İçeriğe geç

Esenler Otogar Kargo

Esenler Otogar Kargo
Esenler Otogar Kargo

Sürekli bir yükseliş eğiliminde olan ve her gün biraz daha yoğunlaşan insan ve araç trafiği özellikle kargo hizmetlerini sekteye uğratmaktadır. Ulaşım alanında yaşanan gecikmeler kargoların teslimat sürelerini de uzatmakta ve memnuniyetsizliği aynı şekilde arttırmaktadır. Esenler otogar kargo hizmetlerimiz ile sizleri bu karmaşadan kurtararak her gönderiniz için hızlı ve kaliteli çözümler oluşturuyoruz. En çok tercih edilen uygulamalarımızdan olan otogar kargo hizmetimiz ile paketlerinizi zamandan oldukça tasarruf sağlayarak alıcılarınıza hızlı ve kaliteli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

Kargolarınızı anlaşmalı olduğumuz otobüs firmalarının sefer düzenlemelerine bağlı olarak dilediğiniz şehre bir an önce ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her şehir için birçok sefer gerçekleştirildiğinden mümkün olan en yakın sefere paketlerinizi yetiştirerek zaman açısından ciddi kazanımlar vadediyoruz. Esenler otogar kargo işlemlerimizi en üst seviye kalite ile uygulayarak oluşabilecek tüm risklere karşı önlemlerimizi alıyoruz.

Bizlerle iletişime geçerek ilettiğiniz talepleriniz doğrultusunda kuryelerimiz ile paketlerinizi adresinizden teslim alarak ilk otobüs seferlerine yetiştiriyoruz. Kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyen tüm uzman kadromuzla bütün işlem aşamalarında titizlikle çalışıyoruz. Normal kargo ve nakliye firmalarının düzenlemelerinden farklı olarak hareket saati gibi bir bekleme süresini ortadan kaldırarak 7/24 kesintisiz teslimat imkânı sunuyoruz. Bizlere teslim ettiğiniz paketlerinizin içeriklerine bakılmaksızın tüm gönderileriniz aynı özenle taşınarak güvencemiz altında işlem görmektedir.

Esenler otogar kargo hizmetlerimizde hız ile birlikte kaliteli teslimatların ifade etmiş olduğu önemin bilincinde hareket ediyoruz. Teknoloji ile birlikte gelişen uygulamaları vakit kaybetmeden hizmetlerimize ekleyerek kendimizi geliştirme noktasını da göz ardı etmiyoruz. Personellerimize gerekli eğitimleri vererek her aşamada kusursuz bir hizmet sunmayı istiyoruz. Esenler otogar kargo işlemlerimizde uzak yakın fark etmeden tüm şehirlere sizin adınıza tüm gönderilerinizi zamanında teslim etmenin vermiş olduğu keyifle her zaman sizlerin yanında oluyoruz.

Esenler Otogar Kargo Hizmeti

Kargolarınızı ölçüleri, gideceği mesafe ve ağırlıklarına göre fiyatlandırıyoruz. Uygulamış olduğumuz tüm ücretlendirmeleri oldukça makul seviyelerde tutarak fiyatlarımızın bütçenize zarar vermesini engelliyoruz. Tüm teslimat aşamalarında kargo takip sistemimiz ile sizleri bilgilendiriyoruz. Sormak istediğiniz ve aklınıza takılabilecek tüm konularda müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile sorularınızı cevaplıyoruz. Hızımızı kesmeden gerçekleştirdiğimiz işlemleri yaparken kaliteden de asla ödün vermiyoruz.

Esenler otogar kargo hizmetlerimiz ile taşıma ve teslimatın her bölümünde son derece hassas davranışlar sergileyerek oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Yasa ile taşıma şartları belirlenen ve taşınmasında herhangi bir problem bulunmayan tüm ürünlerinizi alıcılarına götürüyoruz. Kıymetli eşyalarınız, ticari ve bireysel gönderileriniz, gıda ürünleriniz, evrak ve dokümanlarınız, tıbbi malzemeleriniz ve tüm gönderilerinizi gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Hız ve kalite adına çözüm yolları sunan Esenler otogar kargo faaliyetlerimiz ile işinizde meydana gelen yükselmeleri takip etmenin keyfini çıkarın.

  • Her aşamada üstün kalite anlayışı
  • Kargonun tüm süreçlerini takip etme özelliği
  • 7/24 sürekli teslimat seçenekleri
  • Hızlı ve acil gönderim desteği
  • Tecrübeli personel ile üst düzey hizmetler
  • Teslimatın başından sonuna kadar müşteri hizmetleri özelliği

Gibi tüm hizmetlerimizi her zaman en üst seviyede gerçekleştirerek herhangi bir sorun yaşamadan ve yaşatmadan tamamlamak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sunulan hizmetin kalitesinin tesadüf olmadığını bizlerle diyalog kurmaya başladığınız ilk andan tüm işlemlerinizin yerine getirilmesi aşamalarının sonuna kadar tecrübe ederek göreceksiniz. Kaliteli, hesaplı ve hızlı gönderim seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hemen randevu oluşturmak için bizleri arayınız.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp