İçeriğe geç

Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye
Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye bünyesinde İstanbul’un iki yakasını kapsayan hizmetlerimizden sonra Balmumcu için hazır ve nazır. Kurye ihtiyacı duyan eşyalarınızı şahsen adresinizden alır ve Beşiktaş Kurye güvenilirliğiyle teslim eder. Acil teslim alınması ve teslim edilmesi gereken eşyalarınız mı var? Güvenli taşıma gerektiren mektup veya belge gibi öğeleriniz adres değiştirmesi mi gerekiyor? Firmamız, hızlı bir şekilde sizi mağdur etmeden kuryenizi bir adresten bir adrese kolaylıkta götürecektir.

Balmumcu Kurye Hizmeti

Balmumcu Kurye hizmetine bağlı ekiplerimiz, İstanbul’un yollarını bilen tecrübeli şoförlerden oluşmaktadır. Hepsi alanında uzman ve işinin ehli insanlardır. Böylelikle, pandemi sebebiyle ivediliği ve önemi artmış kurye ihtiyaçlarınız sorunsuzca karşılanır. Peki neden normal bir kargo şirketi yerine Balmumcu Kurye hizmetimizden faydalanmalısınız? İşte bazı sebepler:

  • Pandemi nedeniyle artan yoğunluk sebebiyle kargo firmaları oldukça yavaş ve hantal çalışıyor. Bir kargonun teslim edilmesi neredeyse bir haftayı bile alabiliyor! Fakat hizmetlerimiz sayesinde kargonuz saatler içerisinde teslim edilecektir.
  • Acil teslimat gerektiren işlemler, çoğu kargo hizmetlerinin bünyesine dahil değil. Bu sebeple acil bir kargo gerektiği zaman eliniz kolunuz bağlı kalabiliyor. Neyse ki Balmumcu Kurye ile İstanbul içindeki acil kargo ihtiyacınız kolayca çözüme kavuşur.

Balmumcu kurye, her türlü kurye gönderim ihtiyacınıza cevabı olan bir hizmet anlayışına sahiptir. Gece gündüz, yağmur çamur demeden eşyalarınızın güven içinde teslimatı gerçekleşir. Taşımacılığını üstlendiğimiz ürünleri aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

  • Her türden dosya
  • Evrak ve belgeler
  • Mektuplar        
  • Zarflar
  • Yiyecek ve içecekler      
  • Kırılabilir eşyalar
  • Kartpostallar    

Yukarıdaki ürün grubu arasından herhangi birisi için kurye ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek! İletişime geçtiğiniz takdirde adresinize en yakın kuryemiz tarafınıza teslimatı gerçekleştirmek adına yönlendirilecektir.

Özellikle boyutu küçük ürünlerin taşınmasına yönelik kuryecilik işlemleri için Balmumcu Moto Kurye seçeneği hizmetinizdedir. İstanbul’un yoğun trafiğinden kolayca çıkan yetenekli motor sürücülerimiz sorunsuzca ve hızlı bir şekilde teslimatınızı gerçekleştirecektir. Bu süreçte eşyanıza herhangi bir zarar gelmez ve herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. Bölge genelinde güvenli ve hızlı kurye ihtiyacınız için Balmumcu moto Kurye servisimizden bize ulaşarak hemen yararlanabilirsiniz.

Balmumcu kurye için moto kurye ile taşınması mümkün olmayan bir teslimat ihtiyacınız varsa bile hiç sorun değil. Araç kurye servisimiz ile geniş ve ağır eşyalarınızın kurye ihtiyacı hızlı ve güvenilir bir hizmet için hemen arayın.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp