İçeriğe geç

Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Moto kurye İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde sizlerden online veya telefonla gelen siparişlerinizi alıp hızlı , dikkatli,temiz,sorunsuz,hasarsız, trafikten ve karmaşık adreslerden dolayı araçla yetişmesi zor durumlarda olan zarf, paket, davetiye, pasaport, uçak bileti vs lerin tümü adresine ulaşması sağlayan motorla çalışan işini ve İstanbul’u ve adreslerini iyi bilen kişidir.

Perpa moto kurye 0212 220 99 22 telefon dan arayıp adınıza yapılması gereken moto kurye ile normal kurye yada express moto kurye işlerinizi merkezimize online veya telefonla bildirdiğinizde; operasyon merkezimiz adrese yakın olan motorlu kuryemizi çok kısa sürede sizin adresinize yönlendirir gönderinizi sizden teslim alır evrak taşıma poşetine koyar ve alıcıya isim imza karşılığında teslim eder.

Ayrıca sizin isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti vermekteyiz. (Ekstra ücret alınmaz)

Moto Kurye Teslimat Bilgileri

Moto kuryemiz gönderiyi adresine ulaştırıp isim imza aldığında Perpa kurye sipariş bölümüne bildirir.

Teslimat bilgisi ve Raporlama ve online sipariş!!


Adreslerine ulaşan siparişler acil ise telefonla normal ise email msn ve kendimize ait perpa kurye messenger dan sizlere bildirilir.
Moto kurye istemek için 0212 220 99 22 veya 0555 574 53 56 numaralarından bize ulaşabilirsiniz

Tıkla AraWhatsApp