İçeriğe geç

Şehir İçi Kurye

Şehir İçi Kurye
Şehir İçi Kurye

Şehir içi kurye hizmetleri özellikle pandemiden sonra sıklıkla tercih edilen hizmetler haline geldi. İnsanlar bazı gereksinimleri daha net bir şekilde görünce bu durumda kurye hizmetlerine talep de gitgide arttı. Çok daha büyük bir talebin olduğunu ve her geçen gün kurye ihtiyaçlarının daha da arttığını görüyoruz. Bu süreçte önemli noktalardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki eğitimli personeller aracılığıyla yapılmasıydı. Bu anlamda biz sürekli olarak arkadaşlarımıza eğiterek daha büyük bir kaliteyi müşterilerimizle buluşturmayı başarmanın rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için de elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.

Amacımız, her zaman için bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimizin en iyi sonuçları almasını sağlamaktır. Gerek bireysel gerek kurumsal anlamda bu hizmetlerin çok önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Şehir içi kurye hizmetlerinde firmamız, yılların deneyimi ile hizmet vermektedir. Motorlu kuryelerimiz, araçlı kuryelerimizle beraber sürekli olarak sahadan bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hiç kuşku yok ki herkes adına çok önemli ve çok kaliteli bir hizmet anlayışı haline gelmeyi başardı. Bu yüzden de insanların daha fazla dikkat ettiğini de biliyoruz. Ekiplerimiz buna bağlı olarak her hizmeti de en iyi şekilde vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de kurye konusunda istediğiniz anda bizleri arayarak bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehir İçi Kurye Hizmeti

Şehir içi kurye hizmetleri, İstanbul’un her yerinde verilen hizmetlerdir. İstediğiniz anda bizleri arayabilir ve bu hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Bunun için ekiplerimiz kapsamlı bir şekilde sahadan hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bunun için sizler bizleri aradığınızda öncelikli olarak müşteri hizmetlerimiz bazı bilgiler alacaktır. Sizden almış oldukları bilgiler doğrultusunda bir fiyat sunulur ve sizin istemiş olduğunuz hizmet sunumu başlar. Birkaç saat içerisinde gönderinizin sizden alınarak karşı tarafa iletilmesi sağlanmış olur. Bu sizin kurumsal anlamda çok daha büyük bir aşama kaydetmenizi sağladığı gibi aynı zamanda da bireysel açıdan ihtiyaçlarınızın karşılanması anlamında da büyük bir önem arz etmektedir.

Günümüzde sıklıkla rastladığımız e-ticaret yapan firmaların da bu anlamda daha fazla gün içerisinde teslimatı önem vermesi, bu hizmetlerin daha da yoğun bir şekilde kullanılmasını beraberinde getirmiştir. Şehir içi kurye hizmetlerinde bizler de bunlara karşılık daha büyük bir yatırım yaparak daha güçlü bir ekip ve daha geniş kapsamlı şekilde sunmuş olduğunuz hizmetlerde sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda siz de istediğiniz anda bizleri arayabilir ve 7 gün 24 saat bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu konuda ekiplerimiz, sizlerin her türlü geri dönüşü almanızı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra, sürekli olarak eğitimler vermeye devam ediyoruz. Sonuç itibariyle kurumsallık adına da sadece hizmet açısından değil aynı zamanda personellerimizin sizleri temsil ettiğinin de farkındayız. Bu da sizlere sunulan hizmetin daha kaliteli olması adına çalışmalarımızı sürdürmemiz açısından önemli bir farklılık sunmuş oluyor. Bunların da farkında olan ekibimiz, sizlere bu konuda da hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ediyor.

Şehir içi kurye fiyatları sizlerin istekleriniz doğrultusunda belirleneceği için birçok varyasyon bulunmaktadır. Bu yüzden net bir şekilde fiyatı vermek doğru olmaz. Örneğin, gönderinizin boyutu, hızı ve gönderinizin nereden nereye göndereceğiniz gibi birçok varyasyon burada fiyatı etkilemektedir. Bu yüzden de fiyatlar buna göre şekillenir diyebiliriz. Sizler müşteri hizmetlerinizi aradığınızda, müşteri hizmetleri yetkililerimiz bu konularda sizlere gerekli bilgileri sunacak ve siz de rahat bir biçimde bu hizmetlerden yararlanmış olacaksınız. Sizler için en doğru ve hızlı hizmetleri sunacağız.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Tıkla AraWhatsApp