İçeriğe geç

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye
İstanbul Kurye

Zamanın hızla aktığı gece gündüz uyumayan şehir İstanbul’da Perpa Kurye olarak teslimat işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren İstanbul kurye seçenekleri ile tüm gönderilerinizi adrese ulaştırmaktayız. Ucuz paket teslimatları arıyorsanız ancak kalite önem veriyor ve güvenilirlikten ödün vermek istemiyorsanız Perpa Kurye’den başkasını aramayın.

İstanbul paket teslimatı konusunda uzun yıllara yayılan deneyim sayesinde müşterilerimiz arasında güçlü bir itibar kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin bir paket gönderirken en fazla seçeneğe sahip olmalarını sağlamak için çabalıyoruz. Bu nedenle seçeneklerimiz her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir. Müşterilerimize rakipsiz fiyatlarla piyasadaki en iyi paket gönderme deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz. Üstelik en hızlı ve güvenilir biçimde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fiyatlandırma veya destek ile ilgili bir sorunuz mu var? Müşteri Hizmetleri ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

İstanbul Kurye Hizmetlerimiz

Kullanımı kolay sistemimiz, paket teslimatınızın rezervasyonunu çok kolaylaştırır. Ücretsiz anında fiyat teklifi alın ve size uygun bir kurye hizmeti seçin. Bunun için hemen şimdi WhatsApp veya sabit hat üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sizler için en iyi seçenekleri sunmak için gelişmeye devam ediyoruz. Bu aşamada İstanbul’un her noktasına kurye hizmetimiz devam etmektedir. İstanbul kalabalığından etkilenmeden gönderilerinizi adrese teslim etmek istiyorsanız size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. İşte sizler için gururla sunduğumuz hizmetlerimiz:

Normal Kurye

İstanbul içi normal kurye hizmetimizle hızlı ve güvenilir kurye avantajlarından faydalanabilirsiniz. Normal kurye hizmetimizle, aynı gün içinde üstelik mesai saatlerine takılmadan teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz uygun gördüğünüz saat ve gün için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Tüm süreçlerin profesyonel çalışma ilkeleriyle gerçekleştirildiğini bilin! Evrak ve paketleriniz firmamız güvencesi altında adrese teslim edilmektedir. Pandemi şartlarını da dikkate alarak hijyen kurallarına da ekstra önem vermekteyiz.

Gönderileriniz, gönderi tipinize uygun materyallerle taşınmaktadır. Isısını korumak istediğiniz gönderiler için uygun çantalarla hizmet vermekteyiz. Tüm teslimat sürecinde gönderiler, sıcaklık, rüzgâr, hız vb. koşullardan etkilenmeden taşınmaktadır.

İstanbul’un hangi noktası olursa olsun tüm lokasyonlara hâkim ve teknolojiyi etkin kullanan ekibimizle teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Üstelik tam da taahhüt ettiğimiz vakitte! Normal kurye hizmetimiz için teslimat süresi 120 dakika ile 180 dakika arasında değişmektedir. İstanbul’un bir ucundan diğerine en fazla 3 saat sürecek bu hızlı ve güvenilir teslimat seçeneğini hemen keşfedebilirsiniz!

Express Kurye

En hızlı şekilde adrese ulaşmasını arzu ettiğiniz gönderileriniz için express kurye seçeneği ile yanınızdayız. Hızlı ve güvenilir taşımacılık fırsatlarından yararlanmak için hemen İstanbul kurye servisimizi tercih edebilirsiniz.

İletişim kanallarımız aracılığıyla adrese kurye çağırmanız mümkündür. Sizden teslim aldığımız gönderilerimizi istediğiniz adrese en hızlı biçimde ulaştırmaktayız. Gönderileriniz, talep ettiğiniz adrese göre 60 dakika ile 90 dakika arasında teslim edilmektedir.

Eğer e-ticaret ve eve teslim gibi seçeneklerle hizmet veren bir işletmeyseniz Express kurye seçeneğimiz tam size göre! Bir iş birliği içerisinde gönderilerinizi müşterilerinizle buluşturmak için çalışıyoruz. Ya da dilerseniz her türlü ilaç, çiçek, evrak, teknolojik cihaz vb. gibi gönderileriniz için de Express kurye servisimizi tercih edebilirsiniz.

Mesai saatleri dışında adrese ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz için endişelenmeyin! Firmamızın profesyonel ekibi, istediğiniz saatte teslimatı gerçekleştirmektedir.

VIP Kurye

Tüm özel gönderileriniz için VIP kurye seçeneğimizi hemen tercih edin. Gönderileriniz VIP seçeneklerle adrese ulaştırılmaktadır:

  • Hızlı
  • Güvenilir
  • Sigortalı
  • Kişiye Özel Teslim

Seçenekleriyle ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz için VIP kurye seçeneğini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Haftanın her günü ulaşabileceğiniz VIP kurye hizmetimizle, teslimatın her bir süreci titizlikle yürütülmektedir. Üstelik olası gecikme, kayıp, hasar gibi durumlarda da gönderilerinizi sigortalı biçimde taşımaktayız.

Gece Kurye

Sizler için sunduğumuz gece kurye hizmeti ile günün her saati gönderileriniz adrese teslim etmekteyiz. Ulaştırmak istediğiniz tüm evrak ve paketleriniz için mesai saatlerini beklemenize gerek yok!

Gece kurye servisimizde, sizden teslim alınan gönderiler en güvenilir biçimde adrese ulaştırılmaktadır. İstanbul’un dört bir yanına gece kurye hizmeti vermeye devam ediyoruz. Üstelik İstanbul’un çevre illeri için de gece kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu servisimizle uzaklar yakın geceler gündüz oluyor.

Hemen iletişime geçin, avantajlı fiyatlardan ve kaliteli hizmet politikamızdan faydalanın. İstanbul kurye olarak uzun yıllardır olduğu gibi bugün de hizmetinizdeyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp