İçeriğe geç

Ortaköy Kurye

Ortaköy Kurye
Ortaköy Kurye

Acil gönderilmesi gereken evrak, paket ve ürünler için kurye hizmetleri alınmaktadır. Ortaköy kurye hizmetleri de bu noktada en kaliteli hizmeti sunuyor. Kurye hizmetlerimiz alanında uzman motorlu kurye elemanlarımız tarafından güvenle gönderilerinizi karşı tarafa iletilmesi şeklinde devam etmektedir.

İstanbul’da her yoğun trafikli bölgelerde olduğu gibi Ortaköy semtinde de acil motorlu kuryeye ihtiyaç vardır. Çünkü Boğaziçi ve İstanbul Üniversitesi gibi okul bu bölgede yer alıyor. Bu yüzden üniversite evraklarının hızlıca ulaştırılması gerektiğinde motorlu kurye ihtiyacı ortaya çıkıyor. Ortaköy’de acil gönderilerinizi hızlı şekilde istediğiniz konuma ulaştırıyoruz.

Ortaköy içerisinde Çırağan, Dolmabahçe Sarayı gibi önemli yapıların olduğu bir konumda yer alır. Aynı şekilde bu önemli yapıtlara yapılacak acil evrak, paket ve gönderiler için motorlu kurye hizmetine gerek duyuluyor. İstanbul’un diğer ilçelerine göre yüzölçümü küçük olan Ortaköy ilçesinde motorlu kurye hizmetleri daha hızlı hareket edebilmektedir. Küçük olmasının yanında Ortaköy, dağınık bir yerleşime de sahip değildir. Bu durumun ortaya çıkardığı avantaj ile gönderileriniz, 30 dakika içerisinde alıcısına teslim edilebilmektedir.

Ortaköy Kurye Hizmeti

Ortaköy ilçesinde Beşiktaş kurye  hizmetlerimizin detayları arasında şunlar sayılabilir:

 • Ortaköy içerisindeki tüm alıcı konumlarına gönderileriniz 30 dakika içerisinde personelimiz ile ulaştırılmaktadır.
 • Yakın ilçelerden de evrak, paket ve gönderileriniz Ortaköy ilçesindeki konumlara da hızlıca teslim edilmektedir.
 • Firmamızın Ortaköy kurye fiyatları da oldukça uygundur.
 • Kurye hizmet detaylarımız arasındaki diğer bir konu gönderilerin titizlikle adresinizden alınarak güvenle alıcıya teslim edilmesidir.
 • Gönderilerinizin adresinizden alınıp alıcıya teslim edilmesine kadar geçen süre firmamızın garantisi altındadır.
 • Her türlü sorunda firmamızla iletişime geçerek sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kurye hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şöyledir:

 • Ortaköy ilçesinde kurye hizmeti alacağınız zaman bizlere tüm bilgileri eksiksiz olarak iletmeniz gereklidir.
 • İletişime geçtiğinizde vereceğiniz bilgilerin doğru ve güncel olmasına dikkat edilmeli. Aksi durumda kurye hizmetinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir.
 • Diğer dikkat edilmesi gereken gönderilerinizin gideceği adresin güncel ve içerisinde alıcının olmasına dikkat edilmeli. Aksi durumda gönderiniz iade olacaktır.
 • Adresinize gelen motorlu kuryenin başka bir adrese firmamızla iletişime geçmeden yönlendirilmeye çalışılmamalıdır.
 • Kırılacak olan gönderiler varsa kurye ekibine bilgi verilmesi de gereklidir.
 • Müşteri olarak diğer önemli nokta gönderilerinizin içeriğini kurye personeline söylemeniz gereklidir. Çünkü kurye firmamız yasal olmayan hiçbir evrak, paket ve ürünün taşınma işlemini gerçekleştirmez.

Ortaköy ilçesindeki kurye hizmetleri diğer ilçelere göre daha hızlıdır. Bunun en önemli nedeni, Ortaköy’ün küçük bir semt olmasıdır. Kurye ekibimiz Ortaköy içerisindeki gönderileri en geç 30 dakika içerisinde alıcısına ulaştırmaktadır. Ancak gönderi başka ilçelere gidecekse gönderim süresi uzayabilir. Kurye hizmetleri kapsamında İstanbul içindeki adreslere 60 dakikada teslimat yapılmaktadır. Firmamızdan uygun fiyatlarla acil kurye hizmeti almak için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamızın kurye hizmetlerinde kullandıklara motosikletler son modeldir. Bu yüzden gönderilerin alıcıya teslim edilmesinde araçlar arıza yapmaz. Ortaköy kurye hizmetleri personellerimiz A2 ehliyetli ve profesyonel şoförlerden oluşmaktadır. Bu yüzden gönderi teslimatında gecikmelerin yaşanma ihtimali hayli azdır. Müşterilerimizin memnuniyetine dikkat ederek gönderilerinizi gecikmesiz alıcısına teslim ediyoruz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp