İçeriğe geç

Osmanbey Kurye

Osmanbey Kurye
Osmanbey Kurye

Uzun yıllardır bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi hizmet seçeneklerini sunmaktadır. Bu hizmet seçeneklerinden biri de Osmanbey kurye hizmetidir. Firmamız tüm çalışanlarını tek bir merkezden organize eden uzman operasyon ekibine sahiptir. Bu sayede İstanbul ve çevresinde hızlı ve sistematik bir şekilde taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışan bir ekiple müşterilerine ulaşmaktadır. Yoğun bir trafik ağına sahip olan Osmanbey genelinde de hizmetlerimizi aynı titizlikle sürdürüyoruz.

Osmanbey Motor Kurye

Osmanbey’de sunduğumuz kurye hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü kurye ihtiyacını karşılıyoruz. Osmanbey motor kurye çalışma şeklimizi açıklamak gerekirse:

 • İlk olarak müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek gerekli gönderi bilgilerini verirler.
 • Motorlu kuryemiz ana merkezimizin yönlendirilmesi ise gönderi sahibinin konuma doğru yola çıkar.
 • Gönderi sahibinin adresine ulaştıktan sonra gönderileri teslim alır ve karşı tarafa iletmek için ayrılır.
 • Aldığınız hizmet çeşidine göre gönderiniz en kısa sürede alıcısına ulaştırılır.

Firmamızdan hizmet almak için bizleri aramanız yeterlidir.

Osmanbey Kurye Çalışma Saatleri Nelerdir?

Perpa kurye firmamız hafta sonu dahil 7 gün 24 saat kesintisiniz kurye hizmetleri vermektedir. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak için gönderinize uygun hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde firmamızdan hizmet almak için kurye hizmet formu doldurmanız yeterlidir. İstanbul Osmanbey moto kurye hizmet formunu web sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz.

Osmanbey Kurye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece gönderileriniz hızlıca alıcısına ulaştırılır:

 • Öncelikle acil moto kurye ile gönderi iletmek isterseniz evrak, paket gibi gönderilerin hazır olması gereklidir.
 • Eğer hızlı motorlu kurye bekletilmemesi gerekiyor. Bekleme yaşandığı zaman ekstra ücret yansıması oluşabilir.
 • Gönderinizin gideceği adresin güncel olması önemlidir.
 • Kargo paketlerinizi kurye personeline iletirken karşı tarafın iletişim bilgilerini iletmeniz gerekir. Çünkü her duruma karşı tarafın aranması gerekebilir.
 • Firmamıza gönderi sahibi ve alıcının adresi eksiksiz bir şekilde iletilmesi, dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.
 • Gönderinizi moto kurye personelimize teslim etiğiniz zaman mutlaka makbuz doldurulmalı ve bir örneği saklanmalıdır.
 • İletilecek gönderinin kanunen taşınmasının yasal olması gereklidir. Gönderi içeriğinin kurye elemanımıza bildirilmesi önemlidir.
 • Firmamızdan Express motorlu kurye hizmeti aldığınızda gönderilerin tarafımızca ambalajlanıp bekletilmesi de dikkat edilecekler arasında yer alır.
 • Firmamızla ile ilgili herhangi bir sorun ve gönderim adresi değişikliğinde kurye ekibine bilgi verilmesi gereklidir.
 • Son olarak motorlu kurye personeline başka bir gönderi için teklifte bulunulmamalıdır.

Osmanbey Moto Kurye Gönderi Koşulları

Şişli kurye gönderi koşullarımız müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmet alması içindir. Gönderi koşullarımız teslimat detayları ile ilgili firmamıza bilgi vermenizden ve teslimat sonuna kadar geçen sürede geçerlidir. Teslimat sürecinde geçen zaman firmamızın güvencesi altındadır. İster özel gönderilerinizi ister işyeri gönderilerinizi özenle alıp karşı tarafa iletiriz.

Osmanbey semtinde evrak, paket ve özel gönderilerinizi bulunduğu lokasyondan alıp 45 dk içerisinde alıcısına hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda diğer tüm ilçelerde de Moto Kurye firmamız hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul içi gönderi teslimat süremiz ortalama 2 saat olarak uygulanmaktadır. Bu süre içinde kaliteli ve hızlı teslimatın öncü firması Moto Kurye, gönderilerinizi güvenle taşır. Gönderilerin güvenliği hususunda oldukça titiz davranan firmamız, tüm paketlerin güvenle ve hızlı şekilde taşımasını yapmaktadır.

Osmanbey’de kurye hizmetlerimize perpakurye.com web sitemizden online olarak veya iletişim numaralarından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm Osmanbey kurye hizmet seçenekleri için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kişisel ve iş yeri gönderilerinizin hızla ve güvenle alıcısına ulaşmasını isterseniz, bizleri arayabilirsiniz.

Perpa Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp