İçeriğe geç

Akaretler Kurye

Akaretler Kurye
Akaretler Kurye

Kurye hizmetlerimizle istediğiniz evrak ve eşyaları, bütçe dostu fiyatlandırmalarla İstanbul’un her bir köşesine güvenli ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Kurye hizmeti verdiğimiz bölgelerden biri olan Beşiktaş Kurye servislerimiz devam etmektedir. Alternatif gönderim seçeneklerimiz arasından sizlere en uygun olan opsiyonu seçerek Akaretler kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Akaretler kurye hizmetlerimiz, 7 gün 24 saat evraklarınızı ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde teslimini sağlar.

Yıllardan beri gelen tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz ile talep ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde yerine getiririz. Bundan dolayı, taşınmasını dilediğiniz her türlü paketinizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz.

Akaretler Kurye Hizmeti

Firmamızın İstanbul’un her bir sokağına yayılmış köklü hizmet ağı ile dilediğiniz adrese gönderim sağlayabilirsiniz. Bu gönderimi gerçekleştirmek adına bizlere şu şekillerde ulaşabilirsiniz:

  • Kurye ihtiyacınızda istediğiniz gün ve saatte, Whatsapp hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Web sitemizden isteğiniz kurye hizmetini talep edebilirsiniz.
  • Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak kurye hizmetlerimiz ikiye ayrılmıştır. Sitedeki iletişim numarasından siz hangi yakada bulunuyorsanız ona göre talebinizi ilgili numaralar aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Akaretler kurye hizmetlerimiz sadece bulunduğunuz bölge ve semt ile kalmayıp İstanbul’da istediğiniz yere teslim gerçekleştirmektedir. Özellikle fiyatlandırmalarımız mesafe üzerinden sağlanırken aynı zamanda paketinizin türü ve hangi araçla teslim edileceği de önem taşımaktadır. Burada müşterilerimize sağladığımız farklı hizmet şekilleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi; normal, hızlı, acil, gece, arabalı kurye ve uçak kargo olarak sıralayabiliriz.

1. Normal Kurye

Normal kurye hizmetimiz İstanbul il sınırları içerisinde iki adres arasında gerçekleştirilen bir teslimat türüdür. Teslimat, gün içinde gerçekleştirilir. Her zaman dile getirdiğimiz gibi paketinizi İstanbul’un istediğiniz yerine en güvenli şekilde götürebiliriz.   

2. Hızlı Kurye

Hızlı kurye, İstanbul il sınırları içinde iki adres arasında gerçekleştirilen teslimat şeklidir. Burada önemli olan durum, müşterilerimizin belirttiği saat aralıkları içerisinde teslimatın gerçekleştiriliyor olmasıdır. Paketinizin tahmini teslim saatini bilirsiniz. Normal kuryenin aksine daha öncelikli ve belli bir süre içerisinde hallolması gereken teslimatlar için bu hizmetimizi tavsiye etmekteyiz   

3. Acil Kurye

Öncelikli ve acil olan paketlerinizde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Altını çizmeliyiz ki en hızlı hizmetlerimizden biri olması güvenliğimizden ödün verdiğimiz anlamına asla gelmemektedir. Paketlerinizin güvenliği bizim için her zaman en büyük önceliktir.  

4. Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmetimiz, motosiklet ile taşınmayacak boyutlarda olan paketleriniz için en iyi seçenektir. İstanbul il sınırları içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir. Gönderim gün içerisinde yapılmaktadır. Burada araçlarımız paketlerinizin taşınması için tamamen uyumlu olup bizlere teslim ettiğiniz ürünlerin güvenliği düşünülmektedir. Paket servis sistemi aksine kurye teslimatı çok daha güvenli olup paketin sağlam teslim edilmesi önceliktir.   

5. Gece Kurye

Gece kurye hizmetimiz nöbetçi kurye ile yapılan teslimatlardır. Bu teslimatlar İstanbul il sınırları iki adres arasında gerçekleştirilip mesai saatleri harici ve tatil günlerini kapsamaktadır. Mesai saati sonrası veya resmî tatillerde acil iletilmesi gereken paketleriniz için bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz.   

6. Uçak Kargo

İstanbul dışında olup hava taşıma hizmetleri olan illere yapılan teslimattır. THY KARGO ofisi aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. İstanbul dışına ulaştırılması gereken paketleriniz varsa sizler için en uygun seçenek budur.  

Zamanın değerini her geçen gün daha iyi anladığımız bu dönemde, şehir hayatına ayak uydurmak zor olabileceğini en iyi biz biliyoruz. Bundan ötürü çeşitli hizmetlerimiz, ilgili personelimiz ve güvenli araçlarımız ile paket teslimlerinizi istediğiniz zaman Akaretler Kurye ile gerçekleştirebiliriz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp