İçeriğe geç

Tophane Kurye

Tophane Kurye
Tophane Kurye

Verdiği kurye hizmetiyle adından söz ettirmeyi başaran firmamız yüksek kalite standartlarına uygun ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Aynı şekilde kadrosunda yer alan tüm kuryeleri, eğitimli ve İstanbul trafiğine hâkim olan kişilerdir. Özenli bir şekilde sunulan Tophane kurye hizmetiyle de firma, müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İçinde bulunduğunuz modern yaşam şartları, pek çok işte hızlı olmanın gerekliliğini arttırmıştır. Günlük işlerinizi kısa sürede halletmek istediğiniz gibi gönderilerinizi de kısa sürede ulaştırmak istersiniz. Tam bu noktada imdadınıza yetişen firmamız, Tophane bölgesi başta olmak üzere İstanbul’da farklı noktalarda da motorlu kurye hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmetler şu şekilde açıklanabilir:

  • Motorlu kurye hizmeti, kişilerin teslimat süresinin uzunluğundan kaçınmak için başvurduğu yöntemler arasındadır. Moto Kurye ailesi Tophane kurye hizmetlerinde, aynı gün içerisinde dilediğiniz saatte teslimat sağlayarak gönderinizi güvenli bir şekilde teslim etmektedir.
  • Belirli bir standarda sahip olan klasik kargo süreci, kurye hizmetlerine göre oldukça yavaştır. Kuryelerimiz sizlere ihtiyacınız doğrultusunda en hızlı hizmeti vermektedir.
  • Gönderilerinizin güvenilir bir şekilde ve özenle teslim edilmesini arzu edersiniz. Kurye hizmeti veren firmamız, gönderilerinizin değeri ne olursa olsun, aynı özenle en kısa sürede adrese teslim etmeyi amaçlamaktadır.
  • Gönderileriniz sizin için ne kadar önemliyse, bizim için de aynı derece önemlidir. Tüm ekibiyle sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için çalışmaktadır.
  • Firmamız ile her türlü ürünün teslimatını yapabilirsiniz. Evrak, paket, kıyafet, eşya, çiçek gibi ürünlerinizin zarar görmemesi sizin için önem taşıyor olabilir. Firmamız ürünlerinizi taşırken kargo şirketlerinden daha özenli davranacağı için hiçbir hasar oluşmayacaktır.

Tophane Kurye Fiyatları

Şirketimiz güvenilir ve kaliteli kurye hizmetiyle sektörde farkını ortaya koymaktadır. Klasik kargo süreci, oldukça yavaş ilerlemektedir. Öyle ki 3-10 gün kargo beklemek zorlayıcı olabilmektedir. Özel kurye fiyatlarının yüksek olacağını düşündüğünüz için klasik kargo sürecine de tamam diyor olabilirsiniz. Ancak Perpa Kurye ile iletişime geçerek fikrinizi değiştirebilirsiniz. Tophane kurye hizmetleri sunan firmamız, sizlere en cazip fiyatlı hizmetleri sunmaktadır.

Tophane kurye hizmeti veren firmamız ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti vermektedir. Fiyatlandırma paketinizin büyüklüğüne, seçtiğiniz teslimat çeşidine ve gönderileceği uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Gönderi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Moto kurye hizmeti sunan firmamız, belirlediği ücret karşılığında sizlere gizlilik, güven ve aynı gün teslimat garantisi vermektedir. Bunun yanında işinde profesyonel ve güler yüzlü iletişim kadrosuyla sorularınızı cevaplamak amacıyla sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Gönderiniz vermiş olduğunuz adrese ulaştığında firmamız, sizler ile iletişime geçerek bildirimde bulunur.

Tophane Kurye Hizmeti ile Teslimat

Perpa Kurye, hızlı ve güvenilir olarak teslimatınızı yaparken müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Eğitimli ve profesyonel kadrosu ile sunduğu hizmetteki kalite sayesinde müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımaktadır.

Tophane kurye hizmeti veren Perpa Kurye ile mesai saatleri haricinde de gönderimde bulunabilirsiniz. Acil olarak yollamak istediğiniz bir gönderi var ise gün içinde herhangi bir vakitte çağrı merkezine ulaşarak İstanbul’da yer alan arzu ettiğiniz adrese teslimat yapılır. Firmamız, gönderiniz hakkındaki hassasiyetinizi göz önüne alarak mesai saatleri dışında dahi kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Beyoğlu Kurye, teknolojiyle iç içe bir yapıya sahiptir ve kurye hizmetine erişimi kolaylıkla sağlamaktadır. Web sitesinin iletişim bölümünden kolayca ulaşabileceğiniz numaralarıyla, iletişim personeli ile bağlantı kurabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp