İçeriğe geç

Hızlı Kurye

Hızlı Kurye
Hızlı Kurye

Perpa Kurye, daima zamanında mottosuyla hızlı kurye hizmetini kullanıcıların ayağına götüren kaliteli ve prestijli bir kurye firmasıdır. İstanbul’un yoğun iş trafiğinde en pratik çözümleri sunan firmamız, çeşitli hizmet seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Özellikle de pandemi ile değişen ve dönüşen ülke şartlarına ayak uydurmak için büyük rol oynayan Perpa Kurye, farklı sektörel dinamiklerin işleyişine katkı sunmayı sürdürmektedir. Hızlı kurye, Perpa Kurye’nin sunduğu hizmetlerin genel hedefini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda firmamız, İstanbul’un bütün semtlerine hızlı ve pratik hizmet götürmeyi hedeflemektedir. Firmamızın hızlı kurye kapsamında verdiği güvenceler ise müşteriler arasında tercih nedenidir. 

Kurye hizmetinin en önemli güvencelerinden biri güvenilirliktir. Hızlı kurye avantajı sunmak ürünlerin ve personelin güvenliği sağlanabildiği ölçüde kıymetli olmaktadır. Müşteriler nezdinde güvenilirliğiyle dikkat çeken Perpa Kurye, bütün hizmet seçeneklerinde güvenlik unsurunu ön planda tutmaktadır.

Güvenli kurye hizmeti için firmamızın sunduğu çeşitli sözleşme ve garanti kapsamları mevcuttur. Hızlı kurye olanakları güvenilir bir hizmet ağı ve teslimat garantisiyle mümkündür. Perpa Kurye, paket teslimatlarınız için güvenlik unsurunu en üst düzeyde değerlendirmekte ve teslimat hizmetinin bütün aşamalarında bu mottosunu özenle uygulamaktadır.

Perpa Kurye, hızlı kurye hizmetini yalnızca hizmet politikası olarak dillendirmekle kalmaz, uygulamada en gerçek haliyle ortaya koyar. İstanbul’un en kalabalık ve yoğun trafik akışına sahip semtleri üzerinde hizmet veren Perpa Kurye, kullanıcıların ürünlerini yalnızca adresine teslim etmekle kalmaz, zamanlama konusunda da en hızlı hizmeti sunar.

Her zaman söz verdiği anda teslimat sağlayan profesyonel ekiplerimiz, hem en iyi bildikleri güzergahlarda hizmet vermekte hem de en donanımlı araçlarıyla alanında fark yaratmaktadır. Ekiplerimizin merkezi ağ üzerinden operatörlerimiz tarafından 7/24 takip edilmesi de anlık takibi ve güvenli ulaşımı güçlendirmektedir. Trafik çözümlerinden üretim çözümlerine kadar birçok alanda başarılı bir süreç yürüten Perpa Kurye, kullanıcılarına verdiği “Daima Zamanında” sözünü tutmaktadır.

Hızlı Kurye Avantajları

İstanbul koşullarında trafiğin ve yoğun iş temposunun aşılması büyük önem taşımaktadır. Birçok farklı alanda kurye hizmetine ihtiyaç duyulan metropol şartlarında hızlı kurye kullanımının avantajları sayısız olarak nitelendirilebilir.

İş hayatının yoğunluğunda müşterilerinize ya da çalıştığınız kuruma karşı sorumluluğunuzun farkında olan Perpa Kurye, hizmetleriyle birçok avantajı da siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Firmamızın hızlı hizmet kapsamında sunduğu avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Pratik İletişim: Gün içinde hangi saatte ve hangi noktada kurye hizmetine ihtiyaç duyacağınız belli olmaz. Aniden ortaya çıkan kurye ihtiyacınızda bizimle anında irtibat kurabilirsiniz.
 • Hızlı Ulaşım: Perpa Kurye, yalnızca teslimatta değil, aradığınız andan itibaren size ulaşmak için en yakınınızdaki ekiplerimizle adresinize ulaşır.
 • Güler Yüz: Kurye ekiplerimiz ve çağrı operatörlerimiz, güler yüz ve memnuniyetle hizmet sunar.
 • Kolay Ödeme: Paket transferleriniz için istediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.
 • Paket Güvenliği: Teslim alınan paketleriniz en uygun taşıma koşullarına uygun olarak teslim alınır ve araca yerleştirilir.
 • Uygun Fiyat: Paketleriniz mesafeye ve içeriğe en uygun şekilde hesaplanır ve uygun fiyat seçeneklerimizle taşınır.
 • Geniş Ulaşım Ağı: Perpa Kurye geniş ulaşım ağıyla en pratik ve hızlı kurye olanaklarını sunar.
 • Hijyenik Hizmet: Pandemi koşullarında herkes tedirgin ve hijyenik ihtiyaçları üst düzeyde tutma eğilimi göstermektedir. Firma olarak hizmet kapsamımızda hijyen ve temizliğe büyük önem vermekteyiz.

Hızlı kurye seçeneğiyle firmamız İstanbul’da her sektöre hizmet sunmaktadır. Birçok farklı sektörün can bulduğu kalabalık kent yaşamı gereği İstanbul, her alanda kurye hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Sanayileşenin ve farklı sektörlerin en dinamik merkezi olan metropolde yiyecek içecek sektöründen inşaat sektörüne kadar her sektörün aranan firması olarak hizmet vermekteyiz. Perpa Kurye’nin hizmet sunduğu bazı sektörleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Basın ve yayın sektörü: İstanbul, Basın ve Yayın sektörünün merkezi konumunda olan bir şehir olarak büyük önem taşır. Farklı alanlarda yayıncılık yapan binlerce insan İstanbul koşullarında gün içinde birçok paket teslimatı ihtiyacı duymaktadır.
 • Dizi / Film / Reklam sektörü: İstanbul’un hemen her noktasında çekim alanına sahiptir. Bu alanlarda gün içerisinde birçok farklı ürün, çeşitli sebeplerle şehir içinde değişik noktalara gönderiliyor.
 • Hukuk sektörü: Özellikle önemli ve resmî kurumların kapanma saatine yakın saatlerde acilen yetiştirilmesi gereken evraklar ve benzeri unsurlar Perpa Kurye ile gönderilebilir.
 • Yiyecek İçecek sektörü: Yiyecek ve içecek sektöründe büyük çoğunlukla kurye sistemi kullanılmaktadır. Genellikle hazır yiyeceklerin servisinin yanı sıra, özel üretim gıda ürünleri de gönderilebilmektedir.
 • E-ticaret sektörü: İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük çoğunluğu kurye seçeneğiyle gönderilmektedir. Perpa Kurye, önemli derecede E-ticaret ürünü için transfer hizmeti sunmaktadır.
 • İkinci el eşya sektörü: İnternetin yaygınlaşması web sitelerinde ikinci el eşya satışlarını da arttırmıştır. 

Yukarıda saydığımız ve daha sayamadığımız birçok farklı sektörel alanda Perpa Kurye özenle hizmet sunmaktadır.

Perpa Kurye, İstanbul Genelinde en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Farklı sektörlerde teslimat yapan firmamızın fiyat politikaları birçok farklı unsura göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle paketin ağırlığı ve içeriği gibi konular fiyat konusunda en etkili unsurlardır.

Hızlı kurye teslimatının en uygun fiyat politikalarıyla şekillendiği Perpa Kurye, İstanbul genelinde birçok noktaya aynı uygunlukta fiyat seçenekleri sunmaktadır. Perpa Kurye’nin fiyatlandırmaya en çok etki eden unsurları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • Teslim edilmesi planlanan ürünlerin miktarı ve ağırlığı, en önemli unsurlardan biridir.
 • Paketin teslim edileceği adresin mesafesi fiyatlandırmada ana konulardan biridir.
 • Paketin güvence ya da garanti kapsamında olması fiyat artışı sağlayabilmektedir.
 • Teslimat süresi fiyatlandırmaya az da olsa etki eden bir unsurdur.

Perpa Kurye, hızlı kurye seçeneğiyle bir telefon kadar uzağınızdadır. Web sitemiz üzeride bulunan sayfalarımızda yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp