İçeriğe geç

Çırpıcı Kurye

Çırpıcı Kurye
Çırpıcı Kurye

Çırpıcı kurye hizmetleri ile ilgili olarak istediğiniz zaman bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Motorlu kurye konusunda çok büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. 15 yılı aşkın süredir, İstanbul’un her yerinde hizmet veriyoruz. Aslında daha geçmişe dayalı da bir sistemimiz var. Ancak firmamız, şekil değiştirdi ve daha büyük bir konsepte geçtiği için biz 15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimizi söylüyoruz. Aslında şu anda bünyemizde çalışan 30 yıllık kuryelerimiz de mevcut. Bizim her zaman için amacımız, vizyonumuza uygun şekilde büyümek ve büyürken de sizlerin hizmet sektöründe gelişmenize katkı sağlamaya çalışmak. Bundan 15 sene önce, 20 sene önce tabii ki e-ticaret bu kadar yaygın değildi. Özellikle firmalar arasındaki rekabet de bu kadar yüksek değildi.

Günümüzde artık e-ticaret firmaları arasındaki bu tatlı rekabet ve hizmet kalitesini yukarı çekmeyi isteği bile motorlu kuryeleri daha fazla ön plana çıkarıyor. Çırpıcı kurye hizmetlerinde özellikle biz e-ticaret firmalarında çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Burada firmalar, yani şunun farkına varmış durumdalar, müşteri kalite istiyor. Kaliteden taviz vermeden her zaman için müşterinin memnun olacağı hizmeti sunmak gerekiyor. Günümüzde baktığımızda insanların aslında güvenilir yerler ve kaliteli yerler aradığını görüyoruz. Aslında tabii ki fiyatlar önemli. Ama fiyatın ötesinde son kullanıcı müşteri kaliteli bir şekilde kendisine ulaşım yazıyor. Özellikle hızlı şekilde ulaşım isteyenler kesinlikle motorlu kuryelerle bu hizmetleri sunabiliyorlar. İstanbul’da olan birkaç firma arasında bir alışveriş yapılacağı zaman gün içerisinde teslimat dediğiniz zaman elbette ki siz daha fazla ön plana çıkıyorsunuz. Bu yüzden de motorlu kuryeler daha fazla tercih ediliyor.

Daha fazla kullanılmaya başlamış bulunuyor. Ayrıca şehir dışına bir gönderi yapılmak istediğinde bile bu tip hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Çırpıcı Kurye Hizmeti

Çırpıcı kurye hizmetleri tek başına bir başlık olarak değerlendirme noktasındadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun bu hizmetin kaliteli verilmesi gerekir. Geçmiş yıllara baktığımızda aslında kalite ve kurumsallık anlamları dilimize pelesenk oldukça daha net bir şekilde gördük ki hizmet çok büyük önem arz ediyor. Buna ilk olarak büyük firmalar başladı. Eskiden bizim bakkala gidip bir sakız aldığımızda ya da çikolata aldığımızda dahi bakkal amcaların sunmuş olduğu o tatlı dil, güler yüz aslında bir hizmetti. Ama tabii ki insanlar her geçen gün daha büyük beklentiler içerisine girdiler.

Bilgisayar sistemleri, teknolojik sistemlerin gelişmesiyle birlikte bu hizmet ayağı çok daha ön plana çıkmaya başladı. Bu noktada da hizmetin sunulacağı tüm alanların kullanılması ve doğru bir şekilde yönlendirilmesi gerekliliği karşımıza çıkmış oldu.

Çırpıcı kurye hizmetleri bu anlamda sizlerin kurtarıcınız pozisyonundadır. Biraz bundan bahsedelim. İsterseniz genel anlamda bakıldığında insanlar eskiden belirli bölgelerde dükkanlar tutar. Buralarda hizmet verirlerdi. Bunun sebebi o bölgelerdeki kitlenin daha fazla olmasından kaynaklanıyordu. Günümüzde internette kitle hiçbir dükkanın önünden geçmiyor. Yani dolayısıyla insanlar internet üzerinden elektronik şekilde bu ticaret yaparken de daha kaliteli bir hizmet sunmak zorunda oluyor. Çünkü sizin dükkanınızın önünden geçen kitleye karşı rakibiniz bir veya ikiydi. Şimdi ise on binlerce rakibiniz var. On binlerce rakibin arasında kendinizi ön planda çıkarmak için ancak yapabileceğiniz kişiyle görüşmeden hizmet kalitenizi ön plana çıkarmak.

Örneğin 3 tane İstanbul firmasından alışveriş yapacak olan müşteriye veya siz gün içerisinde teslimat sunarsanız tabii ki şahıs sizi tercih edecektir.

Çırpıcı kurye fiyatlarında en büyük avantaj merkezi bir konum olmasıdır. Yani genel anlamda Zeytinburnu’ndan çıkıldığı zaman, zaten İstanbul ikiye bölünmüş gibi oluyor diyebiliriz. Tabii ki karşı tarafa geçişlerde biraz daha farklı fiyatlar karşımıza çıkabiliyor. Örneğin Tuzla’ya kurye göndermek istiyorsanız daha farklı bir fiyat karşınıza çıkabilir. Ancak genel anlamda merkezi bir bölge olduğu için uygun fiyatlı şekilde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bir de biz sürekli sahadayız. Sahada olmamızın avantajı sizlere daha hızlı bir şekilde hizmet verirken aynı zamanda da uygun fiyat avantajımızı kullanabilmemiz oluyor. Bütün bunlar ışığında sizler de bizlere güvenerek ararsanız daha net bir şekilde uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp