İçeriğe geç

Sütlüce Kurye

Sütlüce Kurye hizmeti ile teslimatlarınızla ilgili endişeler son buluyor. İçiniz rahat bir şekilde paketlerinizi teslim edebileceğiniz adrestesiniz. İstanbul’un yorucu kalabalığında teslimat işlerinizi pratik bir şekilde halletmenin yolunu mu arıyorsunuz? Vakit kaybetmeden, güvenilir bir biçimde paket ve evraklarınızın teslim edildiğinden emin olmak mı istiyorsunuz? Belki de tek seferlik bir çözüm değil teslimatlarınız için güveneceğiniz sürekli ve uzun ömürlü bir çözüm arıyorsunuz. Tüm arayışlarınız için doğru adrestesiniz.

Sütlüce’den evrak, paket, koli biçimindeki tüm gönderilerinizi teslim alarak arabalı, yaya veya motorlu kurye ile adrese teslim ediyoruz. Sütlüce kurye hizmetimizde alıcıyı adreste bulamamak, söz verilen saatin dışına çıkmak gibi bir olumsuzluk söz değildir. Sütlüce ve civarındaki tüm gönderileriniz, İstanbul’un istediğiniz noktasına güvenle ulaştırılmaktadır.

Kurye sektörüne adını veren firmamız, teslimatlarınızın güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Profesyonel hizmet misyonuyla çalışan ekibimiz her türlü evrak ve paketinizi tam saatinde yerine ulaştırmaktadır.

Sütlüce Kurye Hizmeti

İstanbul sınırları içerisinde ulaşım gibi teslimat işleri de kimi zaman hepimizi zorlamakta. Trafikteki yoğunluk, kalabalık, mesafedeki uzaklık, zaman gibi faktörler teslimat işlerini kimi zaman aksatmakta.

Hele ki Sütlüce gibi İstanbul’un yoğun semtlerinden biri için kurye arayışında iseniz stresiniz daha da artabilir. Ama endişe etmenize gerek yok. Teslimatla ilgili stres yaşamamanızın bir yolu var. Beyoğlu Kurye, sizleri teslimat stresinden kurtarıyor. Firmamız ile çalıştığınızda:

  • Kendi işlerinizi aksatmadan,
  • Vakit kaybetmeden,
  • Taahhüt edilen zamana uygun,
  • Mesai saatleri sınırına takılmadan,
  • Yorulmadan,
  • Ürünleriniz hiçbir zarar görmeden teslimat süreci tamamlanacaktır.

Sütlüce Kurye Teslimat Süresi

Firmamıza teslim ettiğiniz evrak veya paketlerinizin zamanında adresine ulaşacaktır. Eğer teslimat işleminin gün içinde gerçekleşmesini isterseniz “Normal Kurye” hizmetini tercih edebilirsiniz. Bununla beraber arzu etmeniz halinde teslimat işlemini belirlediğiniz saatte de gerçekleştirmekteyiz. Gece teslim edilmesini arzu ettiğini paketleriniz de güvenle adresine ulaşmaktadır. Sütlüce’den teslim aldığımız gönderilerinizi İstanbul’un istediğiniz noktasına ulaştırmaktayız. Eminönü’nden Fatih’e, Üsküdar’dan Kadıköy’e, Şişli’den Maslak’a… İster İstanbul’da trafik yoğunluğunun olduğu kalabalık noktalar olsun isterse uzak mesafeler fark etmez. Gönderiniz daima söz verdiğimiz şekilde alıcısına ulaşmaktadır.

Teslimat işlemleriniz için tatil günleri sınırına da takılmanıza gerek yok. Veya mesai saatleri dışında da paketlerinizin arzu ettiğiniz adrese ulaşmasını tercih edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da Perpa Kurye’nin profesyonel ekibi hizmete devam etmektedir.

Sütlüce Kurye Hijyen Kuralları

İçinde bulunduğumuz dönem, hepimizin bildiği gibi sağlığımız için ekstra dikkat ettiğimiz bir dönem. Etkileşime girdiğimiz insanlarla aramızda güvenli bir mesafe bırakma gayretindeyiz. Bulunduğumuz ortamların da hijyenik olmasına dikkat ediyoruz. Elbette kişisel sağlığımızı korumak için tüm bu isteklerde bulunmak hakkımız.

Sağlığınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Tüm teslimat sürecinde maske, sosyal mesafe ve hijyen gibi kurallara ekstra hassasiyet gösteriyoruz. Paket ve evraklarınızı sizden güvenle teslim alıp arzu ettiğiniz adrese güvenle teslim ediyoruz.

Sütlüce Kurye Profesyonellik

Perpa Kurye olarak teslimat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve profesyonelliği misyon edinmiş bir firmayız. Hizmetin kalitesi için teslimatınıza; motorlu, yaya, arabalı kurye seçeneklerini uyarlamaktayız. Gerektiği takdirde uçak kargo hizmetiyle de gönderilerinizi adrese ulaştırmaktayız.

Unutmayın ki kurye, kargo değildir. Kargo, paketlerle toplu olarak ilgilenmektedir. Ancak Moto kurye hizmetinde, paketiniz özel bir alakayla adrese ulaşacaktır. Yaptığı işin bilincinde olan profesyonel elemanlarımız teslimat işini özenle gerçekleştirmektedir. Kargoda karşılaştığınız tüm olumsuz deneyimleri unutun. Gecikmeler, taahhüt edilen sürenin dışına çıkma, paketin zarar görmesi gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Taşıdığımız şey her ne olursa olsun teslim aldığımız biçimde teslim edilecektir. Büyük ebattaki ya da hassasiyet isteyen paketleriniz de gönderi türüne uygun biçimde taşınmaktadır.

Sütlüce Kurye Hizmeti Fiyatları

Sütlüce ve İstanbul’lular için sunduğumuz hizmetimizde daima müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Fiyatlandırma seçeneklerinde de müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Firmamız, fiyatlandırmada yanıltıcı biçimde oynama yapmamayı ve değerli müşterilerimizi mağdur etmemeyi misyon edinmiştir. Tüm profesyonelliğimizin yanı sıra fiyatlandırmada ekonomik bir politika sürdürmekteyiz. Fiyatlandırma konusunda detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp