İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Karaköy kurye hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, Perpa Kurye sizlerle beraber. En kaliteli hizmeti sizlere sunuyor. Karaköy kurye hizmetlerinde, moto kuryeler pek çok materyalin taşınmasını sağlamaktadır. Üstelik taşıma esnasında materyallerin güvenliğinden de firmamız sorumludur.

Aslında Beyoğlu kurye yasal olan her şeyi taşır. Bunları biraz daha özelleştirecek olursak şöyle sıralayabiliriz:

 • Evrak, paket, numune
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat
 • Plaka
 • Eşya
 • İlaç
 • Çiçek
 • Gıda ürünleri
 • Tekstil ürünleri
 • Hediye
 • Fatura
 • Diş malzemesi ve laboratuvar test ürünleri
 • Davetiye
 • Toplu dağıtım
 • Bilet ve anahtar
 • Teknolojik ürünler

Yani mutluluk sloganıyla yola çıkan Beyoğlu Kurye, sizlere en kaliteli hizmeti sunarak resmî olan neredeyse her şeyi ulaştırır.

Karaköy Kurye Hizmetleri

Motor kurye normal motorlu kuryelere ek olarak sizlere farklı taşıma imkânları da sunmaktadır. Normal kurye, hızlı kurye, acil kurye, arabalı kurye, gece kurye ve uçak kurye hizmetleri vardır.

Normal Kurye: Karaköy kurye hizmeti kapsamında firmamız, İstanbul’da içerisinde aldığı paketi normal olarak gün içerisinde teslim eder. Bu teslimatlarda genellikle motosiklet kullanılır.

Hızlı Kurye: Karaköy kurye hizmetleri veren Moto Kurye İstanbul içerisinde aldığı bir gönderiyi belirli bir süre içinde ulaştırır. Bu hizmette hızlı bir şekilde alıcıya teslimat esastır.

Acil Kurye: Perpa Kurye, Karaköy kurye hizmeti kapsamında İstanbul içerisinde teslim edeceği gönderiyi en hızlı şekilde alıcıya ulaştırır. Bu işi yaparken güvenliği en üst düzeyde tutmaktadır. İstanbul’un kalabalık bir şehir olması göz önüne alınacak olursa araçla yapılan teslimatlar gecikebilmektedir. Motosikletlerin daha hızlı hareket edebilmesini esas alarak Moto kurye boyutları motosiklete sığan gönderilerinizi en kısa sürede ulaştırır.

Arabalı Kurye: Boyutları motosiklet ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için firmamız, sizlere arabalı kurye alternatifi sunmuştur. İstanbul sınırlarında taşıması yapılacak olan gönderileriniz arabalı kurye hizmetiyle normal olarak ulaştırılır.

Gece Kurye: Mesai saatlerine ek olarak kurye hizmetinize ihtiyacınız olabilir. Bu noktada Motorlu kurye sizlere kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Mesai saatlerinin dışındaki zaman dilimlerinde ve tatillerde nöbetçi kurye ile gönderilerinizi ulaştırmaktadır.

Uçak Kargo: Genelde İstanbul içerisinde teslimat yapan firmamız şehir dışı gönderilerinizi de ulaştırmaktadır. En güvenli yollardan biri olan hava yoluyla gönderilerinizi hava limanı olan şehirlere ulaştırmaktadır. Karaköy kurye hizmeti başta olmak üzere pek çok hizmet seçeneği için firmamız, THY kargo ofisi ile anlaşma yapmıştır.

Sizler için Karaköy’de kurye hizmeti sunan firmamızın sunduğu bir diğer hizmet de acil moto kuryedir. Profesyonel kurye personeliyle sizlere güvenilir bir hizmet verir. Perpa Kurye sizin gönderinizi taşırken sizlere mahcup olmamak için elinden gelenin fazlasını yapan bir firmadır.

Acil moto kurye hizmeti sunan personel gizli kahramanlardır. İstanbul’un mahalle ve yollarını çok iyi bilen personel en kısa istikameti kullanarak gönderinizi en kısa sürede ulaştırmayı hedefler. Acil kurye ile normal kurye arasında fiyat farkı olmaktadır. Acil kurye hizmetini normal olandan ayıran en önemli özellik son derece hızlı ve güvenilir teslimattır.

Acil kurye hizmetinden sadece İstanbul il sınırları içerisinde faydalanabilmektesiniz. İstediğiniz taktirde gönderilerinizi (evrak hariç) sigortalamanız da mümkündür. Böyle bir durum söz konusu olmamakla beraber şayet paketiniz kayıp olursa kurye size gönderi ücretini misliyle ödeme mecburiyetindedir. Karaköy’de kuryecilik hizmeti veren Perpa Kurye böyle bir olay yaşamamıştır.

Karaköy Kurye’ye 0212 220 99 22 ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak web sitemizde yer alan telefon numaralarını arayarak en kaliteli ve güvenli hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp