaşmalı uçak kargo firmamızla birlikte oldukça kısa sürelerde yerine getiriyoruz.

Kara veya deniz ulaşımı ile meydana gelmesi mümkün olan tüm sorunları ve olası gecikmeleri uçak kargo yöntemimizle bertaraf ediyoruz. İşinin uzmanı tüm kadromuz ile paketlerinizi son sürat yerlerine hava yolunu kullanarak ulaştırıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sizlerden teslim aldığımız gönderilerinizi motor kurye ekibimiz ile planlanan uçuş saatlerine göre revize ederek ilgili uçaklara yetiştiriyoruz.

Hızın öneminin özellikle ticaret alanında önemli bir yeri bulunmaktadır. Müşteriler kaliteye verdikleri önemi hızlı teslimat noktasında da beklemektedir. Atatürk havalimanı uçak kargo ayrıcalıklarını sizlere kalite ve hızı bir araya getirerek sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

  • Doğaya zarar vermeden karbon ayak izini takip etmek için yeşil sayaç özelliği,
  • Mobil cihazlara uyum sağlayan takip kolaylığı,
  • Kargonun tüm sürecinin izlenebildiği akıllı takip sistemi,
  • Paketlerin bütün taşınma aşamalarında bilgilendirme sistemi,
  • Tüm müşterilerimiz için özel raporlama işlemi

Hizmetlerimiz ile bizlere ulaştığınız ilk andan teslim sonuna kadar her noktada sizlere kaliteli hizmeti sorunsuz bir şekilde sunarak hızınıza hız katmak istiyoruz. İlgili gönderilerinizi uçuş planlamalarına göre öncelikli kargo uçaklarına teslim ediyor ve alıcılarına ulaştırıyoruz. Gerçekleştirilen tüm Atatürk havalimanı uçak kargo işlemlerinde baştan sona müşteri hizmetleri yetkililerimizle sizlerin yanında oluyoruz.

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo Hizmeti

Yasa ile belirlenen ve taşınmasına müsaade edilen tüm ürün ve malzemelerin teslimatını sağlıyoruz. Tüm kıymetli eşya ve evraklar, resmi evrak ve dokümanlar, tıbbi ürünler, metal içerikli ürünler, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, tehlikeli olmayan kimyasal maddeler gibi birçok gönderinizi güvencemiz altına alarak yerlerine ulaştırıyoruz. Sektörde edindiğimiz yirmi yıldan fazla süredeki tecrübemizle tüm acil gönderilerinizin teslimatı için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bizlere teslim etmiş olduğunuz her ürün ve paket boyut ve ağırlıklarına göre fiyatlandırılmakta ve bütçe sarsmayacak seviyede ücret politikası uygulanmaktadır. Atatürk havalimanı uçak kargo hizmetlerimiz ile Türkiye içerisinde tam 52 il için gönderim sağlıyoruz. Yurtdışı gönderi ihtiyaçlarınızda da Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika bölgelerinde Amerika’dan Çin’e, Brezilya’dan Azerbaycan’a, İngiltere’den Kanada’ya birçok ülkeye ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Atatürk havalimanı uçak kargo hizmetlerimiz işlerinizin gelişmesi ve daha üst seviyelere çıkarken kalıcı müşteriler kazanmanız amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bizlerde çağın gerekliliklerini yakından takip ederek yapmış olduğumuz tüm işlemlerde hayata geçiriyoruz. Daha iyi ve kaliteli hizmetin her zaman sürdürülebilir bir şekilde devam ettirilmesi için tüm birimlerimizdeki uzman kadromuzla sizler için çalışıyoruz. Hıza verdiğimiz önemin yanında herhangi bir risk teşkil edebilecek durumlarda kesinlikle tehlikeli hareketlerden kaçınıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliğinin üst seviyede tutulduğu firmamızda gerekli tedbirleri işimizin her alanında uyguluyoruz. Tüm gönderilerinizin hasarsız ve hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırılması konusunda tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bizleri tercih ederek iş ortaklarımız arasındaki yerinizi alabilir ve kaliteli hizmetten asla ödün vermeyen anlayışımız ve hızlı teslimatlarımızla kendi sektörünüzde daha yukarılara çıkabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve Atatürk havalimanı uçak kargo hizmetlerimizden faydalanmak için randevu oluşturabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp