İçeriğe geç

Şişhane Kurye

Şişhane Kurye
Şişhane Kurye

Şişhane kurye hizmetlerimizle İstanbul içerisinde ulaştırmak istediğiniz tüm paketlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz uygun fiyat garantisiyle kendimizi her zaman yenilemekteyiz. Şişhane motor kurye olarak yıllardan gelen tecrübemizle teslimat işlemlerinizi gerçekleştirmek için buradayız. Özellikle İstanbul gibi trafik yoğunluğu yaşayan şehirlerde, kurye hizmetlerinden yararlanmak hayatlarınızı kolaylaştırır. Gerek acil yetişmesi gereken evraklarınız olsun gerek ise önemli bir paketiniz olsun, Şişhane kurye olarak hepsini taşımaya hazırız.

Firmamızın sizlere sunduğu köklü hizmet ağı ile Şişhane bölgesinden İstanbul’un istediğiniz yerine gönderim gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre size uygun beyoğlu kurye seçeneğini talep edip paketi kurye çalışanlarımıza teslim edebilirsiniz. Çalışanlarımız paketinizi hızlı ve güvenli bir şekilde talep ettiğiniz konuma ulaştıracaklardır. Geçirilen sürenin her bir aşamasında bilgilendirileceksinizdir. Özellikle aklınıza takılan herhangi bir soruda her zaman çağrı merkezimiz aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şişhane Kurye Hizmeti

Şişhane kurye hizmetleri olarak son teknolojiyi takip ederek sektördeki lider konumumuzu korumaktayız. Firmamızın sahip olduğu imkanları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Dijital Operasyon: Kurye sevkiyatlarınız ve idareleriniz için sektördeki en iyi operasyon yazılım programını kullanıyoruz. Bu yazılımı kullanan profesyonel operatörlerimizle sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz.
 • Motosikletli Kurye: Sahada paketlerinizin teslimini en hızlı şekilde gerçekleştirmek için tecrübeli A2 ehliyetli ve iş güvenliği belgesine sahip kadromuzla hizmet veriyoruz. Bundan dolayı, paketlerinizin güvende olacağını bilerek gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz.
 • Çağrı Merkezi: Herhangi bir sorununuzda veya sorunuzda çözüm odaklı ilerleyen ekibimizle sizler için çalışmaktayız.

Şişhane kurye olarak müşterilerimizin geri dönüt ve istekleri en önem verdiğimiz konulardır. Bu yüzden, zaman içerisinde müşterilerimizin taleplerine göre de hizmet ağımızı genişlettik ve genişletmekteyiz.
İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre geliştirdiğimiz motor kurye hizmetlerimizden sizin için en uygununu seçebilirsiniz.

 • Normal Kurye
  Normal kurye hizmetimiz, İstanbul şehri içinde bulunduğunuz noktadan istediğiniz yere gerçekleştirilir. Teslimatınız gün içinde, çalışma saatlerinde gerçekleştirilir. Fiyatlandırmada mesafe esas alınırken paketin boyutu ve ağırlığı gibi konuların detayları hakkında da çalışanlarımızla konuşabilir, paketinizin fiyatlandırmasını öğrenebilirsiniz.
 • Hızlı Kurye
  Hızlı kurye, İstanbul il sınırları kapsamında iki adres arasında sunulan bir kurye hizmetidir. Hızlı kuryeyi diğer hizmetler arasından ayıran özelliği, sizlerin belirlediği saat aralığı içerisinde teslim edilmesidir. Diğer bir değişle paketinizin tahmini teslim saatini siz belirlersiniz. Detaylı bilgilendirme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Acil Kurye
  Acil kurye, isminden de anlaşılacağı üzere acil bir durumu olan ve kısa sürede teslim edilmesi gereken paketler için kullanılan kurye servisidir. Burada motor kurye hızlı gitmez, belirlenen yere varmak için seri davranır. Acil kurye hizmeti, var olan şartlar durumunda en kısa sürede paketi teslim etmektir. Öncelikli ve acil olan paketlerde, müşterilerimiz bu hizmetimizi tercih etmektedir.
 • Arabalı Kurye
  Arabalı kurye hizmetimiz büyük ölçekli paketlerin taşınması durumunda en iyi seçenektir. İstanbul şehir sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. Gönderim gün içinde gerçekleşmektedir.
 • Gece Kurye
  Gece kurye, diğer hizmetler gibi İstanbul il sınırları içerisinde iki adres arasında gerçekleştirilir. Mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde nöbetçi kuryeler tarafından yapılan bir teslimat türüdür. Çalışma saatleri bittiğinde veya resmî tatillerde iletilmesi gereken paketleriniz varsa gece kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Uçak Kargo
  Uçak kargo hizmetimiz, İstanbul dışı hava taşıma hizmetleri olan illere gerçekleştirilen teslimat türüdür. Bu kargo hizmetimizi THY KARGO ofisi aracılığıyla müşterilerimize sunmaktayız. Bu hizmetimiz için daha detaylı bilgiye ulaşmak adına Şişhane Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp